Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

İnşallah canım mübarek aşure ayında rabbim hepimize tez zamanda hayırlı sağlıklı bebisler nasip etsin
Belki kimi gülecek belki çok normal diyecek ama ben dün sabah namazı kıldıktan sonra çok dua ettim Allah'ım ne olur hamileysem eğer daha günüme var rüyamda göreyim dedim rüyamda iki tane gebelik testi kırmızı gördüm hatta bir tanesini kayınvalidem yapmış artık rüyamda benim idrarımı gizlice nasıl aldıysa ve aynı rüyada da çocukluk arkadaşım en yakın arkadaşımın ikizleri olduğunu gördüm

protein ağırlıklı beslen kuzucum bi yerde okumuştum tutunmasına destek oluyomuş

Ahahahah işin içinde kayınvalideler olunca yapmaz diyemiyorum malesefhayra çıksın rüyan inşallah

Muhtemelen kimyasaldan dolayı hormonal bir dalgalanma yaşıyorsundur. Vücudumuz her ay bizi şaşırtacak bişeyler buluyor gerçekten

protein ağırlıklı beslen kuzucum bi yerde okumuştum tutunmasına destek oluyomuş
O kadar çok protein ağırlıklı besleniyorum ki kocam sağ olsun kebap et köfte bilmem ne hep etçil ya hep etçil mangal yakar durur canı skıldıkca bahcede. Yumurta zten enaz 2 yerm kahvaltıda dün akşam balkon camlarını sildim katlanır cam çok bir kısmını da bugüne bırakmıştım kocama da söyleyemiyorum ki testi yaptım diye çünkü ben onu hamileysem bile gecen ay kı negatif test gösterip buyüzden atmadm hamile değilim deyip başka zaman hiç ummadığı anda söylemeyi düşünüyorum

Freshmommy bende bu ay adet bitiminde ovulasyon testine başlayım diyorum. Daha önce hiç yapmadım ovulasyon testi yaparken pik olduğu günlerde mi ilişki olması gerekiyor?

o anlarını kayda al güzel olur :)

Ay inanır mısın dün akşam bel ağrım başladı sabah işe giderkende sol bacağım ağrıyordu birde bugün sabahtan beri inanılmaz bir mide bulantım var işe zor attım kendimi tansiyonum düştü falan ama sıcaklardan diye düşünüyorum. İyice deli ettim kendimi ahahhahahah

Freshmommy bende bu ay adet bitiminde ovulasyon testine başlayım diyorum. Daha önce hiç yapmadım ovulasyon testi yaparken pik olduğu günlerde mi ilişki olması gerekiyor?
Canım ovulasyondan daha iyi anlayan arkadaşlar var Ben ovülasyon yapmıyorum fakat bildiğim kadarıyla pik görünce ilişki diyor doktorlar ovulasyon testinde pek demek 24 ile 36 saat içinde yumurta çatlayacak anlamına geliyormuş mesela ben yumurtlama günü ve önceki iki günün daha yüksek ihtimalle olduğunu biliyorum genelde 3 gün üst üste yapanlar hamile kalıyor

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…