Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Teşekkür ederim uzun uzun yazmışsınız herkes farklı bir şey söylüyor kan pıhtılaşması iğnesini doktorum keseyi gördükten sonra başlayacağını söyledi etrafımda herkes geç kalırsın diyor stres oldum Doktorumu aradım istersen kullan diyor ama ben tedavim bu şekilde yapmıyorum zaten diyor yeni yeni tutunurken diyor kani sulandırmak daha riskli diyor
Sen doktorunun gözlemlerine uy bence, belki doktorun embriyo henüz tutunma aşamasında olduğu için kanı sulandırınca kanama riski doğabilir diye öyle demiştir yani bu sadece benim mantıki olarak tahminim, hiçbirimiz doktordan iyi bilemeyiz, doktorun içine sinmediyse, içinde en ufak bir tereddüt varsa farklı bir doktordan fikir almaktan çekinme bence 🌸🙏😇

Ovulasyon testi kullanmış miydiniz 18. Gün olduğunu kaç ay sonra öğrendin ☺️ evet bende çok takmıyorum kaç aydır ama bu ay olmuş gibi bir his var içimde sabah test yaptım tabi negatif bir belirtimde yok yani acikcasi geçen gün belim bacaklarim ağrıdı ama ogunde akşama kadar disaridaydik ona bağladım daha çok 🤭
Yok sadece son 2 ay 18.gün yumurtlamam oldu ovulasyon ile degil vucudumdan anlıyorum. Sadece son 2 ay şehir değiştirdiğimde erken yumurtladım onu değerlendiremedim geçen ayda 4 gün geç yumurtlama olduğu için ilişki denk gelmedi cenazemiz vardı uzuntüden gec yumurtladım meme ucu hassasiyetim i yaşamayacağım sandım akıntımm yanılttı sonradan anladım ki gec oldu 2ay boşa gitti. Bu ay adam gibi değerlendirdik

Sen doktorunun gözlemlerine uy bence, belki doktorun embriyo henüz tutunma aşamasında olduğu için kanı sulandırınca kanama riski doğabilir diye öyle demiştir yani bu sadece benim mantıki olarak tahminim, hiçbirimiz doktordan iyi bilemeyiz, doktorun içine sinmediyse, içinde en ufak bir tereddüt varsa farklı bir doktordan fikir almaktan çekinme bence 🌸🙏😇
Aynen sizin dediğiniz gibi dedi daha tutunmadan rahime kan sulandırıcı vermem riskli olur dedi başka bir doktora sordugumda da kullanmam gerektiğini söyledi ama kendi Doktorumu dinleyeceğim

Kızlar dayanamayıp az önce bidaha yaptım 3 dk içinde çıktı

Eklentiler

• 1000109482.jpg
    1000109482.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 57
Kızlar selamlar ben dişim için antibiyotik kullanmaya devam. Bugün aylar sonra akıntımi yakaladim. Yumurta akı kıvamında teşbihte hata olmasın sümüksü kıvamda 3 gün var yumurtlama ya yarin yuksek gün. Ve ben kaynanamin evindeyim geçen sene ağustos ta da burdaydim tutmuştu ama akışına bıraktım değerlendirecegim günleri bakalım nolcak

Yok sadece son 2 ay 18.gün yumurtlamam oldu ovulasyon ile degil vucudumdan anlıyorum. Sadece son 2 ay şehir değiştirdiğimde erken yumurtladım onu değerlendiremedim geçen ayda 4 gün geç yumurtlama olduğu için ilişki denk gelmedi cenazemiz vardı uzuntüden gec yumurtladım meme ucu hassasiyetim i yaşamayacağım sandım akıntımm yanılttı sonradan anladım ki gec oldu 2ay boşa gitti. Bu ay adam gibi değerlendirdik
Benimde öyle oldu canım 26 gün sandığım döngüm 24 günmüş bu ay tam zamanında geldi. Dişim enfeksiyonlu olduğu için antibiyotik kullandım bakalım nasıl gelecek. Hoş eşimde yanımda olmayacak ya bakalım. Bu arada hamile misin takip edemedim🥰

Canım kızlar şükür bugün doktora gittim ve kese gözüktü 🥹 bugün tam 5+0 ilk defa karnımdan gözüktü kese diğer hamileliklerimde hep vajinal muayene olurdum biraz da kilom var diye. Çok karmaşık duygular içindeyim bu bebiş Rabbimin bana nasip ettiği bir mucize🤍 Rabbim tüm bekleyenlere bu güzel haberi ve mutluluğu nasip etsin inşallah 🌸
IMG20240822123705.jpg

X