Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Tabi ki de canım benim. Rabbim senin ve burda isteyen tüm kardeşlerimin yüzünü güldürsün inşallah en tez zamanda Hepinizi takip ediyorum. Hep birlikte sevineceğiz yakında inşallah
Çok teşekkür ederim canımcımm amin inşallah tüm isteyenlere dualarımız . belirtilerin nasıldı sürecinden bahsedermisin umut olsun bize de ilişki günlerini nasıl değerlendirdin vs

Evet ya. Dinlenir vaziyette daha rahatım. Ama ayaktayken karın ağrım bel ağrım artıyor. Çok şükür o zaman. Normalmiş

Çok teşekkür ederim canımcımm amin inşallah tüm isteyenlere dualarımız . belirtilerin nasıldı sürecinden bahsedermisin umut olsun bize de ilişki günlerini nasıl değerlendirdin vs.
17-24 temmuzda adet dönemimdeydim. Son iki adet dönemimde sağ yumurtalıkta ağrım var diye bi kontrole gideyim dedim kist falan mı var diye. Bi şey çıkmadı. Doktor hazır gelmişsin adet dönemindesin hormon da bakalım dedi. AMH değerim 0.87 çıktı. Yıkıldım. Beklemiyordum. Adet dönemlerim hep düzenliydi her şey yolunda sanıyordum. Ocak ayında kürtaj olmuştum bebekte kalp atışı olmadığı için. Maalesef o geçmişim de var. Bi daha hamile kalamıcam kesin belki de tek şansım o bebekti dedim. Sonra adetim biter bitmez keçiboynuzu pekmezi kullanmaya başladık eşim de ben de. Her gün 1 incir eşim 1 incir benim için zeytinyağına koyduk. Sabah aç karnına yedik tekrar ertesi gün için yenilerini koyduk. Bir de eşim Aksu vital marka bi karışım almıştı içinde bi sürü şey olan onu yedik birer kaşık. Bunları çok da yapamadık aslında 1 hafta düzenli anca kullandık araya tatile falan gittik kaldı. Ama kullandığımız günlerde ilişki de oldu. Belki bunlar da etkilemiştir. 3-4 aydır Ovulasyon testiyle takip ettim olmadı. Bu ay test yapmadım sadece bu karışımları yumurtalama dönemi civarında yedik. İşe yaramış olabilirler. İlişki günleri de şu şekildeydi: 24 temmuzda adetim bitmişti. 24-26-27-28-29 Temmuz ve 2 Ağustos Biraz tempoluydu ama AMH düşük diye bi an önce elimi çabuk tutmalıydım Hangisinde tuttu bilmiyorum ama Bir de son iki aydır falan Folidoce folik asit kullanıyorum. Genelde düzenli. Arada tek tük unuttuğum da oluyordu. Ben bu ay yine de ümitli değildim. Kesin değerlendiremediğim 30-31 Temmuzda yumurtladım tüh onları da değerlendirmeliydik diye hayıflanıyordum

Büyük bir kefiyle okudum okurken heycanlandım resmen bişeyler vesile olmuş rabbimde vermiş . Allah sağlıklı bir şekilde kavuştursun sizi . Umut oluyorsunuz bize gerçekten

Büyük bir kefiyle okudum okurken heycanlandım resmen bişeyler vesile olmuş rabbimde vermiş . Allah sağlıklı bir şekilde kavuştursun sizi . Umut oluyorsunuz bize gerçekten
Amin canım inşallah. Allah razı olsun olsun. Ben de son 3-4 aydır grupta diğer gebe kalan arkadaşları gördükçe çok mutlu oluyordum hem de acaba bi gün ben de yazabilecek miyim diyordum kendi kendime. Ama oluyormuş. Beslenmenize dikkat edin canım arkadaşım. Bi de adet biter bitmez her gün yap yat. İyice akmasın kalsın sende. Yakın zamanda sizden de duyacağız inşallah bak görürsün

Beslenme problemim var özellikle sigara gibi bi bağımlılığım var bebek düşündüğümden beri azalattım ama yine de günde en az 5 tane içiyorum eşim nerdeyse 1 paketten fazla içiyor hayıt suyu aslan pençesi bir sürü şey denedim çok şiddetli adet ağrılarına sebep oldu kullandığım ay bende bıraktım bile isteye canımı yakıyodum çünkü kullandıkça o ay artıyodu ağrılar . İncirde duydum ama büyük ihtimalle süt hormonum yüksek göğsümden sıvı geliyor çünkü onu da kullanmadım o yüzden bu ay yumurtlama erken gördüm adet olcakmışım gibi ağrılarım var özel bölgemde sürekli süt gibi akıntım var yumurtlamadan beri işte ümit etmicem desemde bi yerlerde var o duygu engel olamıyorum. Sanki buraya hiç hamileyim yazamıcam gibi geliyor senin gibi . Hamilelik kavramı bile tuhaf gelmeye başladı yani hamile biri görünce nasıl ya çocuk mu var şimdi bunun içinde diye içimden geçiyorum iş çok tuhaf bi hâl almaya başladı hayırlısı artık

Hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız İnşallah Hangi erken gebelik testini kullandınız ne kadar sonra silik çıktı acaba birde kan verdiğinizde bat tarihi mi
Canim adetten önce 5gün kala silik çıktı.kaset testte negatif ti.bir gün sonra tekrar yaptım yine silik ti kaset pozitif oldu.kan verdiğim bat 3 vardı

Bugün yine aynı saate test yapamadım
Kaçırmamak için yinede şimdi yapayım dedim
Bugün 12.güne girdim
Sizce değerlendirme olsun mu yinede ?

Maşallah Canım Tebrik ederim Sağlıcakla gelsin inşallah miniğin

Kızlar yine yaptım sabah idrarıyla ama dünden bi fark göremedim efekt yapamadım saat şuanda erken vakitler olduğu için gördükten sonra efekt yapmaya zamanı olan varsa efektlede bakabilir şu saatten sonra artık pes ettim test yapmaya sizleri dinlemem gerekiyor artık bekle dedikçe bekleyemiyorum ama bu şekildede sonuç alamıyorum ancak gözüm kör olcak kadar az bir çizgiyle yetiniyorum neyse artık bekliyorum bakalım bat 20si bu kadar silikliğe hcg belki 5-6 ancadır yanii bilemiyorum :/ bir tık koyu çıkar düne göre zannetmiştim bide dün ilk idrar değildi

Eklentiler

• 2A59D18D-8184-44D3-A61E-369D488AF5DD.png
    553,4 KB · Görüntüleme: 51
  • 6E52D079-167F-420B-B453-E5A29E4718B5.png
    538,5 KB · Görüntüleme: 50
  • 87D12CB3-2A80-4EE1-B482-5A2A52E20ADD.png
    549,4 KB · Görüntüleme: 49
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…