Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Kuzu ne kadar kaldığını nasıl görüyorsun ya :/ ben bakıyorum iğneye (Pen olan) kestiremiyorum kalan ml'i. gecen 450 yi 75 e böldüm 6 gün diyor ama 6 günden fazla gitmişti banada

Kuzu ne kadar kaldığını nasıl görüyorsun ya :/ ben bakıyorum iğneye (Pen olan) kestiremiyorum kalan ml'i. gecen 450 yi 75 e böldüm 6 gün diyor ama 6 günden fazla gitmişti banada
Kuzu benim ki pen şeklinde değildi flakon şeklinde olandı yani şişeden şırıngalara çekip doz doz vuruyordum o yüzden görebiliyordum. Çıktım şimdi doktordan 3 tane yumurta var 13 mmlerde. Genel konuştuk benim kiste çok müsait bir yapım olduğu içij düşük doz ile büyüttü. Aşılama içinde her 10 aşılamadan 1i tutuyor dedi benim sürecimi vs düşününce aşılama tutmazsa tüp bebeğe geçmem önerdi. Maddi manevi oyalanmaya gerek yok dedi. Bakalım zaman ne gösterecek

İyi hadi hayırlısı olsun kuzum bnimde yanlış hatırlamıyorsam 9. gün 12-12-14 mm idi 3 tane. Benim ilk aşılamamda 125 dozla başlatmıstı ohss olcaktım nerdeyse Bu ikinci asılamada da 75 ml ile temkinli bişekilde ilerledik canım. İnşallah sağlıklı yumurtalar olurda tutar tüp bebeğe gerek kalmadan.. Ama bende öyle düşünüyorum eğer bu tutmazsa tüp bebek şimdiden araştırıyorum kuzum

Kara kedi gibi aranıza girmiş gibi olucam ama benim 4. Yıl ilk 2 buçuk yıl adımı bile bilmeyen herkes ilk aydan başlamışlardı. Son bir yıldır çok fazla kişiyi hayatımdan çıkarttım selamı kestim. Ve çocuk muhabbeti açacak olan her kim olursa lafı ağzına tikiyorum. Eşimin ailesi durumu bildiği için verdiğim tepkilere hak veriyor herkes bir olmaz tabi ama. Yapabilirsen seni zorlayan kişilere sınır çiz yada sert üslup takın. Bizim sülalede geç olan vok kişi olmuştur durumun ne olduğunu bildikleri halde sıkıştıranlar oluyo akraba konu komşu dinlemiyorum allah affetsin. Diger türlü eşime kendime zarar veriyorum. Kimse kendinizden daha önemli değerli değil.

Ay bende aynı dozda kullanıyorum ins benimde 3 den fazla cikmaz. Asilama ne zaman hayirlisiyla Rabbım güzel haberler almayı vermeyi nasip eylesin tez zamanda.

Evet doktorumla yakın olduğumuz içinde maddi olarakta açıkcası uğraşma artık yumurta takibi vs de ucuz değil dedi. Hatta aşılamayıda bana hediye etti denedik demeyiz ama maddiyatun sende kalsın dedi. Tüp bebek fiyatlarıda her geçen gün artıyor ve vucuduna verdiğimiz ilaçlarda bi yere kadar destekliyorum dedi. İmkanın varsa kuzum inşallah ikimz içinde gerek kalmaz ama olmazsa tüp bebeğe geçelim mantıklı olan

Ay bende aynı dozda kullanıyorum ins benimde 3 den fazla cikmaz. Asilama ne zaman hayirlisiyla Rabbım güzel haberler almayı vermeyi nasip eylesin tez zamanda.
Yani kuzu doktorumla uzun zamandır yumurta takibi yaptığımız için doz ayarını kişisel ayarladığını söyledi ama benim dediğim gibi kist olmaya çok müsait yumurta yapım var hatta 2 tanede peritonal kistim var o yüzden böyle başladığını söyledi 75 en düşük doz seni zora sokacağını pek düşünmüyorum. İnşallah istediğin gibi ilerler. Salı günü kontrole gidiyorum çarşamba aşılama yapmış oluruz salı muhtemelen çatlatma iğnesi yaparız diyip sabahtan çağırdı

Ay ne güzel. Çok sevindim çabucak geçsin günler musmutlu haberler alın tez zamanda umarım benimde uygun sayıda yumurtam olur ve asilamam yapılır hep birlikte doğuma gün sayarız
En güzel dua, tanımadığın dillerden dökülen duadır der Babannem Birbirimize, tüm bebiş isteyenlere dua etmeye devam edelim. İnşallah musmutlu haberleri paylaşırız

Estafurullah kuzum doğrusunu yapıyorsun aslında. Benim eşim tarafı bu tarz işlemlerden geçtiğimi henüz bilmiyorlar onlara düşünmyoruz dedik ama her ayda sorarlar.. cahil insan değiller ama bazı konuda gercekten eşim tarafı olsn benim taraf olsun illaki cıkıyor bi laf dedin mi alıyorlar basını gidiyorlar sırf bide bu işimin arasında herkese ayrı ayrı anlatmak istemedim. Ha baktık olmuyor süreç uzuyor yapcak bsey yok bende herkesi sustururum

Biliyoemusun benim doktorumda cok tatlı bi kadın oda bana bu aşılamayı hesiye etti oda bana buda olmazsa biraz dinlen dedi sonra tüp bebek düşün kendini dinlendir dedi. Bnde öyle yapmayı düşünüyorum. Valla kuzum vücud alıştı dinlenmeyide geçtim maddi manevi imkan olsa olmasa illki zorlancam ama giden zamanım oluyor. Transfer zaten hemen olmuyor doktor 1 2 ay bekletiyor zaten. O sırada da dinlenirim napıyım beklemek istemiyorum

Yalnız bugüngaz çogaldı karnım şişti ve kasıklarımda ağrı coğaldı hayra çıksın inşallah bugün bunu farkettim kuzu

Ya çok güzel ya böyle olunca insan çok mutlu oluyor hem güvendiğimiz hem vicdanlı doktorlara denk gelmek zor gerçekten. Aynen kuzu bende bu ay olmazsa eylülde tatile çıkcam zaten derken dönüşte 2 3 ay sıkı bi diyet ve sporla kilo verip öyle başlarım hem para birikmiş olur birazda hemde tüp bebek için merkez araştırırm diyorum haplar vs derken kilo aldım baya çünkü. Bakalım artık nasibimizde ne varsa

Yalnız bugüngaz çogaldı karnım şişti ve kasıklarımda ağrı coğaldı hayra çıksın inşallah bugün bunu farkettim kuzu
Kaçıncı günündü bugün kuzu. Bak ben ilk hamile kaldığımda çatlatma iğnesinden 6 7 hğn sonra akşam uzanırken böyle garip bi kasık ağrım olmuştu. Çok iyi hatırlıyorum böyle değişikti sonra 12.gün öğrenince zamansal olarak baktığımda döllenmş yumurtanın rahme ulaştığı zamanlardı erkenden belirti hissedenlere şaşırıyordum ama ben hissetmiştim ve sana çok komik birşey söylim mi bir sürü gebelik belirtisi okumuştum vs ama benim ilk belirttim neydi biliyor musun affınıza sığınarak geğirmek. Eşim fark etmişti ben şu kadardır evliyiz 10 senedir görüşme desen sende hiç görmedim bile nerdeyse jaç gündür böylesin stres mi oldun demişti sonradan anladık belirti olduğunu6i yani bence gaz önemli bi belirti alttanda üstten de diyelim biz ona yoralım ona çıksın inşallah 2. Aşılaman senin umarım bunda bebeğine kavuşursun aminnn

En güzel dua, tanımadığın dillerden dökülen duadır der Babannem Birbirimize, tüm bebiş isteyenlere dua etmeye devam edelim. İnşallah musmutlu haberleri paylaşırız
İnşallah canım Allah razı olsun çok güzel söylemiş bendd Meryem suresş okurken çevremde olsun herkese dua ederim böyle yapmak bana da çok iyi geliyor

Kuzu ilk öncelikle evet merhametli sırf para için bu işi yapan birine denk gelmediğimiz için sanslıyız. Ellerinden geleni yapıyorlar olmuyorsa Allahtan. Bencede strese girmeden tatil işi mantıklı kafa dağıtıp akısına bırakmak bende düğünlermiz var memlekette bnde senin gibi bi gidip gelelim ozamana kadarda 2 ay rahat gecer dedim ozaman baslarız artık inşallah.. kuzucum çatlatma iğnesini saymazsak bugün 6 günüm aşılamada 5. Günüm. Özellikle akşama doğru beyaz akıntım olmaya basladı kaşıklarımda suan ağrı var hemde iğneden bu yana hiç olmadığı kadar diyim. Yani ilk 5 gün hiç ağrım olmadı demişimdir sana saniyelik girdi çıktı olmustu ama şimdi girdi ve cıkmıyor. Birde gaz var afedersin geğirme değilde mide yanması yasadım bugün 2 3 defa. Mide bulantıısıda yasadım. Ama tabi ben kendimi dinlemedim kesinlikle psikolojik değil. Zaten çalışıyorum kafam işte. Wc gidiyorum beyaz akıntı otururken midem yandığını hissettim gaz zaten öyle sancı desen girdi çıkmadı. Oyüzden kendimide kandırmıyorum ilaç etkisi flan her şey olabilir ama sen böyle diyince acaba mı dedim İşte kişiden kişiye belirtilerde değişiyor inşallah bidaha geğirme tutar seni bebişe işaret olur Amin güzel duaların için teşekkür ederim rabbim dualarını dualarımı kabul etsin inşallah bana ettiğin dualar sanada dönsün sende bu ay yavruna kavuş canımm aminn

Ay canım benim ya inşallah gerçekten çok gönülden söylüyorum hissettiğin herşeyi 1 hafta sonra kızlar belirtilerim bunlardı hamileymişim diye yazarsın.. Valla kuzu neler okudum neler ileri hareket 0 olup doğal hamile kalanlar o ay yumurtlama yok denilip hamile kalanlar vs bizimde bi vaktimiz var işte. İnşallah bize de aşılamalarımjz vesile olur sırayla pozitif deriz. Valla aslında bugün doktor çokta bilmediğim şeyler söylemedi ultrasona gelirken hadi bu ay bitiyor mu bu işler bebek geliyor mu dedi sonrada haklı olarak gerçekleri söyledi ama ben niyeyse çıkışta bi anda ağlamaya başladım. Hani biraz da şey korkutuyor aşamaları tüketmek hani yumurta takibi yaparken aman olmazsa aşılama ddriz aşılama xa aman olmazsa tüp bebek var ama işte tüo bebek olmazsa nolcak kısmı strese sokuyor o sona doğru gitmek. Gerçi nasip belli olmaz bakmışsın aşılamaya olmuş bakmışsın ara verdiğimiz sürede kendiliğinden. Mfk yöntemini duymuş muydun doktor Mehmet karslı instagramda bakabilirsin doğal gebeliği destekleyen ve kendi ilaçlarını çıkaran bi doktor. Çok ciddi başarı oranı var pcoya bonibon diyo bayada espirili onun ürünlerini alıcam pcoda kilo ve yumurtlama için özel ilaçları var erkek içinde var. Eş paketi vs. Belki bi ona da bakınırım. Aslında şuan kendimede kızıyorum ilk tedavime de miyomu öğrenip ağlaya ağlaya başlamıştım ama klomene başladığım gün bütün evi temizlemiş bu ay hamile kalcam bunuda halledelim diye gezmiştim şimdide modumu düşürüp hemen olmayacak gözle bakmak istemiyorum buda etkiliyor bence. O yüzden test gününe kadar içimizden kendimize hep olcak olcak diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…