Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Neden dönüp dolaşıp laf bana geldi acaba burada herkes kendi fikrini söylemekte özgür. Görmediğim bir çizgiye aa gördüm demem saçma olur bence. Ayrıca sizin dahil olmadığınız iki kişinin arasında geçen bir tartışma için neden hemen buranın tadı kaçtı gibi yorumda bulunuyorsun. Tamam tartıştılar olmasa daha iyi olurdu ama oldu ve ceza aldılar bu kadar büyütmeye gerek yok. Doğrusu iki kişinin tartışması yüzünden herkesin tadının kaçmasını da istemiyorum
Ah canımm senin gördüğün çift çizgilere de yediremeyip atarlandığını biliyoruz burda konu sahibisin diye iki taraflı oynamana hiç ama hiç gerek yoktu.

Hanımlar devam etmeyin artık aynı konuyu konuşmaya, huzursuzluk olması hoş değil terazi burcuyum ben çok geriliyorum ☺️
Her birimiz farklı bir sebepten ötürü gergin dönemlerden geçiyoruz. Anlayışla karşılanabilir. Lütfen konuyu kapatalım sakin ve destekleyici konuşma bicimimize dönelim 🌿

Hanımlar devam etmeyin artık aynı konuyu konuşmaya, huzursuzluk olması hoş değil terazi burcuyum ben çok geriliyorum ☺️
Her birimiz farklı bir sebepten ötürü gergin dönemlerden geçiyoruz. Anlayışla karşılanabilir. Lütfen konuyu kapatalım sakin ve destekleyici konuşma bicimimize dönelim 🌿
Kesinlikle katılıyorum. Gereksiz yere uzatıp üslup bozup ortamı germenin gereği yok💐

Ah canımm senin gördüğün çift çizgilere de yediremeyip atarlandığını biliyoruz burda konu sahibisin diye iki taraflı oynamana hiç ama hiç gerek yoktu.
Pardon ne zaman atarlandım gösterir misin. Ayrıca iki taraflı oynamıyorum birinin tarafını tutmadan orta yolu bulmaya çalıştım

Ayrıca senden hiç böyle bir laf beklemezdim iki taraflı oynama falan. İşine gelmeyince gayetde minnoşluktan çıkıp kaba konuşabiliyorsun. Madem benim iki yüzlü olduğumu düşünüyorsun topicime yazmayabilirsin

Pardon ne zaman atarlandım gösterir misin. Ayrıca iki taraflı oynamıyorum birinin tarafını tutmadan orta yolu bulmaya çalıştım
Birisi çift çizgili test paylaşmıştı hamilemiyim diye sen de görmüyormusun çizgi olduğuna göre hamilesin demiştin. Hatırlıyorum o konuyu neyse dediğim gibi size iyi sohbetler umarım herkes kucağına alır sağsalim bebeğini.

Birisi çift çizgili test paylaşmıştı hamilemiyim diye sen de görmüyormusun çizgi olduğuna göre hamilesin demiştin. Hatırlıyorum o konuyu neyse dediğim gibi size iyi sohbetler umarım herkes kucağına alır sağsalim bebeğini.
Hmm haset ben olmuş oldum şimdi dimi. Doğru ya🤦‍♀️ offf bamabaşka şeyden bahsediyoruz

Dahil olmak istemedim ama o konuda candy e hak veriyorum. O çizgi hayalet bir çizgi değildi. Baya kırmızı bir çizgiydi. Ki bunun gibi açılan bir sürü konu var. Evet anlıyorum, insanlar heyecanlı. Ama onun pozitif olduğunu anlayacak kadar da akılları yerinde. Bu konular bana şey gibi geliyor sürtünme ile ilişkim oldu hamile kalır mıyım konusu ile kırmızı çizgilerden oluşup bariz pozitif olan test bakar mısınız pozitif mi konuları ölümüne kapışır. Yani o konu farklı bir konu. İkisinde de sonuç net.

Ayrıca senden hiç böyle bir laf beklemezdim iki taraflı oynama falan. İşine gelmeyince gayetde minnoşluktan çıkıp kaba konuşabiliyorsun. Madem benim iki yüzlü olduğumu düşünüyorsun topicime yazmayabilirsin
İşime gelmeyen bir şey yok. Benim için doğru neyse onu savunuyorum.
Minnoş mu? Öyle olduğumu nerden çıkardın? Herşey benim açımdan yolunda giderken neden kaba konuşayım ki? Senin gibi hamilelik haberini paylaşan birini hiç bir zaman terslemem tersleyemem.
Senin topiğin? Beni etiketleyen sendin eğer etiketlemeseydin zaten yazmazdım.

Dahil olmak istemedim ama o konuda da candy e hak veriyorum. O çizgi hayalet bir çizgi değildi. Baya kırmızı bir çizgiydi. Ki bunun gibi açılan bir sürü konu var. Evet anlıyorum, insanlar heyecanlı. Ama onun pozitif olduğunu anlayacak kadar da akılları yerinde. Bu konular bana şey gibi geliyor sürtünme ile ilişkim oldu hamile kalır mıyım konusu ile kırmızı çizgilerden oluşup bariz pozitif olan test bakar mısınız pozitif mi konuları ölümüne kapışır. Yani o konu farklı bir konu.
Benim açımdan farklı değil. Daha önce ki konuşmalarında da yumurtlamayı bilmeden hamile kalıyorlar cahillik mutluluk vs benzeri konuşmaları hiç doğru değildi. Bende bilmeden hamile kaldım mesela bu benim cahil olduğum anlamına mı geliyor?
O paylaşan kızında kopkoyu bir çizgisi yoktu hafif silik bir kırmızılığı vardı bu da onu bilmeyebilir çok normal herkes farklı süreçlerden geçiyor.

Benim açımdan farklı değil. Daha önce ki konuşmalarında da yumurtlamayı bilmeden hamile kalıyorlar cahillik mutluluk vs benzeri konuşmaları hiç doğru değildi. Bende bilmeden hamile kaldım mesela bu benim cahil olduğum anlamına mı geliyor?
O paylaşan kızında kopkoyu bir çizgisi yoktu hafif silik bir kırmızılığı vardı bu da onu bilmeyebilir çok normal herkes farklı süreçlerden geçiyor.
Ya boşversene işlerine geldikleri gibi konuşuyorlar biri haksıza hak veriyor konuyu bilmeyen ordan atlayıp o da ona hak veriyor. Herkes birbirine versin tavsiyesini. Candy7777 Candy7777 beni topiğinden çıkartabilirsin burası destek topiği yerine köstek topiği olmaya başladı. Seninle bir problemim yok ama bu şekilde konuşulan bir topikte durmak istemiyorum

Ya boşversene işlerine geldikleri gibi konuşuyorlar biri haksıza hak veriyor konuyu bilmeyen ordan atlayıp o da ona hak veriyor. Herkes birbirine versin tavsiyesini. Candy7777 Candy7777 beni topiğinden çıkartabilirsin burası destek topiği yerine köstek topiği olmaya başladı. Seninle bir problemim yok ama bu şekilde konuşulan bir topikte durmak istemiyorum
Ben o konuyu,yorumu ve o çizgiyi gördüğüm için yorum yaptım.

Buraya son yazışım öncelikle hamile kalmayı isteyen bekleyen tüm arkadaşlara bol şans ve çok tatlı sağlıklı minik bebekler diliyorum.
Saçma sapan konunun buraya gelmesini istemezdim ama bazı birikmiş konuların patlaması oldu bu.
Zaten gergin bir süreç yaşıyor herkes kusura bakmayın sizide etkilemek istemezdim. Bazı şeyleri göz ardı edince minnoş sanıyorlar. Konundan sil. iyi akşamlar 🙏

Kız ben dün ne yediğimi hatırlamıyorum siz şunu yazmıştın bunu yazmıştın nasıl hatırlıyorsunuz 🤣
Başka topiclerde bi kaç kere banada demişlerdi şok olmuştum 😅🤣🤣

Boş yere birbirinizi kırmayın ya
Ortada mevzu yok
Tersleşmeye hiç gerek yok
Ben şahsen hoşlanmadığım yorum gelince cevap yazmamaya çalışıyorum bazen yazdığımda oluyor illaki ama görmezden gelmeye çalışalım

Grupta herkes herkesin her yazdığımdan hoşlanmak zorunda değil inanın bu çok doğal

Bazı kişilerin yazdıklarından bende hoşlanmıyorum
Muhakkak benimde yazdıklarımdan hoşlanmayanlar vardır
Çok normal çünkü insanız farklıyız

Herkes kendince takılır ya
Yapmayın 🥲
Anlıyorum herkeste hormonlar tavan ruh hali değişimi max seviyede bende öyleyim
Ama umarım herkes için en güzeli olur ve kimse kırgın olmaz 🌸

Kız ben dün ne yediğimi hatırlamıyorum siz şunu yazmıştın bunu yazmıştın nasıl hatırlıyorsunuz 🤣

Ortada mevzu yok
Ben şahsen hoşlanmadığım yorum gelince cevap yazmamaya çalışıyorum bazen yazdığımda oluyor illaki ama görmezden gelmeye çalışalım

Grupta herkes herkesin her yazdığımdan hoşlanmak zorunda değil inanın bu çok doğal

Yapmayın 🥲
Ne güzel söylemişsin💐❤️

Keşke böyle tartışmalar olmasaydı. Ben de buraya kendim gibi olan insanları görüp yalnız olmadığımı bilmek için giriyorum. Hepimiz derleşiyoruz burada bence. Ben genelde yorum yazmasamda okumak bile rahatlatıyor.

Ortada mevzu yok

Yapmayın 🥲
Ne güzel söylemişsin💐❤️
Böyle olmasını bende hiç istemezdim ama tartışan iki tarafı sakinleşdirip orta yolu bulmaya çalışırken iki yüzlü damgası yedim. Neyse ya

Kızlar çok bakamıyorum bu ara yeni okuyup bitirebildim yazılanları. Çok güzel bi enerjiyle başlamıştık böyle tartışmaların olması gerçekten üzücü. Herkes yorgun bu süreçte yani zaman geçiyor bi şekilde ama düşünmekten ve beklemekten yıpranıyoruz hepimiz. Candy7777 Candy7777 halolita halolita ve ikiniz de gergin bi dönem geçirdiğinizi söylemiştiniz bence bu konunun bu noktaya gelme sebebi de bu. Gerçekten ortada tartışacak büyüyecek hiçbişey yok, lütfen yapmayın. halolita halolita seninle batı bekleyecektik dahaaa sensiz burası çok tatsız kalır. Lütfen kızlar büyütmeyin🌸

Kızlar çok bakamıyorum bu ara yeni okuyup bitirebildim yazılanları. Çok güzel bi enerjiyle başlamıştık böyle tartışmaların olması gerçekten üzücü. Herkes yorgun bu süreçte yani zaman geçiyor bi şekilde ama düşünmekten ve beklemekten yıpranıyoruz hepimiz. Candy7777 Candy7777 halolita halolita ve ikiniz de gergin bi dönem geçirdiğinizi söylemiştiniz bence bu konunun bu noktaya gelme sebebi de bu. Gerçekten ortada tartışacak büyüyecek hiçbişey yok, lütfen yapmayın. halolita halolita seninle batı bekleyecektik dahaaa sensiz burası çok tatsız kalır. Lütfen kızlar büyütmeyin🌸
Konunun bu noktaya geleceğini hiç düşünmezdim. Tartışanları sakinleştirmeye çalışırken iki yüzlü oldum daha sonra kendim tartışma içine girdim. Ben ne alaka. Birde içinde kalmış ki eski konuları açıp nefretini kustu asıl iki yüzlü kendisi halolita halolita

X