Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

ah canım bu çizgiler yüzünden dün ortalık karıştı. ama ben senin cizgini gördüm siyah hayalet bı çizgi inşaallah ilerleyen günlerde kıpkırmızı olur
amin kuzum inşallah ne kadar zor işimiz nelere kaldık çizgiler yok hayalet şu bu derken karışır ortalık tabi allah hepimizin gönlüne göre versin

Bat tarihi 24 temmuz olanlar hiç belirtileriniz var mı? benim karnıma sancı giriyor adet olacak gibi değilde onun ağrısını daha çok fark edebiliyorum çünkü
sancı girip çıkıyor kasığımda kum var gibi ağırlık hissediyorum bazen sağ bazen sol acaba adet mi olacağım bilmiyorum ya

Benim de 23 Temmuz görünüyor bat. Hiçbir belirtim yok Her zamankinden farklı birşeyler hissediyorsan gebelikten olabilir. İnşallah öyledir Test yapmayı düşünüyor musun?

Benim de 23 Temmuz görünüyor bat. Hiçbir belirtim yok Her zamankinden farklı birşeyler hissediyorsan gebelikten olabilir. İnşallah öyledir Test yapmayı düşünüyor musun?
Evet bugün yapacaktım aslında ama kısmet olmadı yarın düşünüyorum yapmayı Sen yaptın mı hiç?

Hayırlı olsun, sağlıkla kucağınıza alın inşallah evet kilo çok etkiliyor özellikle gluten daha çok etkiliyor. Sizin beslenme tarzınızı değiştirmeniz çok etkili yıllardır glutensiz ve karbonhidratsız yaşıyorum. Kilom da yok 54 kiloyum boyuma göre çok normal ama amh düşüklüğü var.

Ayrıca inanın ki kızlar ben 1 yıldır bu işe kafayı baya taktım, çok makale inceledim. Yediğimiz içtiğimiz artık normal değil, ne kadar doğal beslensek, beslenmeye çalışsak da dışarıdan multivitamin, takviye desteği almak zorundayız ve bu bilinçli olarak yapılıyor bir şekilde kurulmuş bu düzen.
Son zamanlarda artan tüp bebek uygulamaları, aşılamalar vs nasıl arttı bakın etrafınıza...
Yaklaşık bi 10-15 yıl sonra bebek sahibi olmak isteyenlerin %95-98'i direk tüp bebek tedavisi ile bebek sahibi olucak. Tüp bebek demek vücuda giren ekstra hormonlar demek, o ilaçları kullanan bizlerin (kadınların) erken kanser teşhisi alma ihtimalinin yükselmesi demek (ki bebek/fetüs üzerindeki etkileri henüz araştırılmamış) direkt insan eliyle insanın genetiği ile oynanması demek. Başa gelince mecbur kalıyorsun çünkü önünde başka yol kalmıyor ama nolur ideal kilonuza ulaşın, karbonhidratsız ve glutensiz beslenin, beslenmeye çalışın deniyorum beslenin...

Benim bat 23 temmuz, belirtim göğüs dolgunluğu ve ara ara kasıklarda batma hissi oluyor, normalde adet öncesi illaki göğüslerim hassaslasirdi ama bu kez hiç öyle birşey yok daha test yapmadım, negatifi görmekten korkuyorum, umarım güzel sonuçlar alırız

Evet benimde göğüs acım yok ama dolgunluğu hissediyorum. Umarım ya umarımm hamileyizdir

4.-5. hafta belki ama 6. Haftada kesin gözükmesi lazım demişti bana doktorum. Benimki gözükmemişti dış gebelikten şüphenilmişti ve öyle olmuştu.
Peki üzmek istemiyorum ama bir şey sorabilir miyim? Dış gebelikte değer artışınız nasıldı?

Aynıymışız seninle Benim de göğüslerde dolgunluk ve bir de ağrı var dokununca ama adet öncesi de oluyor o yüzden çok önemsemedim onu Ben de negatif görmek istemiyorum o yüzden test yapmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…