Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Teşekkür ederim sonunda beni anlayan biri güzel bir hamilelik geçirmen dileğimle peki ben kaçırmış olabilirim direkt kan ile mi öğrendin
Evet direk kan ile öğrendim doktor aradı pozitif dedi bir kaç tavsiye verdi perşembe günü için kadın doğuma randevu aldım o zaman daha detaylı bilgi almış olacağım inşallah. İnşallah sizin için de gönlünüz olan olur

Dimi ya hani net çizgi olsa ona görmedim dese anlıycam. Ayrıca o testte bende görmedim nesine net çizgi dediler anlamadım
Cidden bende göremedim. Burda insanlar bişe görüyormusunuz die testlerini paylaşıyorlar göremeyince cok bozulunuyor cidden bazen göremiyorm yazmaya çekiniyorum.orda kartanesinin direk yakınımı göremiyorsun yorumu banada hoş gelmedi açıkcası kalp koysada
Belkide cidden görememiştir ya görünen bişe yokki orda

Neyse herkese iyi geceler. Umarım sağlıkla hayırla hamile oluruz

Hiç uzamaması gereken konudan olaylar nereye geldi. Herkes zor ve gergin bir süreçten geçiyor. Böyle şeylere takılmaya hiç gerek yoktu

Bende bişey göremedim belki test yapan kişi görmüş olabilir ışıktan vs kaynaklı bende göremedim yazamam açıkçası karşındakinin düşünüyorum görürsem şayet aaa var gibi derim yada evet görüyorum yazarım. İkisinide tanımam ama ilk yazan arkadaşın yakınımı göremiyorsun yazması tuhaf olmuş belki kötü niyetli demedi ama . Ben yazamam sonuçta hepimiz reelde tanışmıyoruz . Ama diğer arkadaşın göremedim canım ya yazması bana çok absürt gelmedi yani ilk okudugumda kötü olarak algılamadım nedense . Herkes gergin stresli o yüzden kalp kirmayalim

Kızlar aranızda miratech ovulasyon kullanan varmı bu ay ilk defa aldım takip etmeyecektim ama dayanamadım eczaneden bir 5 li alayım dedim haftasonu girdiği için araya netten de alamadım . Laboquick artimed innovita bunlara göre çizgiler daha silik gibi anlamıyorum pik oldumu olmadımı

Kızlar annem memleketten geldi. Birkaç gündür onunla ilgileniyorum uğrayamadım buralara. Adet dönemim yeni bitti yine başladım ovulasyon testlerine Birkaç güne de tatile gideceğiz. Tam pik dönemine denk gelecek herhalde, onu bekliyorum bir telaş. Buralar biraz gerilmiş umarım yine eski keyfimize sohbetimize döneriz. Ben şahsen bütün gebelik belirtilerimi (!) paylaşmak için yine burada olacağım

millet neyin kafasını yaşıyor yahu öğretmen haksizdi. çirkinlesti. kar tanesi de altta kalmadı. herkes stresli zaten. bu kadın da neden atarlandu ise istemiyorsan çık alla alla değişikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…