Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Hayırlı olsun tedavin canım inşallah hayırlı bi evlat nasip olur bu sefer.. Tavsiyen için de teşekkür ederim

İnşallah inşallah hayırlı haberlerini duyarım bişe daha sorabilir miyim hsg sonrası ilişkide ağrı ya da kadın doğum vajinal muayanelerde ağrı hissedililiyor mu
Yok canım olmuyor hiç. Sen hsg günü yinede ilişki olmasın zaten belki kanaman olabilir az bsey bende öle olmustu 3 gün sürmüştü sonra da bitti

Peki acısı var mi?

Selam kızlar bugün doktorla görüştüm, herşey yolunda, Pazartesi günü (8 Ağustos) aşılama olabileceğimi söyledi. Allah hepimizin yardımcısı olsun, bol bol dua edelim ve bebişlerimizin güzel haberlerini almaya başlayalım :)

ayyy resmen benim hikayemi anlattınız, benim de 2. denemem, tavsiyenize uyup eşime duş aldıracağım mutlaka :) Çok teşekkür ederim.

Aynen kuzu bi tanıdığım bar 5 yıl sonra oldu bir var 8 yıl sonra oldu diyorsun bende mi öyle olucam nasip tabi valti zamanı varsa yapacak bsey yok 1 aydada olur 10 yıl sonrada dilerim allahtan fazla bekletmeden nasip eder hepimize İnsan tabi oldu derken ellerinin boş kalması ayrı bi kötü oyüzden rabbim sağlısını versin canım. Valla bende hiç bir belirtiye inanmamaya calısıyorum kuzu ay bi bakıyorum bsey oluyor acaba mı diyorum snra amann salla çünkü ben bu ağrıyı bu göğüs sismesini daha öncede yasadım diyorum es geçiyorum. Sadece bir umut diyorum Allahım bi umut birde benim eşimin tarafı doğulu soruyorlar bebek yok mu benek yok mu ayrı baey zaten aklıma getirdikce üzülüyorm..

ayyy resmen benim hikayemi anlattınız, benim de 2. denemem, tavsiyenize uyup eşime duş aldıracağım mutlaka :) Çok teşekkür ederim.
Rica ederim ne demek umarım güzel sonuçlar alırsınız. Alırız. Bende ptsi günü yumurta muayenesine gidicem umarım her kim varsa umutla bekleyen herkesin kucaklari dolar

Anlayabiliyorum kuzu ama çok şükür büyük büyük problemleri olan6 imkansız olan insanlar değiliz aslında hayırlısını isterken hayırlı olanın bazen istediğimiz olmayabileceğini de kabullenmek gerekiyor. Kendimize eziyet etmemeliyiz bence soranlara da gerçekten net bi çizgi çek gitsin sadece bebek değil herhangi bir konuda bile neden sorarlar anlamıyorum belki istemiyor belki o konuda yarası var. Rabbim yokluğuylada varlığıyla da sınamasın inşallah.. İnşallah rabbim istediğini hayra çevirir ve verir sana kuzu.. Göğüs vs progestan kullanınca oluyor hep yanıltmasın seni ama ondan diyip umudunu da kırmasın.. Bakalım bende yarın kontrole gidiyorum kaç Yumoş var aşılama günü vercek mi falan heyecanlandım. Eşimle doktorum gezen tavuk yumurtası muhabbetindn şakalaşıyolar sürekli bu ay da iyi gezdirdim seni diyip duruyor inşallah güzel ve kaliteli yumurta olmuştur

Aynen öyle kuzu çok şükür sağlığımız yerinde olsun da bu işlemleri yaptırabilelim Allah başka dert vermesin kimseye. Evet anlamıyorum milleti böyle yaparak karsıda ki insanı üzüp günaha bile giriyorlar haberleri yok.. senin kaçıncı günündü kuzu yarın banada haber ver inşallah sağlıklı olgun yumurtalar vardır Gezen tavuk bende adetim basladığından beri aşılama olana kadar yediklerme dikkat edip hergün lesie yapıp yumurta masajlarıda yapmıstım bol hareketle orayı canlı tutmaya calısmıstım bu ay bakalım arrtısını görürüz inşallah canım ya banada haber ver her şey gönlünce olsun

Ay inşallah emeğinin emeklerinin karşılığını alırsın kuzu tamam mutlaka haber vericem yarın reglimin 9.günü kuzu iğnenin son dozu bugün bitmişti zaten gonalf bi tuhaf oldu 450 günde 75 mlden 5 günde biter diyordum ama bugün bitti sadece bugün kalan 37.5du. Doktorumda iğne bitsin ertesi gün gel dedi bakalm klomenle 12.gün gbi falan ideal boyutta oluyorlardı merak ediyorum bende inofolic ve gonalf bana neler yaptı.. Mutlaka haber ederim canım

Aşılamayı yaptiranlar herhangi bi belge falan istedilermi ne istediler.ilk defa yaptircam haftaya cuma günü muayenim var
Özelde yaptırıyorsan pek bi belge istemediler özellikle . Ama devlet için diyorsan o konuda bilgim yok fazla sadece rapor çıkarmak istiyorsan ilaçlar için ve 3 aşılama sonrası tüp bebek ücretsiz şeklinde ilerliceksen var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…