Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar çok şükür çatlamış sanırım
image.jpg

Bugünden beri o kadar duygusalım ki kızlar her şey ama her şeye ağlıyorum gereksiz alınganlık yaptığımı söylüyor eşim belime giren ağrı kasık delinmesı gb Ağrı hiç gitmiyor oyuluyor gibi 3 gün oldu henüz Sanki ben bir hafta olmuş da belirtilerim başlamış gibi hissediyorum 🤪 nasıl bir ağlamak anlatamam Yani bu gerçekten belirti aramak değil tam olarak böyle hissediyorum 😂

Umarım bebişimm anlayamamak sinir bozucu dimi. Benim de önceden her şeyim çok düzenliydi düşükten sonra körlemesine geçiriyorum günlerimi😂 Bu ay yumurta takibi yaptıracağım artık kendim anlamlandırmaya çalışmaktan sıkıldım.
Çok haklısın kuzum bütün düzen kayıyor istemsizce. Umarım takiple öğrenirsin de için biraz rahat eder ❤️

Evet canım sıvı vardı baya sanırım tıp diliyle sekretere Bişeyler dedi ama bana da beklemedesin artık dedi. bugün 3.gün yumurtlamadan hala aklar geliyor vucut ısım da 36.4le gidiyor hala yaşıyor mu acaba yumurtam içeride diyorum🙈 program yumurtlamamı 9una atmış vucut ısıma göre. Aslında 10unda ak geldı ve belırtı basladı baya. 10unda bir de soğuk terleme ile uyandım başına geldi mi senin hiç. Ovulasyon belirtisiymış bu soğuk terleme zaten zeki salar diye bır Dr vıdeosnda dinlemiştim önceki gecesii🥰
Valla canım ısıdan hiç anlamıyorum ama sanki vücudumu sıcak hissediyorum. Benim akıntım pikten 2-3 gün önce çok yoğun geliyor. Çatlama sonrası akıntım olmuyor hiç.

X