Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bazen insanın ummadığı anda gelir mucizesi hayırlı olsun canım bende kızımı öyle öğrenmiştim adet günü hiç beklemedigim bir şekilde şimdi kızıma kardeş yapmayı düşünüyoruz da bakalım marttan beri deniyoruz bir buçuk aydır şehir dışındayım eşim yanımda yoktu dün akşam degerlendirdik e hayırlısı diyelim

Şöyle ki daha çok erken diye doktor kontrolüne gitmedim. Sadece kan verdim bi tıp merkezinde 73 çıktı değerim. Kimyasal mı değil mi o anlamda mı diyorsunuz? Hani kesin hamilelik derken onu anlamadım
Evet doktora göründünüz sandım o zaman durumlarımız aynı hadi bakalım inşallah ikimizinde sağlıklı bebişleri vardır

Bu normal kaset test değil mi? 1 haftan varken bata kaset testte sonuç nasıl çıksın. Beta anca 5 6 dır demişsin kaset testler zaten o kadar az betayı algılamıyor. Yani çok çok erken henüz bırak kaset testi benim kan testim bile 0.10 çıkmıştı. O yüzden bu kadar erkenden yapıp ne umutsuzluğa kapıl ne de umutlan. Biraz sabret canım sadece bekle yani biliyorum zor ama genelde gerçekten en umursamaz olduğumuz ve en az ilişki olduğu aylarda hamile kalabiliyoruz.

Canım ben 2 yıldır ağırlık antrenmanı dahil cardio pilates yapıyorum haftada 3-4 gün. En son dün ağırlık çalıştım hatta. Bende lekelenme olmuyor olmadı daha hiç. Benim de adete maksimum 5-6 gün kaldı

Canım biraz oynadım ama böyle gözüküyor

Eklentiler

• 857590F3-CB2D-4EB5-9770-EE5D9773F50A.jpeg
    51,4 KB · Görüntüleme: 38
  • BF0CF16F-E55C-4A48-A35E-F7E55D7BBA01.jpeg
    59,1 KB · Görüntüleme: 37
  • 5AC3528C-CC24-4615-8030-34A2F6D131C4.jpeg
    46,6 KB · Görüntüleme: 42
Selam kızlar,
Telefonumdan girmeyi akıl edebildim nihayet:)
Salı günü test yapıcaz diye söz vermiştik ama eşim ısrar edince test yaptım cuma günü bata daha 9 gün varken çok silik çıktı silik bile değildi sadece yeri belliydi.
Dün tekrar yaptım hiçbişey yok.
Yok yere moralim bozuldu
Dünden beri beyaz akıntım var ve adet olacakmışım gibi ağrım ama hiç dinmeyen bir rahatsızlık.
Bat 20 ağustos normalde 17 siydi ama 17. Gün yumurtladım ayın 6 sında 7 sinde çatladı.
İki gebeliğimde de adet olduğum halde şimdi moralim bozuldu.
Aklıma takmamayı nasıl başarıcam bilmiyorum

Arkadaşım ters ışık yaparak baktı
Ne günlere kaldık, atraksiyon arıyorum resmen

Eklentiler

• A84C25A3-5AF8-4D07-A7C4-3B0EAEE6F05F.png
    420,1 KB · Görüntüleme: 63
O kadar koşullanma olmuş ki bende negatif test görmek duymak hemen üzüyor. Ben bir keresinde ilaç alacağım için Beta bakmıştı doktor 0.100 dü tabi adete 1 hafta vardı yine de belli olmaz demişti bana tabi belli oldu negatif bu ay hiç kaset test yapmayacağım karar aldım adetim düzenli zaten en geç 25 Ağustos da gelecek gelmezde iki gün geçerse kan testine koşarım topuklarimi vura vura

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…