Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Normalde 28gün döngüde 12-14 olur ama sizin 25 ise 10-11-12. günlerde de olabilir. Ama aydan aya değişiyor da olabilir yani siz adetin kaçıncı gününde yapmaya başladınız?
16 temmuz adet oldum canım 23 ünde yaptım ilk testi çok silikti 25 inde biraz daha koyuydu yarında yapacağım sanırım netleşir o zaman

Canım acaba senin gebelik olabilir mi hatta inşallah değildir dış gebelik ihtimali var sanki
Ovülaston testi yaptım baya silik çıktı canım o kasığımdaki ağrıda yok suan ama. Nisan ayında kimyasal gebelik geçirmiştim acaba diyorum yine aynısımı oldu

Son adet 23 temmuz beklenen adet 21 agustos benide eklersen sevinirim

Merhaba kizlar bir ay once bos gebelikden kurtaj oldum cok uzgunum suan adetliyim kurtaj sonrasi gebelik sansi artiyor diyorlar doktorum korunma dedi normalde zor hamile kaliyorum 2 senedir ugrasiyordum tuttu derken bos gebelik cikdi suan adet sonrasi denemeler baslicam kurtaj olup hemen hamile kalan varmi

Bende şubat ayında oldum doktor ilk 3 ay yapma dedi ama kürtaj sonrası hamile kalmak kolaylaşıyor sanırım çoğu kişi öyle diyor

Ovülaston testi yaptım baya silik çıktı canım o kasığımdaki ağrıda yok suan ama. Nisan ayında kimyasal gebelik geçirmiştim acaba diyorum yine aynısımı oldu
Olabilir canım
Tek taraflı ağrı diyince dış gebelik olabilir diye düşündüm, ovülasyonla takip et istersen yumurtlamayı :)

Kızlar uzun yillardur gebe kalamayan var mi benim gibi? 3 yilim dolmak üzere olan varsa yazabilir mi. Diğerlerine yazip umutsuzluğa sebep olmak istemem

Ben akşam test yaptım ve çıkmadı bir şey Candy7777
gecikmemin 13. Günü uygulamaya göre ve halen adette olmadım geç döllenme olsa da çıkması gerekmezmiydi artık yada gebelik yoksa neden halen adet olmadım ki daha düzenemi oturmadı döngülerim

Saçmalamış sıvamış neyse boşver. Cok sevindim inşallah güzel haberlerle dönersin memleketine ❤

Bu ara herkeste var gecikme mevaimsel midir nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…