Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

bunu ilk defa duydum ama benimde hamilelikte çok garip bir yerim ağrıyordu , kasık desen değil karın desen değil , dr olabilir ağrıyı farklı yerlerde hissedebilirsin demişti

merhaba kızlar bugün kontrol oldum yumurtan catlamıs dedi ama ben haftasonu ovulasyon testinde pozitifi göremedim bugün yumurtam yoktu.hangisi dogru olabilir.yumurtlasam ovulasyon testim pozitif olmazmıydı.

merhaba kızlar bugün kontrol oldum yumurtan catlamıs dedi ama ben haftasonu ovulasyon testinde pozitifi göremedim bugün yumurtam yoktu.hangisi dogru olabilir.yumurtlasam ovulasyon testim pozitif olmazmıydı.
Yumurta çatladığında bir sıvı bırakıyor doktorlar ordan çatladığını anlıyor. Doktorunuz bilgi verdi mi bununla ilgili?

Bat 1 uygulamada 1 gün diğerinde 3 gün var erken gebelik yapsam çıkar mı sizce? Dün inovitadan cikan hcg negatifti

bunu ilk defa duydum ama benimde hamilelikte çok garip bir yerim ağrıyordu , kasık desen değil karın desen değil , dr olabilir ağrıyı farklı yerlerde hissedebilirsin demişti
Aslında bi kaç tane okudum bazıları öyle öğrenmiş ama ben ona yoramıyorum hiç

Sat 21 Haziran bat 27 Temmuz

Yaa seni ümitlendirmek istemem ama benim oğlumda öyle oluyordu göbek deliğim ağrıyordu acıyordu sonrasında hamile olduğumu öğrendim umarım bebiştendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…