Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Arkadaşlar tekrar merhaba cumartesi gecesi pembe lekelemem oldu. Dedim ki regl oluyorum moralim çok bozuldu. Ama dün ve bugün kahverengi şeklinde ve yalnızca wc ye gittiğimde peçeteye geliyor. Ped doldurma gibi bir şey olmadı. Şimdi doktorumla konuştum bu regl mi diye o da regl değil dedi. Yarın kanda LH,E2,FSH ve bhcg bakalım dedi. Bu testler ne için bakılıyor. Bu tarz bi durum başına gelen oldu mu? Bir fikriniz varsa aydınlatırsanız çok mutlu olurum.
Hayirli sonuçlar olsun. Yerlesme kanamasi olabilir. Kirmizi renkte değilse gebelik olabilir. Bhcg gebelik digerleri hormonlarla ilgili testler. Eger gebelik varsa bu değerler oynama yapar. Rabbım mutlu edecek sonuçlar aldirsin. Cok çok dikkat et kendine yerlesme kanamasi olabilir 🥰

Hayirli sonuçlar olsun. Yerlesme kanamasi olabilir. Kirmizi renkte değilse gebelik olabilir. Bhcg gebelik digerleri hormonlarla ilgili testler. Eger gebelik varsa bu değerler oynama yapar. Rabbım mutlu edecek sonuçlar aldirsin. Cok çok dikkat et kendine yerlesme kanamasi olabilir 🥰
Valla bende internette okudum. Yerleşme kanamasına çok benziyor. Ovitrelleden sonra 14 aşılamadan sonra 12. günümde böyle birşey yaşamaya başladım. Normalde bugün adet günüm olması gerekiyordu. Ama cuma günü idrarda erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. İnş yerleşme kanamasıdır. Bir yandan çok umut etmek istiyorum bir yandanda çok umut edersem olmazsa büyük hayal kırıklığı yaşarım diye korkuyorum:KK43:

Valla bende internette okudum. Yerleşme kanamasına çok benziyor. Ovitrelleden sonra 14 aşılamadan sonra 12. günümde böyle birşey yaşamaya başladım. Normalde bugün adet günüm olması gerekiyordu. Ama cuma günü idrarda erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. İnş yerleşme kanamasıdır. Bir yandan çok umut etmek istiyorum bir yandanda çok umut edersem olmazsa büyük hayal kırıklığı yaşarım diye korkuyorum:KK43:
Zaten genelde yerlesme kanamasi adet gününe denk geldiği söylenir. Cok umutlanma ama umudunu da kaybetme. Şiddetli ağrın varmi. Mümkün oldukça uzan sakin olmaya çalış ben heyecan yapınca karnım ağrır mesela. Kendini gevset ve öyle dinle

Zaten genelde yerlesme kanamasi adet gününe denk geldiği söylenir. Cok umutlanma ama umudunu da kaybetme. Şiddetli ağrın varmi. Mümkün oldukça uzan sakin olmaya çalış ben heyecan yapınca karnım ağrır mesela. Kendini gevset ve öyle dinle
Şiddetli karın ağrım yok cuma gecesi biraz eklemlerim ağrıyordu hani gebelikle bi alakası var mı çok bilmiyorum. Şuanda böyle kasıklarımda hafif bir sızlama gibi böyle tam ağrı gibi değil tarif edemiyorum öyle bir his var. Mesela dünde çok sevdiğim bi kahve aldım. Hiç içemedim tadı böyle tatsız çok kötü geldi. Tabi bilmiyorum psikolojikte olabilr.

Şiddetli karın ağrım yok cuma gecesi biraz eklemlerim ağrıyordu hani gebelikle bi alakası var mı çok bilmiyorum. Şuanda böyle kasıklarımda hafif bir sızlama gibi böyle tam ağrı gibi değil tarif edemiyorum öyle bir his var. Mesela dünde çok sevdiğim bi kahve aldım. Hiç içemedim tadı böyle tatsız çok kötü geldi. Tabi bilmiyorum psikolojikte olabilr.
Biz psikolojik olarak defalarca gebeymisiz gibi belirtiler yasayabiliyoruz 🤗 bi sey kalmadi yarına kendine çok dikkat et kendini çok kaptırma umutsuzca olma dua edelim hayirli güzel haberler al 🤗

Ay çok teşekkür ederim desteğiniz için çok dua edin lütfen bende sizlere ediyorum
Ne demek canım Allah razı olsun nerdeyse hepimiz aynı yollardayız. Neyin nasıl hissettirdiğini biliyoruz. Rabbım saglikli hayirli evlat versin bize de umut olursun inşallah 🤗💐

Kızlar bizim sayı düşük biraz biz 4 gün mü yapsak diyoruz perhiz süresini kararsızız kaldık 😒
Doktor bi sey söylemedi mi peki yada sperm örneğini alacak laboratuvardaki kişiyle konuşun. Yani kafanıza göre 4 5 gün perhiz olsun demeyin çünkü spermler belli günden sonra hareketsizlesiyor. Atılıp yenisi üretilmesi gerekiyor.

Bence de bi kan tahlili yaptırman daha sağlıklı olur kuzum kimyasal gebelik olabilir. Bende ağrıdan duramıyorum. Dün gittim doktora kan sulandırıcı yazdı bunu kullan adet olursan 3. Gün gel olmazsan da gel dedi.
Hala ağrı devam ediyor mu canım
İlk iki gün çok az kan geldi kahverengi oldu
Bugun aşırı derecede kanama oldu birde çok kötü sancı cektim rahmime bisey oldu sandim.
Daha önce düşük yapmistim bu derece agri cekmemistim bayılcak duruma geldim.
Acile gittim
Sol yumurtaligimda klomenden dolayı kist olusmus zararsiz dedi doktor.Zararsiz olduguna göre bu kanama sanci ondan degildir herhalde
Kan testi de yaptırdım hamile değilim maalesef 😭😭😭

Hala ağrı devam ediyor mu canım
İlk iki gün çok az kan geldi kahverengi oldu
Bugun aşırı derecede kanama oldu birde çok kötü sancı cektim rahmime bisey oldu sandim.
Daha önce düşük yapmistim bu derece agri cekmemistim bayılcak duruma geldim.
Acile gittim
Sol yumurtaligimda klomenden dolayı kist olusmus zararsiz dedi doktor.Zararsiz olduguna göre bu kanama sanci ondan degildir herhalde
Kan testi de yaptırdım hamile değilim maalesef 😭😭😭
Çok geçmiş olsun kuzum inşaAllah birdahaki aya mutlu haberi alırız senden Allah'tan ümit kesilmez hayırlısı için dua edelim. Evet bende ohss olmuşum dün gece çok ağrım oldu acile gittik ama biz bişey yapamayız dediler mecburen eve geri geldik.

• Beğen
Reactions: As6
Aşılama yaptirdigima resmen pişman oldum ben ya.Bu kullanilan ilaclardan mi acaba adet sancisi çok cektim
Bende o pişmanlığı dün ağrı çekerken yaşadım şahsen. Çok kötüydü saatlerce ağladım. Birde tuvalet ihtiyacımı gideremiyordum onunda gaz sancısı vardı kasıkla birleşince mahvetti beni.🥺

• Beğen
Reactions: As6
Çok geçmiş olsun kuzum inşaAllah birdahaki aya mutlu haberi alırız senden Allah'tan ümit kesilmez hayırlısı için dua edelim. Evet bende ohss olmuşum dün gece çok ağrım oldu acile gittik ama biz bişey yapamayız dediler mecburen eve geri geldik.
Sanada gecmis olsun canım.Benim esim yurt dışında çalışıyor.Mecburen gitmesi lazim
Yilbasindan sonra tup bebek yaptirmayi düşündük biz ama bakalim nasip artik
Fiyatlarda çok pahali herhalde tüp bebek icin

X