Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Adetten birkaç gün önce gelen beyazımsı akıntı yine gelmeye başladı birkaç gündür tuvalette iken. Sanırım olmadı bu ay

Bide yumurtlama yarın görünüyor bu sabah akintimda hafif kan vardı peceteye geldi ilk defa yaşıyorum bu ne demek oluyor yumurtlama oldu vs bir şey ifade eder mi dün gece olmuştu ilişkimiz ondan dolayı midir

Bide yumurtlama yarın görünüyor bu sabah akintimda hafif kan vardı peceteye geldi ilk defa yaşıyorum bu ne demek oluyor yumurtlama oldu vs bir şey ifade eder mi dün gece olmuştu ilişkimiz ondan dolayı midir
Yumurtlama döneminde lekelenme olabilir. Bugünü değerlendirin.

Adetten birkaç gün önce gelen beyazımsı akıntı yine gelmeye başladı birkaç gündür tuvalette iken. Sanırım olmadı bu ay
Ben iki gebeliğimde de adet oldum. Adetle birebir aynıydı. Hiçbir belirtim yoktu. Ama şimdi belirti arıyorum.
Aslında yapılacak en güzel şey odaklanacak başka şeyler bulmak.
Gün sayarken hayatı kaçırıyoruz boşuna..
Çok iyi biliyorum ki, bizim olan bize gelecek..
En doğru zamanda , en güzel haliyle inşallah

Dediklerinize çok katılıyorum:) ilk gebeliğimde de çok takardım olacak mı olmayacak mı habire belirti arar dururdum. 16 ay sebepsiz yere olmadı 16. Ayda oldu. Şimdi 4 yaşında oğlum. Ona kardeş olsun istiyoruz. Allahım isteyen herkese tattırsın bu duyguyu canı gönülden hep dua ediyorum. Diyordum ki ikincide artık bu kadar takıntı yapmam :) ya yine o zamanki kadar takıntı yapmıyorum Allah var ama insan yine de ikinci de olsa heyecan yapıyormuş yine de merak ediyor adet günü yaklaşırken

Siz nasılsınız? Bu aydan umutlu musunuz?
Sanki umutlu gibiyim
6 ağustosta ovu testinde piki yakaladım 7 sinde silikleşmişti sanırım çatladı. 7 ağustostan önceki 5 günü ve sonraki 4 günü değerlendirdik.
Yapılması gerekeni yaptık gerisi takdiri ilahi.
Çok umutlanmayayım diyorum ama heyecanlıyım, ikinci evliliğim ama ilk aşık olarak evlenmem O yüzden çok istiyoruz. 6. Ay bu ay denememizin .
Dilerim bu ay güzel haberi alırız.
Bu arada eşimin 3 benim 1 çocuğum var ilk evliliklerimizden

Mutlaka zamanı gelince olacaktır. Takviye falan kullanıyor musunuz?

Ben ilk evliliğimde tüp bebek bile denedim, karşı taraftan dolayı problem vardı.
Ama embriyolar çok kaliteli olmasına rağmen tutmadı.
8 tane daha embriyom dondurulmuştu ama ben transfer istemedim. Dinlenmek istiyorum dedim. 3 ay sonra kızıma hamile olduğumu öğrendim en doğalından
İkinci çocuk hiç düşünmemiştim kızıma kardeş olarak, hatta tüğlerim diken diken olurdu ikinci çocuk dediklerinde.
Ama şimdi yeniden evlendim ve hayata bakışım değişti. İlkinde istemediğim kadar çok bebek istiyorum.
Her genelik yeni süreç, yemi heyecan. Dilerim kalbimizdekini önümüze sersin Yaradan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…