Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

ovulasyonda pozitifi yakaladınız mı? bende dayanamam hemen test yaparım :)
Yani pozitifimsi bir sey gördüm burada da sordum kafamı karıştırdı net yakalayamadım ama 4 temmuz olduğunu düşünüyorum ikisi de aynı renkti 18 temmuz regl olacağım gibi bugün 16sı çıkabilir mi bilemedim

Yaa seni ümitlendirmek istemem ama benim oğlumda öyle oluyordu göbek deliğim ağrıyordu acıyordu sonrasında hamile olduğumu öğrendim umarım bebiştendir
Ah inşallah Bu kadar erken olacağına inancım yok aslında daha 5. gündeyim ama böyle göbeğimin üstü şişlik hissi var gibi ve tam göbek deliğim ağrıyor acıyor, sanki içeriden de acıyor gibi bir tuhaf yani

4 temmuzsa cıkabilir bence biraz daha bekleyin pko varmı onda belli olmuyor yumurtlama

Regle 11 gün var ama ben 2 gündür yumurta akı kıvamında akıntı yaşıyorum. Vücut ısıma göre 12 temmuzda yumurtlama oldu. Değerlendirilmeli mi sizce normal mi böyle bir şey? Yaşayan var mı bu durumu daha önce?

Kızlar hatırlarsanız gecikme olmadan test yapmıycam demiştim. Sizce sözümde durmuş muyumdur? Bence de hayır bata 6 gün var can sıkıntısından yaptım bunu. Test bağımlısı oldum resmen negatif olacağını bilsemde idrara test batırmadan rahat edemiyorum
Batdaşlarım size de duyurulur A ayb00 beray1 kisgunesim1101 ve diğer kızlar ParlayanGece

Eklentiler

• IMG_5633.jpeg
    70,8 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_5632.jpeg
    52,3 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleme:
Kuzum bu dediğin benim ilk gebeliğimde olmuştu. Hatta çok iyi hatırlıyorum doktora özellikle sormuştum göbek deliğimde sanki içerden çekiliyormuş gibi ağrı oluyor demiştim. O da bana gülmüştü ilk haftalar olur öyle diye

Ay bir şeyler görmeye çalışayım diye çok uğraştım. Ama zaten erken daha

Denize girmek regli geciktirir mi? Ben şu an tatildeyim ve her gün denize giriyorum

Kızlar ya kimyasal sonrası regl tekrar ne zaman gelir? Döngü tamamen değişiyor mu? Benim 3temmuzda ilk kanama geldi 12 gün sürdü tamamen bitmesi. HCG değerim cuma 8 di bugün 16.gün verdim 2 çıktı. Tamamen sıfırlanmayı görmem gerekiyor mu? Ve ayrıca ilişki olabilir mi? Süreç beni biraz gerdi. Biraz fazla sordum kusura bakmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…