Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bende öyle yapayım artık. Aynen öyle ne yaparsak yapalım tutamayız. Net konuşmak,kesin var demek için erken. Bekleyip görelim

şuan böyle oldu canım dahada netleşti zaten ilk dakikadan beri vardı şuan dahada net oldu diğer aylarda ben hiçbişey göremedim olmuştu artimed diye marka normal test erken gebelik değil

Evet ben de görebiliyorum fakat o kırmızılığın gitmesi lazım tamamen acaba o kırmızılık mı bize o hissiyatı veriyor anlarız biraz daha bekle canım o kırmızılık gidiyor sürekli ama ben de direkt çizgi var gibi görüyorum

Ay inşallah gider ve tek çizgi kalır inşallah ne zaman veriyoruz ikimizde aynıyız hemen hemen

Bu arada bende erken yumurtladığımı o ay hiç geçmeyen göğüs ağrımdan anladım. Adetim 4 gün sürdü sonrasında da hep devam etti göğüs ağrım. Zaten o ay döngüm 18 gün oldu
Hmm tamam canım çok teşekkür ederim. Kaçtıysa da kısmet diğer aya kalır. Dediğin gibi ben yine testlerle takip edeyim. Bir de işin ilginç yanı daha önce ne yumurtlama öncesi ne de yumurtlama sonrası hiç bu kadar belirsiz çizgi görmemiştim. Çok şaşırıyorum 3 gündür gördükçe

İnşallah canım mübarek aşure ayında rabbim hepimize tez zamanda hayırlı sağlıklı bebisler nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…