Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Oooo kimleri görüyorum. Nihayet geldin inşallah uğurlu gelir kuzum hemen ekliyorum

İnşallah canım hepimize :)
Gelir gelmez kızlara ve sana bi soru gelsiiin mi :))))

Bugün başka bi doktora gittim hormon testi yaptı. Kist vardı ya o 1 cm büyümüş. 3 ay sonra gel eğer büyürse alalım dedi. Soğan suyu yapsam geçer mi? ilaç vs de vermedi.

Kızlar merhaba reglye 4 gün var kahve pembe arası akıntım gelmiş iç çamaşırıma denize girince acaba erken mi regl olucam neden böyle oldu hiç bu kadar erken olmazdım

Kuzum ben kendi tecrübemi anlatayım. Doğumdan sonra kotrole gittiğimde daha adet olmadan 8 cm kistim olduğunu öğrendim yumurta çatlayamayıp kiste dönüşmüş ve baya büyüktü. Doktorda adet olmak üzeresin kist adetle atılabilir adet olduktan sonra tekrar gel bakalım atılmış mı dedi. Daha sonra baya yoğun adet oldum, yoğun olunca atıldı sandım. Bittikten sonra tekrar gittim ama kist olduğu gibi duruyordu. Doktorum ilaç vermedi bir ay daha bekleyelim eğer yine atılamazsa o zaman ilaç tedavisine başlaman gerekecek dedi. Sonra diğer adetim geldi ama çok çok az geliyordu bende kistten ötürü sökülemiyor, acaba ne yapsam diye düşünürken soğan kürü aklıma geldi. Adetin ilk günü başladım hergün sabah akşam düzenli içtim. Ama yinede adetim az az geliyordu çoğalmadı ve öyle bitti. Adetin 8.günü kontrole gittiğimda doktor daha ultrasonla bakmadan adetim çok az geldi büyük ihtimal yine atamadım dedim. Doktorum da gel önce bakalım dedi baktı ne görsün kistten eser kalmamış. Kistin erimiş dedi bende ama adetim çok çok az geldi dedim soğan kürü yaptığımı da söyledim bu arada bana iyi yapmışsın kistini yok etmiş dedi. Bana çok faydası dokundu rahmimi temizledi istersen dene kuzum sende

Yapayım dedim canım, çünkü büyürse ameliyat yapıcak. Adet bittikten sonra başlayın diye okudum. Bugün 3. günüm başliyim mi bugün yoksa bittikten sonra mı yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…