Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Merhaba kizlar bir ay once bos gebelikden kurtaj oldum cok uzgunum suan adetliyim kurtaj sonrasi gebelik sansi artiyor diyorlar doktorum korunma dedi normalde zor hamile kaliyorum 2 senedir ugrasiyordum tuttu derken bos gebelik cikdi suan adet sonrasi denemeler baslicam kurtaj olup hemen hamile kalan varmi

Canım geçmiş olsun. Bende Kasım da oldum doktor iki ay bekle dedi. Ocaktan beri deniyorum ama halen olmadı bi gebelik. Rabbim inşallah nasip eder sana çok bekletmeden 🙏

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    189,6 KB · Görüntüleme: 60
Kızlarr 🥹 şuan adetimin 2.günü, 1 hafta erken adet oldum 🥲
Bu ovülasyon testi az önce yaptım, haydi bakalım bu neyin nesi? Öff 🥲
Canım bence bekle adet gününü ozaman bdaha test yap. Böyle görünce ovulasyonu banada hamilesin gibi geldi ya. Smdi cıkmayabilir bence en az bi 3-4 gün sonra.
Kimyasaldan sonra kaç kez adet oldun

ama doktora gideyim içim rahatlasın diyosan bi baksın istersen

Canım bence bekle adet gününü ozaman bdaha test yap. Böyle görünce ovulasyonu banada hamilesin gibi geldi ya. Smdi cıkmayabilir bence en az bi 3-4 gün sonra.

imermeri imermeri canım bildigin adet kanamasımı şuanki yoksa lekelenmemi. Lekeyse yumurtlama lekeside olabilir

Böyle bir şey nasıl mümkün olabiliyor ona şaşırıyorum ben ya, hamilelik yoksa adetken nasıl yumurtlama olur 😕
Dediğin gibi 3-4 gün sonra tekrar test yapıcam :)
Kimyasaldan sonra bir ay korunmuştum adet oldum, bu 2.ayım şimdi de adet gibi ama tuhaflık var işte 🥲

Doktorada adet bitimi giderim amaan karışık işler beni bulur zaten 😅

Bugün 27 si 5 gün daha var adetime adet geçilmesine de 6 gün olmuş oluyor kutunun dışında adet gecikmesinden 6 gün önceye kadar %99 doğru sonuç falan yazıyordu yaptım ben de 😔
Canım o %99 diyenlere hiiiçç aldanma para tuzağı onlar. Varsa bile daha yeni kana geçmeye başlamıştır kaldı ki idrar testinde çıksın

Canım o %99 diyenlere hiiiçç aldanma para tuzağı onlar. Varsa bile daha yeni kana geçmeye başlamıştır kaldı ki idrar testinde çıksın
Aynen idrara gününü geçtikten sonra belli oluyo ben kan verdim dedim ya 2 çıktı adet belirtisi yok diye az önce bidaha kaset yaptım negatif iki günüm kaldı 5 gün kala erken gebelik yaptım sana resmini atayım buna aldanıp kan verdim o yüzden inanma

Eklentiler

• 1000103585.jpg
    1000103585.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 54
Hatta gün olarak da azaldı 5ten 4e düştü bu 4. Ü reglim lekelenmelerim falan bitti tıkanıklıktan dolayı maa erken erken gelip duruyo 😅
Bilemedim valla kuzum. Gecikeceğine birkaç gün erken gelsin ne olacak. Bide bence bir sorun yoksa 7-8 gün gelmesindense 4 günde bitmesi daha iyi. Ben regl olmayı pek sevmiyorum hamileyken ne güzeldi

Son düzenleme:
X