Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Ankaradayim. Bu sabah aşılama oldum dediğiniz gibi nasip diye düşündüm. Bugün evrakları alınca gördüm bir yumurtalikta 18 mm diğerinde 17-16-15-14 mm yumurtalar olusmus. Belki diğerleri de tam büyümeden çatlatmak istedi Dr devlet hastanesi olunca pek bisey anlatmıyorlar.

Çok teşekkür ederim dediğiniz gibi nasipte ne varsa onu yaşayacağız böyle düşününce rahatlıyor insan. Bugün aşılama yapıldı geriye kaldı 14 gün sabırla beklemek.

Siz peki bu süreci nasıl geçirdiniz dinlenerek mi yoksa dedikleri gibi normal hayata devam ederek mi. İlk aşılamamda kayınvalidemler yatılı gelmişti ve konserve yaptık ister istemez yordum kendimi. O yüzden mi tutmadı diye kendimi suçluyorum ama yine nasip tabi.

Çok teşekkür ederim çok haklısınız

Hayırlı olsun kolay geçsin 14 gün
Ben ilk 3 gün yattım kalkmadım , hiç emek vermemiş hiç umursamıyor gibi normal hayatıma devam edemedim dikkatli oldum yani . Ve belirti aramamaya çalıştım , güzel sonuçlar alırsınız inşallah

Amin inşallah evet bu sefer ben de daha dikkatli davrancam inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…