Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Candy7777 ArasaNillGerek B Beyond the sky A ayb00 ParlayanGece
oylamabaslay

Kızlar bugün yine kontrolüm vardı, 2'şer tane 9ml, 1 tane 14 ml, 1 tane de 15 ml yumurtam varmış şuanda 1 tane de folikül varmış. Kistim kaybolmuş almış başını gitmiş. Yımırtaların gelişimi hala çok yavaş nazlı nazlı ilerliyorlar, kan sonuçlarım da şu şekilde. Estradiol neydi acaba benim gittikçe yükselmiş de

Yumurtaların 17 mm e geldikten sonra güzel bir yumurta elde edilmiş olur kuzum. Acaba bundan önce bir yumurtan gelişip çatlamış olabilir mi estradiol ondan yüksek olabilir mi

Biraz umutsuzluğa kapılıp üzülüp yeni ay için alışverişlerimi yapıp geldiim kızlaar inositol ve folik asit olan bi macun aldım ovülasyon testi aldım bide kimyasal gebelik yaşadığımda gynoseed jel kullanmıştım tekrar ona bi şans vermek istedim ondan sipariş verdim yani aya hazırım inşallah ama garip olan bişey var bugün adetin 4. Günü normalde adetlerim yoğun kanamalı ağrılı ve pıhtılı olur ama bu 4 gündür hiç biri yok ilk iki gün pede bile gelmeyen pembe akıntım oldu 2 gündürde adet kanı renginde ama 1 ped bile doldurmayan kanamam var. Acaba bu neden olmuştur ? Çatlamayan bi yumurta falan buna sebebiyet verir mi ? Ama öyle olsaydı ağrım olmaz mıydı bilemiyorum kafamda deli sorular

Bende bugün regl oldum nerden temin ettin canım bende bu ay bişeyler kullanmak istiyorum artık hiç kullanmadım daha önce birde gynoseed şans verim nasıl kullanılıyor bilgi verirsen sevinirim özelden de olur

Bende bugün regl oldum nerden temin ettin canım bende bu ay bişeyler kullanmak istiyorum artık hiç kullanmadım daha önce birde gynoseed şans verim nasıl kullanılıyor bilgi verirsen sevinirim özelden de olur
Canım ben ilk aldığımda dolap hesabından almıştım birinin elinde 3 tane kalmıştı onu pik görmeden 1 gün önce ve pil gördüğüm gün kullanmıştım 2 kere o zaman ilk defa kimyasal gebelik yaşamıştım. Bu ay trendyoldan aldım 8li olarak normalde kullanımını pik günü çatlama günü ve bir sonraki gün olarak öneriyorlar bide öyle deneyeceğim. Kullanımıda ilişkiye başlamadan vajinanın içine 1 tüp sıkıyorsun o şekilde ilişkiye giriyorsun. Ben eşime tabi bunu kullandığımı söylemedim 1 sn tuvalete gidicem diyip gittim sıktım öyle ilişki oldu

E2 değil mi yumurta gelişiminde alakalı bi test değil mi yanlış hatırlamıyorsam eğer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…