Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Sizin 3 yumurta mı oldu. Nasıl gidiyor biraz anlatır mısınız
Hadi bakalım hakkınızda hayırlısı olsun busefer tutar inşallah canım :) Ben aşılamamı oldum bekliyorum şuan için farklı birsey yok hissetmiyorum bugün 4. günüm :) Rabbim inşallah bu sefer pozitif haber almamı almamızı nasip eder amin

Ay inşallah inşallah dünya üzerinde her kim varsa ve canı gönülden isteyen herkese tez zamanda mutlu edecek haberler versin Rabbım. Bende ilaca dun başladım umarım uygun sayıda yumurtalar olur ve asilama yapılır. Asilama sonrasi beklemek diğer beklemelere göre daha yavaş geçiyor gibi geliyo bana inşallah pozitif haberi alırsınız bana da umut olursunuz 1 hafta 10 olucak aramızda

Amin inşallah canım saol aynen diğer ay olması mantıklı zaten kuzu bu ay çekil ve dinlen akışına bırak
Çok teşekkür ederim gerçekten insan bilmediği şeyden korkar ama bu biz bayanlar için özel bi durum olunca daha da zor oluyor galiba rabbim sizede en yakın zaman da bi bebis nasip etsin Allah çabalarımızı emeklerimizi boşa çıkarmasın
Doktorum benim panik bi insan olduğumu kendisini uğraştıracağımı söyledi ki çok haklı anestezili olmam gerekirmiş ve hiç bişe hissetmezmisim inşallah öyle olur

Benimde 4. Günüm bugün 12 Ağustosta kan tahlili ile belli olacak İnşallah güzel haberler alırız hepimiz

Rahim filminden bahsediyorsunuz sanirim içiniz cooook rahat olsun doktorunuzun talimatlarına uyun bende anestezili yaptırdım uyandıktan sonra agri oluyor ama adet sancısı gibi değil yumurtlama ağrısı olur böyle ara ara hafif gelir aynı o şekil bide az bi lekelenme olur bi ped dolmaz tedarikli olun belki hastahane de verir bilmiyorum. Hic korkun cekingenligin olmasın 10 15 dk baygın kalıyorsun belki o kadar bile değil. Stres yapma bende panik gergin biriydim ama pamuk gibi ciktim sifa olsun güzel sonuçlarla cikin inşallah

Benimde 4. Günüm bugün 12 Ağustosta kan tahlili ile belli olacak İnşallah güzel haberler alırız hepimiz
Ay ne güzel. Çok sevindim çabucak geçsin günler musmutlu haberler alın tez zamanda umarım benimde uygun sayıda yumurtam olur ve asilamam yapılır hep birlikte doğuma gün sayarız

İnşallah canım tutsunda herkese umut olmak isterim tutanların bana umut olduğu gibi Pozitif görürsem inşallah yazıcam

Amin aminn hepimize nasip olsun inşallah kuzum Eğer paniklik varsa sende gerçekten anestezi alarak çekilmen mantıklı olur hiç bsey hissetmezsin her şeyi düşündüğümüz gibi kendi psikolojimizide düşünmemiz lazım canımızda önemli. Hayırlısı olsun hakkında

Merhaba kızlar bnde bir buçuk saat once aşılama oldum da
Ağrı olması normalmi. Önce sol tarafımda vardi.Simdi sag tarafımda ağrı var

Merhaba kızlar bnde bir buçuk saat once aşılama oldum da
Ağrı olması normalmi. Önce sol tarafımda vardi.Simdi sag tarafımda ağrı var
Merhaba canım. İlk asilamami bir yıldan fazla zaman önce yaptirmistim hatırlamaya çalışıyorum oldu mu diye ama emin olamadım. Ağrının şiddeti ne kadar bide kaç yumurtan vardi belki catlamamis yumurta varsa onlar catliyodur yada işlem sırasında kendini kastiysan o agri yapmış olabilir veya mesela ben pimpirikli çok düşünen biriyim bi sey olduğunda uzun uzadıya takıntı yaparım psikolojik olarak da zorlanirim. Yani eğer çok siddetliyse doktoruna danismaya calis için rahat eder ama bole hafif gelip giden ağrılarsa bi sure daha izle kendini. Hayirli olumlu sonuçların olsun şimdiden

Tesekkur ederim.Galiba yumurta catliyo
Iki tane yumurta buyumus .Biri kist oldu demisti.Oda mi catliyo acaba doktor ağrılı bir işlem degil dedi
Sanirsam yumurta agrisi

Birsey sorabilirmiyim.Doktor bir gün bekle yarin ilişki. Sonra gün aşırı demisti.Siz nasıl YAPTINIZ asilamadan sonra

Birsey sorabilirmiyim.Doktor bir gün bekle yarin ilişki. Sonra gün aşırı demisti.Siz nasıl YAPTINIZ asilamadan sonra
Bize asilamadan bir gün sonra gün aşırı ilişki demisti biz pek uyamamistik. Her doktor farklı söylüyor bazı doktorlar asilama günü dahi yapın diyolar. Uyabilirseniz yapmanizda fayda var

Reactions: As6
İnşallah canım tutsunda herkese umut olmak isterim tutanların bana umut olduğu gibi Pozitif görürsem inşallah yazıcam
İnşallah inşallah hayırlı haberlerini duyarım bişe daha sorabilir miyim hsg sonrası ilişkide ağrı ya da kadın doğum vajinal muayanelerde ağrı hissedililiyor mu

Tesekkur ederim.Galiba yumurta catliyo
Iki tane yumurta buyumus .Biri kist oldu demisti.Oda mi catliyo acaba doktor ağrılı bir işlem degil dedi
Sanirsam yumurta agrisi
Ohh ohh o zaman güzel değerlendirmeye çalışın kist olan çatlama ihtimali olur mu hiiiic bilgim yok. Rahat ol müzik dinle birseyler oku arkadaşlarınla ailenle vs sohbet et yada uzan dinlen. İlk asilamam çok diken üstünde geçmişti mümkün oldukça bu ay kendimi sakin durgun tutmaya çalışıyorum heyecan geldiğinde sosyal medya ile kafa dağıtıyorum ciddi bi sey olmasın aman anın keyfini çıkart bildiğim konularla yeniden yardımcı olmaya çalışırım

Reactions: As6
Canım benim evet ilk hamile kaldığım tedavide de burada bi sayfamız vardı bana uğrlu geldiğini düşündüğüm için bu sayfaya da katılayım dedim bende dua ediyorum burda konuştuğum herkes için. Valla insanlar bazen iyi şeyler söylediğini düşünüp bak bizin bi tanıdık 8 yıl beklexi diye bile cümleye başlıyor insan bi kaç kere başarısızlıkla yüzleşince bendd mi beklicem diyorsun. Hiç üzülme inan bana oldu derken kaybetmek çok acı keşke bekleseydim geç gelseydi ama böyle birşey olmasaydı diyorsun. Ben ve eşimdd sıkıldık maddi manevi çok zor bizde bu aşılama olmazsa tüp bebek için bekleyelim diyoruz. Ne diyim ki umarım en kısa zamanda bebeklerimiz bize gelir. Kendini çok dinleme dicem ama mümkün değil biliyorum ben kesin 9.gün başlarım test yapmaya ama sana şu kadarınu söylim hamile kaldığımda ovitrelle sonrası 11.gün erken gebelik testim negatifti ve karnım ağrımaya başlamıştı hatta sağ bacağım bile direk reglimin belirtileri olmuştu bunu herkes söylüyor biliyorum ama hatta o gece ağlamıştım olmadı klomen beni çok yormuştu bir daha ilaç istemiyorum yapmıcam tedavi falan demiştim netten toplu test aldığım için 12.gün baktım bi test kalmış öylesine yapim dediğimdd görmüştüm silik çizgi 14.59 gibi bi değerle öğrenmiştim. Yani olmayacak diye düşünüp kendini strese sokma belirtiler de Malesef aldatıcı okuyor regl diyorsun hamilesin hamileyim diyorsn bakmışsın progestan va yüzünden öyle hissetmişsin. Biz dua edip sabırla bekleyelim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…