Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canım ben klomen kullanmıştım bir sabah bir akşam 5 gün. İlaç bittikten 2 gün sonrası için doktorum gel demişti.

Canım ben kullandım 5 gün. Kontrolü doktor belirtiyor. Ben Perşembe ilaca başlayıp pazartesi kullanmayı bırakıp pazartesiyi izleyen cuma gitmiştim.
Ben dediği tarihe göre ilaç bittikten sonra 5. gün gitmiş olacağım, reglimin 13. gününe denk geliyor, ilaç acaba daha erken büyütür mü geç olur mu ilk kontrol için diye kafam karıştı da

Kızlarrrr az önce ovülasyonda pik gördüm. Bugün ve önümüzdeki 2 gün değerlendiricem ama nelere dikkat etmek gerekiyor? Ayakları havaya dikmek, beslenme falan? 11. Deneme bu ay

Ay umutlanmak istemiyorum daha çok erken çünkü Ama umarım vardır

ben bugün yine doktora gittim ve çikolata kistim olduğunu öğrendim. Daha önce baska doktorlara da gitmiştim ama hiç böyle bir şey söylememişlerdi. Belki bu ay yeni oluşmuştur. İşin garibi bu ay adetim ağrısız geçti :) pazartesi günü rahim filmi çekilecek. İnşallah güzel geçer süreç

Ay Yumurtlama ne zamandı senin ?
7gün canım meme ucu hassasiyetim yumurtlamada başladı 2.gun gecer gb oldu daha sıddetle devam ettı cumadan beri sütyen ble takamıyorum rahım ıcı delınmelerı yürürken ve iş yaparken anıden batmalar bagırtcak cinsten 2gun önce de bel sırt ve bacak agrım oldu bunlar olmasa hıc beklenti içine girmezdim ama en onemlısı benm ıcın suan meme ucu hassasiyetim canımı orada taşıyorum sanki. Adet öncesi asla olmaz bu

Canım bende 10 Mart tarihinde kimyasal geçirdim benim kanamam 15 gün sürdü ama döngüm degişmedi 10 Nisan da tekrar regl oldum. İlişki konusunda doktor bize sıkıntı olmaz demişti. İlk reglimden sonra da hemen hamile kalmıştım ben. 4 temmuzda zorunlu olarak son vermek zorunda kaldık maalesef. Ama arkası çabuk geliyormuş onu görmüş oldum.

Sen kızını yumurtlamanın 5. günü öğrenmiştin değil mi ? Aslında çok fazla vücudumuzu dinliyoruz iyi biliyoruz. En ufak farkı ona yoruyoruz ve sonunda üzülüyoruz o yüzden ben bu ay belirtilere kafamı takmıyorum. Ama senin hassasiyetin çok, olmadı bir kaç gün daha bekle kan ver en net sonuç o

of bende duramıyorum ya. Hemen tuvaletimi yapıyorum sabah ki teste yapamayayım diye

Evet 5ti canım vücutlar korunmayı bıraktı gebelik istemesi cok dogal. Yani benim bu yaasadıklarım gebelik adına belirti olarak gerçek. Gecen ay hıcbırseym yoktu buay da yaasadıklarım aklıma acaba mı dedirtiyor psikolojik degl ıllakı acıklamaları vardır

of bende duramıyorum ya. Hemen tuvaletimi yapıyorum sabah ki teste yapamayayım diye
Ay onu bende yapıyordum. Ama şuan stres olmuyorum rahatım eylencesine yapıyorum eskiden erken yaptığımı bile bile negatif çıkınca üzülürdüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…