Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

İyi gidiyo kuzum cuma günü işlemden sonra bi tık ağrm oldu 1 1 buçuk saat sonra dün birşeyim yoktu pek fazla ama bugün böyle bi şişkinlik kasıkta hassaslık var. Senin nasıl gidiyo
Benimde ilk gün agri sanci oldu normal olarak. Dun bugun baya gazim var bugün bi nebze azaldı. Sanirim catlatma ignesinden dolayı. Dun sag tupum baya sızladı. Hatta bole parmağımı koyunca orda bi şeyler hareket ediyo gibiydi yarım saatten uzun sürdü. Bugun agri sizi vs bi sey yok. Göğüs hassasiyeti yok. Folik asit haricinde iki ilac kullanıyorum sanirim onlar mide bulantısı yaptı bide sıcaktan sanirim uyuyamıyorum hic. İnşallah Rabbım hepimizin yüzünü güldürecek haberler aldırır. Arada yazışalım böyle

Sanada gecmis olsun canım.Benim esim yurt dışında çalışıyor.Mecburen gitmesi lazim
Yilbasindan sonra tup bebek yaptirmayi düşündük biz ama bakalim nasip artik
Fiyatlarda çok pahali herhalde tüp bebek icin
Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Ben aşılama yaptırdığım merkeze sordum gebelik testi ile birlikte olan bi paketleri varmış 18.500 gibi bi rakam verdiler.

Asilamanin ücreti az oranı düşük stresi çok. Tüp bebeğin ücreti çok oranı bi tık yüksek. Rabbım yardımcımız olsun gerçekten
Öyle gerçekten ben birde ohss olunca çok zor geçti eğer tutmazsa bi süre ara verip o sürede para biriktirip tüp bebeğe geçmek istiyorum dün doğum sancısı gibi sancı çektim şişkinlik desen aşırı 4-5aylık hamile gibiyim. Rabbim bu yoldaki herkese sabır versin. Sizin durumunuz nedir yukarıdaki konuşmalara çok hakim olamadım.

Canım bizim cuma oldu aşılama biz pazardan beri pehriz uyguladık. Hangi gün net biliyorsan aşılama tarihini 3 4 gün yeter
Perşembe günü aşılama olacak canım , ben sordum dosyaya bakmadan iğneden 1 gün önce dedi , bizde sayı ve morfoloji sıkıntısı var tereddüt ettik o nedenle

Tabi ki kuzum her gün mutlaka girip kontrol ediyorum. Ay inan bilmiyorum hamile kaldığım da belirtim var mıydı hatırlamaya çalışıyorum onuda hatırlamıyorum cuma günü kanama olabilir dedi doktor böyle afedersin yumurtlama akıntısıyla birlilte gibi küçücük kahve akıntım oldu başka olmadı bi saat sonra karnım ağryo dersin dedi hakkaten 1 1 buçuk saat sonra biraz sancım oldu sonra uyumuştum zaten. Dün dediğim gibi pek birşey hissetmedim gece biraz yumurtlama ağrısı gibi oldu o kadar. Progestan fitil kullanıyorum oda gaz ve kabızlık yapmış olabilir. Zaten belirtiler için çok çok erken şöyle bi 5 7 gün sonra inşallah güzel belirtiler hissederiz

Senden hayırlı haberler bekliyorum mutlaka buraya yaz
Idrar testi yap istersen belki cikar 11. Gün yarın senin
Cuma günü yani ayın 12 sinde progesteron testi yapıldı doktorum 10 gün sonra gel demişti ayın 21 ine falan denk geliyor o zamana kadar yapıp da kendimi üzmek istemiyorum çıkacak sonuçtan korkuyorum sanırım.

Perşembe günü aşılama olacak canım , ben sordum dosyaya bakmadan iğneden 1 gün önce dedi , bizde sayı ve morfoloji sıkıntısı var tereddüt ettik o nedenle
Canım perşembe günü olcaksa evet en uygunu pazartesi olabilir yada bugün iğneyi salı günü mü yapcaksın eğer 2 gün önce yapcaksan yani aşılamadan yeterli de olabilir 2 gün ara vericeksdn hem çatlama olursa sperm bulunur. Bizim çatlatma iğnesi ile aşılama bir gün arayla oldu diye rahattım ben açıkcası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…