Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Bence de ben sendnenbısı anlamdım vallla sana nasıl bilgi vermemişler ben sneı görmesem gidicektın yumurtlama da film cektiricektın kız ınt bile Bak burndanda yorumlara bak
Sağol canım bilgilendirdigin için ya ne bilim birşeyde demediler hemen randevu verdiler bende anlamadım.
Canim iliskiyi soruyosan 3 gün sonra yapabilirsin 3 gün dinlensin rahim
Tamam canim

Xoş geldin canımBende evde..tatile gidemedim..kalb atışını duymaya sabırsızlanıyorum
Aşkım zaten inanki gebe olsaydim sanirim bende gidemezdim yorucu ve riskli olurdu. 8 bucuk saat yol gittik 8 bucuk saat yol geldik. Senin bu seneki tatilin minnakınla gidecegin kalp atislarini duyacagin buyumesini takip edecegin kontrol odasi usg olacak hayallerini yasiyorsun kuzummm insallah kucagima aldim dedigin bizi etiket yapip okuduğumuz gunlerde olur.

Aynen canım..şimdi benim işim doktor..kendime dikkat etmek..beslenmek..dinlenmekAy İn şa Allah canım.Sendende güzel haberleri bekliyorum..pes etme

Canim cok üzüldüm Rabbim biran önce saglikli bi gebelik nasip etsin. Vardir bundada bi hayr diyecek biseyimiz yok Sen iyi olda gerisi cok önemli degil. Şimdi nasilsin iyimisin biraz

Benim de yaklaşık 7 günüm var kendimi tutmaya çalışıyorum beklemek çok zor

Aynen canım..şimdi benim işim doktor..kendime dikkat etmek..beslenmek..dinlenmekAy İn şa Allah canım.Sendende güzel haberleri bekliyorum..pes etme
Ben saldim kuzu yaa olursa olsun modundayim. Bide tatil cok iyi geldi gerçekten ihtiyacimiz varmis. Çok ekşın yapamadik yorgunluktan bide 40 sefer bikini degistirmeme ragmen yine kaşıntı yapti islakta cok kalmadm bugun daha iyiyim mantar oldum sandim ama gecti cok şükür. Bu akşam ekşın yapmam lazim

Ayyy canım Allah korusun mantar olmada..En güzeli boş vermek..bak o zaman sürpriz olarak bebişin gelicek..çok stres oluyorsun..ben geçtim o günlerden ya.Ekşin biz yapamıyoruz..yasak

Kesinlikle ablacım klomen bende kullandım illaki değişiklik olcaktır 12. Gün yumurtlama görüp 33. Gün adet olduğum bile oldu ama yine de kafa karıştırıyo adetin net bi tarihinin olmaması

Bizede at usg resmini minişinin bide ne hissediyorsun kızmı erkekmi
Şimdi çok minicik24randevum var..aç karnına test istedi ve kalb atışına çağırdı..o zaman atarım resmini...belki biraz daha belli olurBen erkek hiss ediyorum..çok rahat geçiriyorum çok şükür..tatlı istemiyorum mesela..ama dondurmayı yiyorumpasta..kek yeyemem

Ben aynı şeyleri yaşadım. Ayrıyetten bi de bel ağrısı vardı. Adete 8 gün kala başlamıştı

Ben de daha çok yeni hamileyim. 3 hafta 5 günlük şu an. Dün 73 çıktı betahcg. Son 4 gündür bel ağrım ve karın ağrım vardı. Bugün bel ağrım hafifledi ama karın ağrım devam ediyor. Ayaktayken özellikle artıyo ağrım. Göbek deliği çevrem ve dört parmak aşağısında özel bölge civarımda oluyor. Sizde de olmuş muydu böyle? Ya da olanınız var mı mesajı okuyan arkadaşlar? Biraz tedirginim açıkçası. Normalde bat tarihim 16 Ağustos salı günü

Benim adetimde 10 gün gecikti memlekette olduğum için doktora gidemedim ama aynı ağrılar bende var sezeryan oldum daha önce ve ilk defa böyle ağrım var ilk gebelikte batma olurdu bu farklı gene emin değilim ama ağrım var yani

Hayırlı olsun canım.Yeni gebeliyimi öğrenirken belde..özel bölgede ağrı vardı..2 gün midem bulandı..kafa ağrıları oluyor...ayakta çok olurken belde oluyor ağrılar.Cocuk yerleşiyor sende..bata var bide..çok yenisin canım..korkma

Canim cok üzüldüm Rabbim biran önce saglikli bi gebelik nasip etsin. Vardir bundada bi hayr diyecek biseyimiz yok Sen iyi olda gerisi cok önemli degil. Şimdi nasilsin iyimisin biraz
Teşekkür ederim kuzum evet diyecek hiçbişey olmuyor maalesef. Şimdi iyiyim çok kanamam var tabii. Yarın da kontrolüm var. Umarım tamamen temizlenmiştir kürtaja gerek kalmaz.

Merhaba benimde bat 14 ağustos klomen ile otriville iğnesi kullandım bugün değerim 70 çıktı size doktor kesin hamilelik var dedi mi ve çatlatma iğnesi klomen falan kullanmışmıydınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…