Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canim hiçbir zaman umutsuz olmayalım. Dediğin gibi doktorlar da aşırı umutsuz konuşuyorlar. Rabbim nasip eylediyse inşallah olur. bana 1 sene önce pcos tanısı konuldu. Reglim düzenliydi ama yumurtalarin kalitesiz olur denildi aşırı derecede çene bölgesinde tüylenme, sürekli olarak testesteron yüksekliği, aylarca bitmeyen lekelenmeler ile mücadele ettim. Bu süreçte ilişki de olamiyordu bitmeyen lekelenmeler yüzünden. Sonunda 2024 ocakta net karar aldım. Beslenmemi düzene soktum. Kıvırcık nane çayı içmeye başladım(doktorunuza danışın) çiğ soğan kürü uyguladım(bende Vertigoya sebep oldu önermem ama lekelenmeyi bitirdi çok şükür). Fazla kilom yoktu ama pilatese başladım ve devamlı yürüyüş yaptım. Şeker ve glutenden uzak durdum. Aynı şekilde eşim de beslenmesini düzenledi. Elhamdülillah lekelenmeler bitince 2. Denemede hamile kaldım. Önce beslenme ve aktif yaşam ile doğal yolları deneyelim. Önüne bir engel yok ise tüp bebek de olur elbet.
Rabbim en kısa sürede tüm isteyenlerin rahmine bebişleri kondursun

ben adet oldum canım 20 temmuzda

memorialda. Doktor muayenede pek bi şey demedi zaten ne bileyim folikül gördü mü görmedi mi kaç tane gördü hiç bilmiyorum. Kan sonuçlarımı da yarın konuşucaz. Düşük amhla doğal yoldan hamile kalanları görünce onu kafadan attım bu seferde erken menopoz beynimi kemiriyo. Bu amh değeriyle ne zaman,kaç yıl sonra menopoza giricem diye düşünüp duruyorum kafam ağrıdı artık

Kızlar ben dün adet oldum ama çok afedersiniz bı pedi bile hala dolmadi amma çok ağrım var normalde ilk 4 gün aşırı kanamam olurdu pembe renkli kan mı olur ya

Yerleşme kanaması olabilir mi acaba? Devamı geliyor mu?
Canım nasılsın? Dünkü kan değerini gördüm çok güzel yükselmiş inşallah sağ salim kucağında görmek nasip olur bizede dua et olur mu gerçekten ihtiyacımız var, güzel kalpli bir hamişin içten duasına

Kızlar günaydınnn bugün göğüs ağrım var dokununca acıyor, dün bel ve kasık ağrısından oturup ağladım resmen ama bugün hafifledi ağrılarım test yapacağım 1-2 saat sonra. Bata 2 gün kaldı hayırlısı olsun bakalım heycanlıyım biraz umudum var. Sizde durumlar nedir ?

Günaydın ben bişey sorucam tüp bebek tedavisiyle yumurta transfer edildi bugün transferin 6. Günün fitili yaparken hiç zorlamıyordum ama son iki gündür fitili koyarken zorlanıyorum vajinam daralmış zor giriyor önce yoktu bu hamilelik belirtisimi regli belirtisimi yada neden oldu

Gebelik belirtisi olabilir emin olamamakla birlikte. Gebelik oluşunca rahim ağzı kapanıp vajina daralıyor olabilir

Ay kuzum görmemişim bitmiş sonunda cezan Benim duâlarım hepimizle kuzum. Ederim tabikiii etmez miyimm . Rabbim hepimize bu güzel duyguları tatmayı sağlıkla ilerlemeyi ve kavuşmayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…