Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bende diyetteyim ama adet olamadigim zaman ödem oluyor

Yok aynı test hepsini bir arada bugün çektim . Dün 15. Günü tek çekmişim birde 14. Günü tek çekmişim ilk 10 dk içinde ama bu testler çok kafamı karıştırdı

Ya teşekkür edeerim çatlamayı değerlendirmişiz o zaman biz
Süper hadi bakalım inşallah bebiş olmuştur Ben bu ay ne zaman yumurtladım tam bilmiyorum taşınma telaşım vardı 2 gün sonra bat günüm muhtemelen. Pek umutlu değilim Ocak’tan beri olmuyor ama yine de acaba mı diyorum bakalım

Hayırlısıyla vardır inşallah
İşlerini kolaylamışsındıe inşallah
Sıcakta taşınmak zordur biraz
Hayırlısı diliyorum ve en güzelini

Yok aynı test hepsini bir arada bugün çektim . Dün 15. Günü tek çekmişim birde 14. Günü tek çekmişim ilk 10 dk içinde ama bu testler çok kafamı karıştırdı
15.gün çatlamış o halde.Toplu fotoğrafta kuruma olduğundan öyle görünüyor demek ki

15.gün çatlamış o halde.Toplu fotoğrafta kuruma olduğundan öyle görünüyor demek ki
Anlamadım ya valla çok değişik bir test ikiside 15. Güne ait yazısız olanda bugüne ait

Eklentiler

• InShot_20240721_144525764.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 31
  • InShot_20240721_143555102.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG20240721144215.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 29
Güzel haberler çoğalıyor maşallah bütün topik güzel haberlerle şenlenir inşallah güzel haberler alan herkesi çok çok tebrik ederim Darısı isteyen herkesin başına. Doktor 1 2 ay dinlen dedi eşim en az 6 ay diyor. Gerçi önümüzdeki aylar isteme nişan düğün oooo dolu belki telaştan fark etmeyiz olduğunu bize de sürpriz olur

Maşallah canım tebrik ederim sağlık ocağında mı vermiştin kanı?
Sağol canımm hayırr direkt acile gittim
Ay maşallahhhhhh kese için doktora gidebilirsinnnn o zaman hemenn sen ay çok sevindimm sağlıkla ilerlesin inşallahh
Sağolasın canım yaa randevu alıcam inşallahh salı gününeee rabbim herkese nasip etsin inşallah ben şu an bişey hissedemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…