Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Canım araya girmek gibi olmasın ama çatlatma iğnesi olduysan iğneden 12 gün sonra en erken öğrenebilirsin aşılamadan da aşılama gününü saymadan 10.gün kan testi verebilirsin bemim doktorum öyle demişti

Evet canım 2 gün ara verilecek çatlatma iğnesi salı günü perşembe aşılama olacak . Pazartesi ilişki olsun dediler , Dediklerini uygulayacağız bakalım hayırlısı

Estağfurullah araya girmek gibi olur mu hiç bu ayın 3ü Çarşamba gece 2 de çatlatma iğnesini vurdum cuma günü de aşılama oldu. Yani çatlatma iğnesi in 12. Günü oluyor bugün değil mi ?

Estağfurullah araya girmek gibi olur mu hiç bu ayın 3ü Çarşamba gece 2 de çatlatma iğnesini vurdum cuma günü de aşılama oldu. Yani çatlatma iğnesi in 12. Günü oluyor bugün değil mi ?
Bugün iğnenin 11.günü oluyor canım gün hesaplarken işlemi yaptığımız günü saymıyoruz. İğneyi çarş vurduysan perş saymaya başla. Yarın idrar testi yapabilirsin bence varsa çıkar. Yok idrara gücüm yok dersen salı günü kan verebilir idrar deneyebilirsin. En erken günleri söylüyorum sana tabikide bekleyedebilirsin. Ama aşılama zamanı yumurtaların hep aynıysa vs arkadan gelen yoksa önümüzdeki iki günde sonuç alırsın diye düşünüyorum

Maalesef ohss oldum arkadan gelen yumurtalarımda vardı o yüzden çok zor geçti aşılamam belki doktorum o yüzden de 10 gün sonra gel demiş olabilir.

Evet canım 2 gün ara verilecek çatlatma iğnesi salı günü perşembe aşılama olacak . Pazartesi ilişki olsun dediler , Dediklerini uygulayacağız bakalım hayırlısı
Gayet ideal gün sayın kuzu merak etme fazla olduğunda da iyi gelmiyor çünkü. Bu arada eşin ilaç kullandı mı. Burada da okumuşsundur belki ama çözüm kesinlikle keçiboynuzu. Hünnap var eczanelerde her gün eşine yedirebilirsin ve mutlaka muz ve kabak çekirdeği. Bizim doktorumuz bize promen k vermişti ilaç ek olarakta ben bunları yedirmiştim 1 ay sonra doktorlar yüzde 2 falan artış beklerken bizim ileri hız jareketimiz yüzde 10 artmıştı. Promen k daha kesinlikle çok etkili

Maalesef ohss oldum arkadan gelen yumurtalarımda vardı o yüzden çok zor geçti aşılamam belki doktorum o yüzden de 10 gün sonra gel demiş olabilir.
Yani eğer çatlatma iğnene göre umudun varsa 12.gün de küçük bile olsa çıkıyor ben 14 gibi bi değerle öğrenmiştim idrarda da silik çizgi çıkmıştı 9.günden itibaren test yaptığım için iğne etkisininde gittiğini biliyordum. İnşallah çok ama çok güzel sonuçlar alırsın bebeğn seninledir. Ohssye gelince doktorlar nasıl bu kadar dikkatsiz oluyor anlamıyorum kızlar benm doktorum klomene başlamadan bile bir sürü test verdi yaptık ne kadar çabuk olsun dozu arttıralım yada femara deneyekin vs desemde bildiğinden şaşmadı hiç aşılamada iğne verdi ama onu bile ufak dozlarla ayarlado. Eğer böyle bi durum oluşabiliyorsa mutlaka size çatlatma iğnesi verip şu gün test yapın mantığıba izin vermeyin mutlaka çatladığnı tespit etsinler

Geçmiş olsun ohss ne demek bilmiyorum gaz sancısı şişkinliği farklı zamanlarda iki kez yaşadım acillik olduğumu biliyorum sivi tüketmeye ve bacak hareketleri yapmaya özen göster az buçuk iyi geliyo.
Bizim durum cuma günü asilama oldum. Sebepsiz inferti. Var suanlik bekliyoruz 10 güne bizimde belli olucak inşallah.

Peki geç döllenme falan olduysa yinede çıkar mı acaba ? Ya bende pcos vardı o yüzden ohss yi göze alarak yapmak zorunda kaldık. Çünkü ben klomen, femara 3 kere çatlatma iğnesi denedim olmadı. Hsg falan da temiz çıktı elhamdülillah. En son aşılamaya geçince 5 gün menopur 4 günde fostimon kullandım.

Perşembe günü aşılama olacak canım , ben sordum dosyaya bakmadan iğneden 1 gün önce dedi , bizde sayı ve morfoloji sıkıntısı var tereddüt ettik o nedenle
Asilama günü hastahaneye geçmeden önce esin soğuğa yakın ısıda bi dus alıp öyle örnek versin. Daha önce yazmıştım spermler harekete geçiyormuş. İnşallah fayda saglar

Eşim Q-enzim Q10 kullanıyor , akşamları da keçi boynuzu kürü yapıyorum kuzum
Hünnap keçi boynuzu pekmezi de kullandık biz de keçi boynuzu küründen çok iyi sonuç aldık hızını baya arttırmıştı Ben de D vitamini , folik asit , Qenzim E vitamini kullanıyorum .. muz avokado tüketiyorum bakalım inşallah bu sefer pozitif sonuç alırız

Aynen canım benimde ilk gün kahverengi akinti oldu ertesi güne kalmadi. Bana fitil değilde duspaston mu öyle bi sey verdi.. zaten şuan belirti aramıyorum aramak mantıksız Çarşamba perşembe den sonra az buçuk beellllki belirti başlar. Ama yinede aynı gün olduk ya benzer şeyler yasarmiyiz diye de merak ediyorum

Kullandığım ilaçlar yumurtalarımı aşırı uyardığı için çok büyümüşler şişkinlik gerginlik olması normal onu göze alarak yaptık dedi. Peki 5. Gün progesteron a bakacakmı doktorun

Bilmiyodum öyle bi seyi. Kötü olmuş ya Rabbım sifa ve kolaylık versin inşallah
Valla bilmiyorum açıkçası asilamanin 14. Gününde test yapmayı ve kan vermeyi düşünüyorum o zaman giderim tabi başka aksi durum olmazsa. Hic öyle test vs yapalım gel demedi.

Amin Allah razı olsun kuzum. İnşaAllah hayırlı sonuçlar alırız.

5 yazmışım ama 7. Günü istemiş kuzum progesteron testini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…