Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Benide ekler misin? 21 ağustos

Öyle midir dersiniz iğnenin etkisidir diye çok korkuyorum
İğnenin etkisi tamamen geçmiş oluyor bata 2 gün varsa. Bir de sanırım iğnenin etkisi bu kadar yüksek çıkmıyor. İğneden sonraki kaçıncı gün bugün ? Ben de çarşamba yaptırdım iğneyi,beklemedeyim. İğneden sonra ilişkileri nasıl önerdi doktorun ?

Merhaba kızlar, benim bat 16 Ağustos. Ama birkaç gündür çok hafif lekelenme oluyor. Spora başladım yoga vs yaparken esnemeler oluyor ona bağlıyorum açıkçası. Çünkü bu ay tatildeydik. Geldikten sonra da çok meşguldüm bu yüzden ovülasyon vs takip edemedim. Yani açıkçası bir beklentim yok. Bir de bu lekelenmelerle birlikte yüzümde sivilceler çıkmaya başladı. Açıkçası ilk lekelenme 4-5 gün kadar önce eşimle yakınlaştığımızın ertesinde oldu. İkinci lekelenme ise hemen iki gün sonra oldu. Bugün ise çok açık pembe ve az miktarda oldu. Kafama takılan şey şu; sizlerde de ilişki veya spor sonrası hafif lekelenmeler oluyor mu? Yoksa acaba deyip biraz heyecanlansam mı?

30 temmuzda oldum iğne bugün 13.gün şöyle oldu bizim adetin 11. Günğ gel dedi ama önceki akşam ilişki olmuş olsun dedi öyle gittim iki tane yumurta oluşmuş 18 mm ertesi gün yani ctesi sabah iğneyi vur yarım saat sonra ilişki olsun dedi sonra pazar akşam birde pazartesi sabah dedi pazartesi sabah yapamadık akşam oldu süreç böyle ilerledi

İğnenin etkisi tamamen geçmiş değerin de çok güzel çıkmış anlamadığım bişey var doktorlar ilişki saatini niye farklı söylüyorlar. Sana iğneden yarım saat sonra demiş bana 36.saat acaba bu yüzden mi tutmuyor. Daha önce yaptırmış mıydın iğne ?

Bu ilk iğnem ben ctesi sabah iğne vuruldum ya pazar akşamda tam 36 saat oluyor aslında aynı sadece iğne sonrası da ilişki dedi

Bidahakine ben de yarım saat sonra deneyecem adet gününde kan testini tekrarla artıştaysa kesinleşir inşallah benim de bu ay olur
İnşallah sağlıkla hepimizin bebişleri olur öyle yapmayı düşünüyorum kimseye de söyleyemiyorum buradaki arkadaşlarla konuşunca çok iyi geliyor teşekkür ederim

Kızlr bugün adet günüm takvime göre ama hala olmadım karın ağrım geçti ama göğüslerimde hassasiyet devam ediyor idrar testim negatif çıktı

Merhaba benimde bat 14 ağustos klomen ile otriville iğnesi kullandım bugün değerim 70 çıktı size doktor kesin hamilelik var dedi mi ve çatlatma iğnesi klomen falan kullanmışmıydınız
Şöyle ki daha çok erken diye doktor kontrolüne gitmedim. Sadece kan verdim bi tıp merkezinde 73 çıktı değerim. Kimyasal mı değil mi o anlamda mı diyorsunuz? Hani kesin hamilelik derken onu anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…