Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

ovulasyonda pozitifi yakaladınız mı? bende dayanamam hemen test yaparım :)
Yani pozitifimsi bir sey gördüm 😁 burada da sordum kafamı karıştırdı net yakalayamadım ama 4 temmuz olduğunu düşünüyorum ikisi de aynı renkti 18 temmuz regl olacağım gibi bugün 16sı çıkabilir mi bilemedim

Yaa seni ümitlendirmek istemem ama benim oğlumda öyle oluyordu göbek deliğim ağrıyordu acıyordu sonrasında hamile olduğumu öğrendim umarım bebiştendir 🌸
Ah inşallah 🥹 Bu kadar erken olacağına inancım yok aslında daha 5. gündeyim ama böyle göbeğimin üstü şişlik hissi var gibi ve tam göbek deliğim ağrıyor acıyor, sanki içeriden de acıyor gibi bir tuhaf yani

Yani pozitifimsi bir sey gördüm 😁 burada da sordum kafamı karıştırdı net yakalayamadım ama 4 temmuz olduğunu düşünüyorum ikisi de aynı renkti 18 temmuz regl olacağım gibi bugün 16sı çıkabilir mi bilemedim
4 temmuzsa cıkabilir bence biraz daha bekleyin pko varmı onda belli olmuyor yumurtlama

Regle 11 gün var ama ben 2 gündür yumurta akı kıvamında akıntı yaşıyorum. Vücut ısıma göre 12 temmuzda yumurtlama oldu. Değerlendirilmeli mi sizce normal mi böyle bir şey? Yaşayan var mı bu durumu daha önce?

Kızlar hatırlarsanız gecikme olmadan test yapmıycam demiştim. Sizce sözümde durmuş muyumdur? Bence de hayır🤭 bata 6 gün var can sıkıntısından yaptım bunu. Test bağımlısı oldum resmen negatif olacağını bilsemde idrara test batırmadan rahat edemiyorum😅
Batdaşlarım size de duyurulur A ayb00 beray1 beray1 kisgunesim1101 kisgunesim1101 ve diğer kızlar ParlayanGece ParlayanGece

Eklentiler

• IMG_5633.jpeg
    IMG_5633.jpeg
    70,8 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_5632.jpeg
    IMG_5632.jpeg
    52,3 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleme:
Kızlar aranızda göbek deliği ağrıyan oldu mu ? Yani nasıl anlatılır bilmiyorum ama göbek deliğim ağrıyor ama böyle içten çekiştiriyorlar gibi öyle çok şiddetli değil ama oturunca veya ani kalkışlarda dün akşam üzerinden beri böyleyim. Birde göbeğin sol tarafıyla beraber ağrı bu, doktorum yumurtan solda demişti. Bugün iğne gününü saymazsak 5. günüm iğneden de olabilir aslında ya da üşüttüm belkide. Ama mesela kızımda hiç bu tarz belirtiler olmamıştı. Erken doğum riskinden dolayı göbek ağrım falan olmuştu ama hamileliğin ileri ki dönemlerindeydi. Aslında hiç bir belirtiye kulak asmıyorum, aramıyorum da belirti falan kendime söz verdim bu ay. Yoksa gebelik testlerini eve doldurmuştum biliyorsunuz. Buraya bile çok girmiyorum kafam dağılsın diye. Geçen ay testlerde pozitifi görüp kan tahlilinde koca bir negatif görünce aldım boyumun ölçüsünü. @sifa1986 Freshmommy Freshmommy @bluecam cookiep cookiep Candy7777 Candy7777 ParlayanGece ParlayanGece @halolita
Kuzum bu dediğin benim ilk gebeliğimde olmuştu. Hatta çok iyi hatırlıyorum doktora özellikle sormuştum göbek deliğimde sanki içerden çekiliyormuş gibi ağrı oluyor demiştim. O da bana gülmüştü ilk haftalar olur öyle diye

Kızlar hatırlarsanız gecikme olmadan test yapmıycam demiştim. Sizce sözümde durmuş muyumdur? Bence de hayır🤭 bata 6 gün var can sıkıntısından yaptım bunu. Test bağımlısı oldum resmen negatif olacağını bilsemde idrara test batırmadan rahat edemiyorum😅
Batdaşlarım size de duyurulur A ayb00 beray1 beray1 kisgunesim1101 kisgunesim1101 ve diğer kızlar ParlayanGece ParlayanGece
Ay bir şeyler görmeye çalışayım diye çok uğraştım. Ama zaten erken daha

Denize girmek regli geciktirir mi? Ben şu an tatildeyim ve her gün denize giriyorum

Kızlar ya kimyasal sonrası regl tekrar ne zaman gelir? Döngü tamamen değişiyor mu? Benim 3temmuzda ilk kanama geldi 12 gün sürdü tamamen bitmesi. HCG değerim cuma 8 di bugün 16.gün verdim 2 çıktı. Tamamen sıfırlanmayı görmem gerekiyor mu? Ve ayrıca ilişki olabilir mi? Süreç beni biraz gerdi. Biraz fazla sordum kusura bakmayın 😥

X