Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bana da ole geliyor arkadas gb. Evet kimyasal beni de düşündürüyor O yüzden ben de şimdi çizgi belirginleşmesine bakarım günden güne içini ferah tut zaten bizim olacaksa elbet olacaklar biz ne yaparsak yapalım bunu biliyorsun 🤗❤️❤️
Bende öyle yapayım artık. Aynen öyle ne yaparsak yapalım tutamayız. Net konuşmak,kesin var demek için erken. Bekleyip görelim ♥️🙏🏻

Testin nedir canım daha önce kaset testi ilk korunmayı bıraktığın ay penceresi belli olmuştu bende o yüzden geçen ay bebe timestrip test aldm onlarda pencere bellı olmadı oyuzden smdı cızgı goruşumu kale alyrm bende pencere gibi mi yoksa nasıl seninki
IMG_20240717_135448.jpg
şuan böyle oldu canım dahada netleşti zaten ilk dakikadan beri vardı şuan dahada net oldu diğer aylarda ben hiçbişey göremedim olmuştu artimed diye marka normal test erken gebelik değil

Eki Görüntüle 3453740 şuan böyle oldu canım dahada netleşti zaten ilk dakikadan beri vardı şuan dahada net oldu diğer aylarda ben hiçbişey göremedim olmuştu artimed diye marka normal test erken gebelik değil
Evet ben de görebiliyorum fakat o kırmızılığın gitmesi lazım tamamen acaba o kırmızılık mı bize o hissiyatı veriyor anlarız biraz daha bekle canım o kırmızılık gidiyor sürekli ama ben de direkt çizgi var gibi görüyorum

Evet ben de görebiliyorum fakat o kırmızılığın gitmesi lazım tamamen acaba o kırmızılık mı bize o hissiyatı veriyor anlarız biraz daha bekle canım o kırmızılık gidiyor sürekli ama ben de direkt çizgi var gibi görüyorum
Ay inşallah gider ve tek çizgi kalır inşallah ne zaman veriyoruz 💗 ikimizde aynıyız hemen hemen

Bu arada bende erken yumurtladığımı o ay hiç geçmeyen göğüs ağrımdan anladım. Adetim 4 gün sürdü sonrasında da hep devam etti göğüs ağrım. Zaten o ay döngüm 18 gün oldu
Hmm tamam canım çok teşekkür ederim. Kaçtıysa da kısmet diğer aya kalır. Dediğin gibi ben yine testlerle takip edeyim. Bir de işin ilginç yanı daha önce ne yumurtlama öncesi ne de yumurtlama sonrası hiç bu kadar belirsiz çizgi görmemiştim. Çok şaşırıyorum 3 gündür gördükçe 🤷

Kızlar benim arada yine belime Ağrı giriyor bir de özellikle sol bacağımı mesela şu anda sol bacağım ağrıyor İnşallah test doğrudur ya hepimizin ama hepimizin doğru olsun ve gerçekten beraber Nisan analarına gidelim 🤪
İnşallah canım mübarek aşure ayında rabbim hepimize tez zamanda hayırlı sağlıklı bebisler nasip etsin 🌸🥰

X