Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ah canım benim çok üzüldüm başınız sağolsun. Ben seni hatırlıyorum eski gruptan. İnşallah Rabbim tekrardan sağlıkla nasip eder

Bende dış gebelik geçirdim canim cok uzucu oluyor geçmiş olsun. Herşey de vardir hayır üzülme Rabbim dogru zamanda versin hepimize insallah catlama belirtilerin nedir ?
Amin canım rabbim kucağımızı boş koymasın inşallah.
Benim belirtilerim şeffaf akıntı, ateş basması, genelde sağda olmak üzere kasıkta batma hissi birde o gün yaklaştığında eşime düşkünlüğüm artıyor benim meme hassasiyeti oluyor bazen.

kızlar persembe yumurtam 13mm idi günlük 2mm büyüyormus bugün 17mm olması lazım ovulasyonda pozitif olması lazım degilmi test yapıyorum ama negatif

Ya kusura bakmayın hiçbi şey anlamadımm ( ben erken olacağımı nerden bilicem ki ona göre hesaplıyim bu ay belki 27günde bir olucam o zaman 13te yumurtlicam demektir. O zaman en iyisi ovülasyon testi yapmak sanırım.

Selam. Benim normalde 25 temmuzda regl olmam gerekiyor ancak bu ay erken pik yakaladım ovulasyon testinde. 7 temmuzda pik oldu 8 temmuz itibaryle yavaşca silikleşmeye başladı. Şimdi benim 7-8 tarihleri üzerine 14 gün sayıp o şekilde regl tarihi mi belirlemem gerekiyor? Çünkü bu şekilde 21-22 temmuzda regl olmam gerekiyor beklenen tarihten 3-4 gün önce..

Her ihtimale karşı adet bıtımı gün aşırı yapıp 2 gun arayla yne gunasırı yaparsanız lişkiyi denk gelir sonucta pcos degılsın

İnşallah zor bir süreç oluyor dış gebelikten sonra ilk denememiz bu ay pek umudum yok Benimde ayni ama 14 cu gun değil bu ay 9 ve 10 cu gün geldi şeffaf akıntım erken çatlıyor demekki benimde o günleri degerlendirdik bakalım hayırlısı olsun

Aynen hayırlısı güzel haberler alırsınız inşallah bu ay boş geçecek benim reglim gelsin önce düzenimi bilmem lazım benim gerçi kısmet belki reglim gelmeden gebe olurum

Aynen hayırlısı güzel haberler alırsınız inşallah bu ay boş geçecek benim reglim gelsin önce düzenimi bilmem lazım benim gerçi kısmet belki reglim gelmeden gebe olurum
Ayy insallah guzel haberlerimizi birbirimize veririz burdan isteyen herkese nasip etsin Allah'ım

Kızlar bu ay hamişlerimizden biri Mart ayı grubunu editörden alır inşallah. Grup şuan aktif değil liste yok. Editörden alınmamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…