Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Olabilir canım tabiki de acı eşiğimiz farklı durumlarımız farklı. Senin için kötü bir süreç olsada düşünmemeye çalış bak bir tüpün açılmış bile umarım yaşadığın kötü qnı basamak olur sana bebeğine kavuşmak için. Sen kendini hırpalamamaya çalış..

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. İnşallah rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Hsg çekiminden önce mi tüplerinizin tıkalı olduğunu söylediler ? Bende hsg çekiminde bayıldım aynı şekilde sizin gibi yaşadım süreci, tuplerimde şişlik olduğunu çok az geçiş olduğu söylendi ama açılma gibi bir durum söylemediler. Böyle bir şey mümkün mü ?

Bende herhangi bir belirti yoktu tüplerin tıkalı olduğuna dair. Herşeyimiz tas tamamdı ama ona rağmen gebelik yoktu en son hsg kaldığı için cektirelim dedik. Bugün çektirirken öğrendik. İkisi de kapalıydı ama basınçla biri açıldı. dayanamadım çok ağladım bağırdım inanılmaz bir ağrı. Üç deneme yapıldı üçüncü denemede sol tüp açıldı. ama en son bayıldım dayanamadım. Kan ter içinde kaldm. Sonucu kadın doğum doktoru gördükten sonra diğer tüp içinde uğraşcam. Bu defa kapalı tüp için anestezili olmak istiyorum inşallah.

İnşallah,çok geçmiş olsun. Biz de Allah'ın izniyle anne olma duygusunu tadarız inşallah en yakın zaman da

Birşey sorabilir miyim biz aşılama için doktorumuz sağ olsun sadece laboratuvarda yıkama ücreti alacağını söyledi ayrı olarak sperm yıkama ücretleri ne kadar biliyor öusunuz aşağı yukarı
maalesef ben aradıgımda hersey dahıl 3500 tl dediler . doktoruma gıttım onada fiyat sormadım acıkcası

Hadi bakalım inşallah bebeğin sana gelir bu sefer bizede umut olursun.. Nelere dikkat etmen gerekiyo şimdi doktorun birşey dedi mi
amin inşallah canım Kendimi çok yormamaya ağır kaldırmamaya flan öyle şunu yapma bunu yapma demedi.. Ama dün yeğeni mi flan kaldırdığım oldu unuttum çünkü aşılama olduğumu

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırız
Canım sen aşılamanı oldun sanırım hayırlısıyla pozitif olsun inşallah , süreç nasıldı aşılamaya idrara sıkışık mı girdin ? Ve aşılamadan sonra ne kadar süre yattın

Canım sen aşılamanı oldun sanırım hayırlısıyla pozitif olsun inşallah , süreç nasıldı aşılamaya idrara sıkışık mı girdin ? Ve aşılamadan sonra ne kadar süre yattın
Evet cnaım 2. Aşılamamı oldum idrara sıkısıktım ama böyle çok değil aşılama yapıldıktan snra bacak bacak üstüne atıp 15 dk kadar yattım snra kalktıp yürüyerek eve gittim idrarımı yapmadım ama evde yaptım Bu sefer 3 yumurtam oldu benim ilki kadar kasıklarım belim ağrımadı ilkinde çok yumurtam vardı. hatta hiç ağrım yok çok tuhaf acaba olmadı mı diyorum ama cok etken bunu demek için ya birde ovitrelle 36. Saat snra illa ağrı mı olması lazım çatladığını anlamak için benim bu sefer ağrım olmadı çok az sancı girdi çıktı okadar

Maşallah 3 yumurta , çok iyi gelişmiş
Benim geçen defa da çatlatma iğnesinden sonra bir belirtim olmadı
Bazı klinikler aşılama öncesinde yumurtaya bakıyorlarmış çatladı mı vs diye bende de bakılmamıştı

Evet inşallah kaliteli yumurtalardır ne akıntı ne ağrı çatladığına dair hiçbir fikrim yok.. doktor bakmadı direk yaptı ya aşılama yaptıktan snra hocaya sordum hocam ağrım yok acaba çatlamışmıdır dedim, büyük yumurtalar çatlar ama ardından gelen küçükler çatlamamıştr daha dedi oyüzden düzenli ilişki önerdi. Çok yoruldum bu süreçte ya git gel maddi manevi rabbim bu ay oldursun inşallah. Senin nasıl giidiyor nezaman olucaksn

Kalitelidir inşallah yumurtalarda çatlamıştır sıkıntı yapma canısıı , pozitif düşün
Ben ilk aşılamamı geçen sene ekimde yaptırdım negatifle sonuçlandı , ondan beri hep bir engel çıktı..doktor ayrılmış , uzun zamandır yoktu başka bir doktor vermişler tüp bebek aşılama bölümüne . Heyecanlıyım inşallah bu doktor hayırlı uğurlu gelir bize
Haklısın çok yoruluyor insan maddi manevi , benim hastahane ev arası 2 saate yakın git git gel çok yoruyor, inşallahh emeklerimizin karşılığını alalım bu defa

amin inşallah canım Kendimi çok yormamaya ağır kaldırmamaya flan öyle şunu yapma bunu yapma demedi.. Ama dün yeğeni mi flan kaldırdığım oldu unuttum çünkü aşılama olduğumu
Duş falan yasak diye okumuştum 2 gün vs kimisi ilişkide yasaklıyo kimiside gün aşırı ilişkide diyo bakalım benimki nasıl olcak cuma kontrolüm var iğne 75 vuruyorum 450 yan5 gün gider diye düşündüm ama iki doz kaldı doktoruma yazdım hepsini kullan cuma gel dedi bakalım nolmuş yumoşlar. Sonrası nasıl olacak merak ediyorum bana yumurta takibinde de progestan fitil veriyordu 10 gün bazıları jel kullanmış acaba hangisi daha etkili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…