Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ah bilmiyorum ki ya, benimde göğüs sızım başladı ama aşırı bir sızı özellikle sol taraf yarım saat oldu herhalde

kanda mı idrarda mı ve gecikmeniz ne kadar oldu
3 gün gecikmem var ve idrardan yaptım negatif çıktı pozitife döner mi bilmiyorum ama bel ağrım kasık ağrım kasık batmaları oluyor bu sabah o kadar kasık ve bel ağrım oldu ki adet olucam sandım ama olmadım geçti 1 saate ve şuan da bel ve kasık ağrım var rahatsız etmeyecek şekil de ama az olmayacak şekilde de anlamadım şimdi var mı yok mu test de negatif çıktı

Istersen bide kan ver kesinleşsin

İdrar da çıkmamış olabilir mi diyorsunuz acaba ve kan veremem ben yurt dışında kalıyorum ve randevu olmadan kan veremiyorum rangevular da erken tarihe yok maalesef
Ya bende okudugum kadar soyledim benimde cok evhamım var ya hamile olabilirsem diye hemde o kadar sacma ki iliskiden sonra 3 kere regl oldum hatta ilki iliskiden 2 gun sonraydı yine de kafamda bir yerde beni rahatsız ediyor

Kızlarrrr az önce ovülasyonda pik gördüm. Bugün ve önümüzdeki 2 gün değerlendiricem ama nelere dikkat etmek gerekiyor? Ayakları havaya dikmek, beslenme falan? 11. Deneme bu ay
esine kahve içir canım. bide ayaklarını yukarı kaldır 45 dk.

Ya sendennn gazla bende yapacagımm sanrm benm de 7gunvar gayet gördum
Bi dene bakalım 10 dk bekle çünkü kuruma çizgisi benim bildiğim 20 dk sonra falan çıkıyor ilk 10 dakika önemli ne kaybedersin ki. Ben çıkmasaydı daha 9 gün var belli olmaz diyip bekleyecektim hala kesin bişey yok ama kafanı takmaktansa yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…