Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bugün 23 günüm iki damla kahverengi leke gelmiş bu ay bir hafta testere dişli aslan pençesi çayı içmiştim acaba o yüzden erken leke gelmiş olabilir mi? Adet mi yerlesme mi yoksa adet düzenim mi bozuldu kafayı yemek üzereyim:KK43:

Aa benimde öyle olmuş olabilir o zaman ama böyle nasıl diyim çok çok az ya nerdeyse fark etmiyordum akıntıyla beraber çok az bi pembelik vardı. Bilmiyorum ya dün yaşadığım o ağrıyı daha önce hiç yaşamadım zaten benim reglmde öyle ağrılı sancılı geçmez. Peki sende daha önce öyle bi akıntı falan olmuş muydu yoksa ilk kez mi öyle olmuştu ve reglye döndü sonrasında ?
ilk kez boyle oldu once pembe sonra kahve rengi sonra kirmiziya dondu az az gelip regliye kadar surdu dr a gittim ilac yazcakti ilk defa oldugu icin yazmadi bidaha olursa yine gidicem 🙁

bu test lh yukselmesini gosteriyor bize, dediginiz gibi yuzde yuz dogru cikmayabiliyor ve her beden de farkli. Ben mesela piklerimi bu kadar koyu goremiyordum, normalde t/c orani 1 ustuyken pik deniyor, bende genellikle 0.8lerde pik geldi. Zaten pikten sonra 24 saat icinde yumurtluyoruz. Yumurtlamadan da akinti ya da oluyorsa agri ile emin oluyordum ben. Bu testi ve kendi vucudumu 3 ayda cozebildim, 4. Ayda da hamile kaldim
Pikten sonra 24 saat içinde yumurtluyor muyuz yoksa bazı kadınlarda çok daha yavaş olabiliyor mu acaba çünkü bir yerde 48 saat okudum kafamı karıştırdı ve benim pikim ilk iki gün t çizgisi aşırı koyu ve sonraki iki gün c ye eşit koyulukta şeklinde toplam 3-4 gün sürdü gibi 🤯

Eklentiler

• IMG_3322.jpeg
    IMG_3322.jpeg
    104 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_3323.jpeg
    IMG_3323.jpeg
    97,1 KB · Görüntüleme: 70
Görünüyor silik çizgiiiiiii 😍😍 kaç gün var canım regliye?
Ay bende görüyorum koyulaştı bekleyincede. Normalde adetim dündü. Tatilden geldim eve girdim peçeteye minicik bi pıhtı gibi kan geldi sonra bekledim adetim sökülür diye bişey yok akşamına test yaptım ve bu sabah test yaptım negatifti. Sonra yemek yedim bi uyku bastırdı 1-2 saat uyudum kalktım bi test daha yapayım dedi oda yapar yapmaz böyle çıktı

Eklentiler

• IMG_3336.jpeg
    IMG_3336.jpeg
    129,4 KB · Görüntüleme: 72
Pikten sonra 24 saat içinde yumurtluyor muyuz yoksa bazı kadınlarda çok daha yavaş olabiliyor mu acaba çünkü bir yerde 48 saat okudum kafamı karıştırdı ve benim pikim ilk iki gün t çizgisi aşırı koyu ve sonraki iki gün c ye eşit koyulukta şeklinde toplam 3-4 gün sürdü gibi 🤯
Bu ovulasyon testi yaptiginiz ilk ay mi? Belki onceki aylari da inceleyerek genel bir fikriniz olabilir. Gerci her ay bile farkli ilerliyor yumurtlama ve tum dongumuz de :)
Evet bu arada 24-36-48 her yerde farkli bir sey yaziyormus ben de tekrar baktim. Yumurtlayinca akintiniz oluyor mu peki? Belki ordan anlariz:)

Ben de ilk gebeliğimi yerleşme kanamasıyla öğrenmistim kızlar, umarım çoğunuzun yaşadığı bu lekelenmeler ondandır ☺️ Benimki adet günümde kahverengi gibi tek seferlik geldi bir daha gelmedi aşılama için adet olmayı bekliyordum hatta oldum diye gittim. Muayenede rahim kalınlığının çok fazla olduğu bu kadar kalınlığa çok kanama olması gerektiğini söyledi doktorum ve test istedi beta 45 le ögrenmistim ☺️ inşallah sizinkiler de öyle olur 🌸🙏🏻

Yaaa canım benim ne desem de seni teselli etsem bilmiyorum. Şimdi ağla ama ağlaman bittikten sonra daha güçlü olarak ayağa kalk. Rabbim en güzel vakitte nasip etmiştir inşallah
Bilmiyorum artık her ay daha kötü oluyorum :KK43: . Tarihi güncelleye bilir misin canım. Sat 22 Temmuz- 20 Ağustos

Bu 3. ayım ovülasyon testiyle ve 17 si idi yumurtlama 2 ayda ama bu ay 18-19 pik oldu akıntım da oluyor yumurtlama döneminde ama ben testlerde çatlamayı anlayamıyorum hep çizgi silikleşmiyor kolay kolay birkaç gün

Benimde halen gelen giden yok bekliyorum adetim düzene girmemiştir diye biraz daha bekliyeyim dedim 28 i gibi test yapayım diyorum gerçiğ 2,3 gün geçe adetten yapmıştım çıkmamıştı ve halen adet olmadım ve bi uygulama da 10 gün bir uygulama da da 11 gün gecikmem görünüyor ve bel ağrım var sadece ara ara hafif kasık ağrılarım oluyor bu gün ve adet tarihinden bi hafta 10 gün önce başlayan kasık bel ağrılarım adetten 5,6 gün sonra da devam etti sonra da azaldı gitti sadece ara sıra az bşi oluyor acaba geç döllenme olursa ne zaman belli olur en geç adetten sonra ve progesteron var onu içeyim mi gün de kaç tane ve o adet getiriyor mu gebelik yoksa kızlar

Kızlar yoğun kasık ağrısı ve sarımtrak ( kahve değil) akıntı yaşayanınız oldu mu bat öncesindeyim

Kuzum ben kendi tecrübemi anlatayım. Doğumdan sonra kotrole gittiğimde daha adet olmadan 8 cm kistim olduğunu öğrendim yumurta çatlayamayıp kiste dönüşmüş ve baya büyüktü. Doktorda adet olmak üzeresin kist adetle atılabilir adet olduktan sonra tekrar gel bakalım atılmış mı dedi. Daha sonra baya yoğun adet oldum, yoğun olunca atıldı sandım. Bittikten sonra tekrar gittim ama kist olduğu gibi duruyordu. Doktorum ilaç vermedi bir ay daha bekleyelim eğer yine atılamazsa o zaman ilaç tedavisine başlaman gerekecek dedi. Sonra diğer adetim geldi ama çok çok az geliyordu bende kistten ötürü sökülemiyor, acaba ne yapsam diye düşünürken soğan kürü aklıma geldi. Adetin ilk günü başladım hergün sabah akşam düzenli içtim. Ama yinede adetim az az geliyordu çoğalmadı ve öyle bitti. Adetin 8.günü kontrole gittiğimda doktor daha ultrasonla bakmadan adetim çok az geldi büyük ihtimal yine atamadım dedim. Doktorum da gel önce bakalım dedi baktı ne görsün kistten eser kalmamış. Kistin erimiş dedi bende ama adetim çok çok az geldi dedim soğan kürü yaptığımı da söyledim bu arada bana iyi yapmışsın kistini yok etmiş dedi. Bana çok faydası dokundu rahmimi temizledi istersen dene kuzum sende
Canım merhaba bugün reglimin 5. Günü 7 gün var yumurtlamaya 6 gun yapsam olur mu soğan kurunu sence

X