Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Korkmana gerek yok canım belki bir gün atar o kadar önemli değil bir kaç gün test yapmaya ve değerlendirmeye devam et verimli günlerdesin

Hayır abartmıyorsunuz çok samimi olduğum arkadaşlarıma bile ben zar zor soruyorum üzüntüsünü hatırlatmamak için. Bazı İnsanlar çok densiz

Biri bir şey dedi diye herkesin o kişinin üstüne atlamasına gerek yoktu bence. Değmeyecek bir olay için herkes birbirine girdi

Katanesi dedi net çizgilere yok diyorsun diye öğretmene
Gençler kimse net demedi kartanesi de ve burda birkaç kişide o test e silik bir çizgi görünüyor dedi. Öğretmenhanımda ben bişey görmüyorum ya yazdı. Kartenesi de dedi ki neden böyle dedin bi kaç kere daha yaptın böyle dedi normal bi şekilde hatta kalp falan da koyfu yanlış anlamasın diye. Ama mğretmenhanımmın tavırları hiç hoş değildi yoksa ortada bişey yoktu zaten kartamesi kalp falan koydu

Biri bir şey dedi diye herkesin o kişinin üstüne atlamasına gerek yoktu bence. Değmeyecek bir olay için herkes birbirine girdi
Sana göre deymez bana göre değer mesela candy. Herkes zaten son anlarında stresli kaç aylardan beri uğraşıyoruz bi dert ortağı oldu bura hepimiz için. Herkes yaptığı yorumu özenle yapsın. Sen şuraya test at silik bi çizgi görüyorum sizce var mı de. Ben görmesem bile canım tam nerde işaretleyip atsana tam göremedim fotoğraftan falan derim. Niyet çok önemli dalga geçer gibi ben görmedim ya falan yazmam ki benim de başıma geldi bana da ben görmedim yazanlar falan oldu gerçekten insan üzülüyor. Anlatıyorsun anlamıyor herşeyi ters anlıyor ogretmenhanım bu üslubu hak etti

Bence de çok hadsizce sürekli yaşıyorum. Sürekli denediğimi biliyor eltim her buluştuğumuzda daha yok mu bebek diyor mesela. Şimdi çocukları bir yaşında ben istiyoruz artık yapıyoruz dediğim günden beri ikinci çocuğu yapmaya karar vermişler. İlk çocuğu hemen oldu diye sizden önce size ikinci yeğeni verecez diye dalga geçiyorlar karı koca gerçekten çok zor

Herkes yerini ve haddini bilsin bence. Kimse kimseye atlamadı görünen şeyi görmedim yazmak saçma ayrıca sen kendi çizgini görebiliyorken o çizgiyi nasıl görmüyorsun bende ona şaşırdım doğrusu da neyse buranın tadı çok kaçtı. Herkese iyi günler

Kızlar selam, pek aktif olamıyorum ama butun yazılanları okuyorum. İnsallah hepimiz çift çizgileri görürüz benim reglime 7 gun felan var. Ona gore bir sey sormak istiyorum. Normalde regl olacagim zaman beyaz süt kesiği gibi akintim olur ve baslar adetim ama şuan ve yumurtlama haftam bittiğinden beri beyaz uzayan bir akıntım var başkada birşeyim yok bu belirti olabilir mi?

Neden dönüp dolaşıp laf bana geldi acaba burada herkes kendi fikrini söylemekte özgür. Görmediğim bir çizgiye aa gördüm demem saçma olur bence. Ayrıca sizin dahil olmadığınız iki kişinin arasında geçen bir tartışma için neden hemen buranın tadı kaçtı gibi yorumda bulunuyorsun. Tamam tartıştılar olmasa daha iyi olurdu ama oldu ve ceza aldılar bu kadar büyütmeye gerek yok. Doğrusu iki kişinin tartışması yüzünden herkesin tadının kaçmasını da istemiyorum

Son düzenleme:
Biz Mayıs ayında başladık henüz bir şey yok Çok istiyorum, ne zaman olacak bebişim ? Candy7777 Sat 3 Temmuz, Bat 30 Temmuz.
Ahh canım bir bilsem ne zaman olacak bebiş. Şu vakitde olacak deseler gıkımı çıkarmadan beklerim. Bende uzun zamanlardan beri bekliyorum. Rabbimin nasip ettiği zaman vardır elbet
Hoşgeldin bu arada

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…