Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Anladım canm ovulasyon kullan ozman sen pcoslar öyle belrliyor yumurtlamyı inşallah önümüzdeki ay bulur seni bebiş
Ovülasyon kullandım aslında geçen ay ama iyice karıştı kafamı. Adet olmayı bekliyorum yine doktor takibine başlayacağım inşallah kuzum ama hala heyecanla sizin sonuçlarınızı bekliyorum

İnşallah bir tanem şuan hamilesin ne olursa olsun şuan sen HAMİLESİN
Canım parlayan gece sanırım iğnenin etkisi kaldı mı diye içi için yiyor ama ben de okuduklarıma göre hiç kimsede 12.gün böyle HCG görmedim galiba temkinli gidiyor kendini heveslendirmek istemiyor son ısı düşüşü olup tekrar ısısını yükselmesinden çok belliydi zaten

Bende direk dedim zaten yerleşme düşüşü yaşadın diye. 12.güne iğne etkisi kalmazki ben oyüzden net konuşuyorum. Kalsaydı 5-7 gib bir şey olurdu 31 olmazdı

Maşallah nasıl sabrettin ahahhaah ben uyanmasını beklerken bile catladim uyanır uyanmaz gösterdim pat diye

Prodictor ilk 15 dakka kızlar. İlk dakikalarda bişeyler gözüme çarptı ama resimde belli olmayınca bekledim. Ya ben körüm ya yine çok çok hayalet bir çizgi oldu sizce ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…