Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Anladım canm ovulasyon kullan ozman sen pcoslar öyle belrliyor yumurtlamyı🤍 inşallah önümüzdeki ay bulur seni bebiş 😍
Ovülasyon kullandım aslında geçen ay ama iyice karıştı kafamı. Adet olmayı bekliyorum yine doktor takibine başlayacağım😊 inşallah kuzum ❤️ ama hala heyecanla sizin sonuçlarınızı bekliyorum 😍

İnşallah bir tanem şuan hamilesin ne olursa olsun şuan sen HAMİLESİN ❤️❤️❤️❤️
Canım parlayan gece sanırım iğnenin etkisi kaldı mı diye içi için yiyor ama ben de okuduklarıma göre hiç kimsede 12.gün böyle HCG görmedim galiba temkinli gidiyor kendini heveslendirmek istemiyor son ısı düşüşü olup tekrar ısısını yükselmesinden çok belliydi zaten 🥰🤗

Canım parlayan gece sanırım iğnenin etkisi kaldı mı diye içi için yiyor ama ben de okuduklarıma göre hiç kimsede 12.gün böyle HCG görmedim galiba temkinli gidiyor kendini heveslendirmek istemiyor son ısı düşüşü olup tekrar ısısını yükselmesinden çok belliydi zaten 🥰🤗
Bende direk dedim zaten yerleşme düşüşü yaşadın diye. 12.güne iğne etkisi kalmazki ben oyüzden net konuşuyorum. Kalsaydı 5-7 gib bir şey olurdu 31 olmazdı

O kadar çok protein ağırlıklı besleniyorum ki kocam sağ olsun kebap et köfte bilmem ne hep etçil ya hep etçil mangal yakar durur canı skıldıkca bahcede. Yumurta zten enaz 2 yerm kahvaltıda dün akşam balkon camlarını sildim katlanır cam çok bir kısmını da bugüne bırakmıştım kocama da söyleyemiyorum ki testi yaptım diye çünkü ben onu hamileysem bile gecen ay kı negatif test gösterip buyüzden atmadm hamile değilim deyip başka zaman hiç ummadığı anda söylemeyi düşünüyorum 🤣🤣
Maşallah nasıl sabrettin ahahhaah ben uyanmasını beklerken bile catladim uyanır uyanmaz gösterdim pat diye 😂😂😂

IMG_5925.jpeg
Prodictor ilk 15 dakka kızlar. İlk dakikalarda bişeyler gözüme çarptı ama resimde belli olmayınca bekledim. Ya ben körüm ya yine çok çok hayalet bir çizgi oldu sizce ?

X