Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Amiiiin cümlemiz inşallah dünya üzerinde kim varsa Rabbım herkese nasip etsin
Ay valla bilmiyorum ki benden istemedi ama hafta içi bi gidip versem mi
Ne için istediğini bilmiyorum ki o yüzden bişey diyemiyorum ama çatlatma iğnesi kullandığım zamanlarda çağırıyordu progesteron a bakmak için hatta bi ara 15 çıktı sekretere sormuştum nasıl sence diye düşük çıkmış ama bişey demek için erken demişti

Muhtemelen dollenmeyle alakalıdır galiba. Ama bi yandan iyi bi yandan kötü. Dollenme yerlesme oldu yada olmadi diye bi bakıma erken öğrenmiş oluyorsun. Ne biliyim bu konuda fikri olan vardır heralde.

Muhtemelen dollenmeyle alakalıdır galiba. Ama bi yandan iyi bi yandan kötü. Dollenme yerlesme oldu yada olmadi diye bi bakıma erken öğrenmiş oluyorsun. Ne biliyim bu konuda fikri olan vardır heralde.
Bende tam bilmiyorum topiklere baktım ama bulamadım Google da da bi sonuca varamadım umarım bilgisi olan bizi de bilgilendirir

Bende tam bilmiyorum topiklere baktım ama bulamadım Google da da bi sonuca varamadım umarım bilgisi olan bizi de bilgilendirir
Netten baktım olası gebelikte betahcg ile birlikte degerlendirildiginde sonuc alinirmis. Gebelik söz konusu olmaz ise kist oluşumunda da yüksek çıkarmış. Sanirim doktorun olası gebelik durumuna bakicak. Beta sonuc vermez bildiğim kadarıyla. Belki kist olustumu ona bakar. Neyse o güne gelelim sende sorarsın doktora bu ne için diye öğreniriz artık

Canım bende pcoluyum. Klomen ve çatlatma iğnesi ile hamile kalmıştım ilişkiyle. Şöyle yardımcı olayım kaç yumurta vardı ve mmleri neydi iğne olduğunda

Ay evet ya aşılama arkadaşım var günü gününe. Allahım belirti vs ne olursa olsun ikimizde inşallah buraya pozitif yazarız inşallah. Şeyi soracaktım sende böyle oturup kalktığında özellikle böyle nasıl desem kasıklarında böyle doluluk hissediyor musun böyle bi tuhaf bişi

Kızlar peki benim gibi doktoru aşılamanın 7. Günü progesteron testi isteyen varmı ?
Canım şöyle ki eğer aşılama güni yumurta çatlamamışsa doktor bunu görmemişse 7.gün progestana bakıp yumurtlama olmuş mu olmamış mı diye görebiliyor mesela progestan 7 gün sonra senin 5 ve üzeri çıkarsa sağlıklı bir şekilde yumurtlama gerçekleşmiş oluyor. Onun için istemiştir. Bende çatlama gördüğü için istemedi mesela.

Aşılama için çatlatma iğnesi olduğumda 3 yumurtam vardı 21-22-22 olmak üzere.
Tamam kuzum o zaman çatlaman mutlaka 36 saat içinde olmuştur hatta muhtemelen aşılama günü bakmadıysa bile yüzde 70 aşılama güninde çatlamış yumurtalara aşılama yapmıştır mm çatlama için çok müsait kist olmamışlarsa. Bence çatlatma iğnesini saymdan 12.gün sonrayı hesaplayıp idrsr testi yapabilirsin evde en erken

A evet aşılamdan önce çatlama olmuş mu diye bakmamıştı o yüzden istedi demekki

Oh süper inşallah kuzum zaten sperm örneklerinde yıkama sonrası sperm değerleri veriyolar bence yeterli derece de olacaktır hiç düşünme

Yok canım döllenmeyi göstermez sadece kadının yumurtlamasının sağlıklı olduğunu gösterir. Yumurtlama olmuş yada olmamış hakkında bilgi verir hamilelik le ilgili bilgi vermez

Evet canım meseka ovulasyon testi ile denediğim dönemlerde bendd yumurtlama gününden 7 gün sonra baktırıyırdum. 5 ve üzeri yumurtlama olmuş demek ama hamilelik le ilgili bilgi vermez
Önceki testlerime göre yüksek çıktı progesteron ama o gün ağrım olduğunu söylediğimde ohss olduğun için normal gel bakalım dedi ultrason ile baktı 3 tane yumurtam vardı hâlâ dedim hocam çatlatma iğnesi vurundum yumurtalarım çatlamadı mı bu arkadn gelen yumurtalr dedi. Progesteron testimde 5 ten yüksek çıktı teste göre yumurtalarım çatlamış yani.

Evet canım meseka ovulasyon testi ile denediğim dönemlerde bendd yumurtlama gününden 7 gün sonra baktırıyırdum. 5 ve üzeri yumurtlama olmuş demek ama hamilelik le ilgili bilgi vermez
Bende çok denedim ovulasyon testi ile sanırım gebelikte ovulasyon testi hep yumurtlama gösteriyor o şekilde ovulasyon testi ile hamile olduğunu öğrenen de çok var.

Bende çok denedim ovulasyon testi ile sanırım gebelikte ovulasyon testi hep yumurtlama gösteriyor o şekilde ovulasyon testi ile hamile olduğunu öğrenen de çok var.
Ben şöyle ki ilk hamile kaldığımda elimde hem ovulasyon testi hemde gebelik testi vardı toplu şekilde öyle hamile olduğunu öğrenenler olunca topikte kızlarla dememiştik. Ama ovulasyonla hamilelik öğrenmek için bence her gün yapılması gerekiyor. Benim iğneden 8 9 gün sonra koyulaşmaya başlamıştı hatta resmi atayım bulabilirsem

Çok iyi hatırlıyorum 20 nisan 2021 de iğne olmuştum 2 mayısta öğrenmiştim silik çizgiyle. Neler denemişim şu süreçte meraktan bak ovulasyonlar gün gün koyulaşmıştı dn son öğrenmedwn 2 gün önce yaptığım 30u onda baya koyuydu devam edemedim test bitti. İğne 10.gün yazan ne biliyor musun topikte biri elinize iğne batırın damlalıkla kan alıp idrarınızla karıştırın öyle sonuç daha erken öğrenilebilir demişti denemiştim gerçekten çıkmıştı jdjdjd ama küçük olduğu için 11 gün erken gebelikte negatifti 12.gün pozitif çıkınca tekraf erken gebeliğe baktığımda silik çizgiyi görmüştüm erken gebelik testleri kesinlikle para tuzağı internnete laboquick markası var gerçekten onlardan daha hassas hiçbir şeu yazmadan olan hcg ise 12.gün 14 değerle öğrendiğim işte ben emindim bebek olduğuna çünlü iğne sonrası 9.gün negatifi görmüştüm sonra pozitifi gördüm.

Eklentiler

• Screenshot_20220814_205824_com.google.android.apps.photos.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_20220814_205814_com.google.android.apps.photos.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_20220814_205806_com.google.android.apps.photos.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_20220814_205735_com.google.android.apps.photos.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20220814_205824_com.google.android.apps.photos.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_20220814_205814_com.google.android.apps.photos.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 24
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…