Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Göğüslerim benim de aşırı hassaslaştılar. Doktor kontrolünüz ne zaman ? İnşaallah hayırlı haberleri alırız ya

Maşallah hayırlı olsun Psikolojik olarak etkileniyoruz işte dediğiniz gibi akışına bırakmak en iyisi

Canım ben ilk aşılamamı yarın olacağım ama sana şu kadarını söyleyebilirim yumurta takibinde hamile kaldığımda yine ovitrelle vurulmuşum iğnenin etkisi idrarda 10.gün gitmişti. Sonra negatifti testler 12.gün çok silik bi çizgiyle öğrenmiştim değerde hatta 14tü. Bir iğne vurulduysan iğne gününü saymadan 12 gün sonrasını kaile alabilirsin bence 12 ila 14 gün arasında açıkcası pozitifse pozitiftir değilse pozitif biraz zor. Şöyle olabilir iğneyi vurduğunda bütün yumurtalar çatlamış mıydı yoksa gelişmekte olan yumurta var mıydı önemli olan birde o ben iğneyi vurmuştum 3 gün ilişki 4.gün kontrolde hepsi çatlamıştı yani o yüzden net sonuç aldım geç döllenme ihtimali yoktu. İnternetten laboquick marka test alıyorum toplu olarak düşün 11.gün erken gebelil testim negatifti ama 12.gün bu testte küçük bi değeri bile görmüştüm açıkcası. Sende toplu alabiliyorsan al hızlı teslimatı var biliyorum kan verip negatif sonucu almak daha kötü oluyor o yüzden bende idrarda görmeden kan yaptırmayan gruptayım..

He birde önemli olan bir tane mi çatlatma iğnesi oldun birden fazlaysa etkisi daha geç gidebilir ama br taneyse 10.gün vs geçiyor canım. Aşılamanı peki iğneden kaç saat sonra oldun

He birde önemli olan bir tane mi çatlatma iğnesi oldun birden fazlaysa etkisi daha geç gidebilir ama br taneyse 10.gün vs geçiyor canım. Aşılamanı peki iğneden kaç saat sonra oldun
Canım bana öncelikle regl de famara adlı yumurta geliştirici bir ilaç verdi doktor, onu 5 gün kullandım. Daha sonra 3 günde bir yumurta takibine başladı. 29 temmuzda kontrole gittim. İstediği bir yumurtanın olgunlaştığını söyledi. 30 Temmuz akşam 11 de ovitrelle vuruldum, göbekten. 1 ağustosda da öğlen 1 gibi aşılamayı yaptı. Daha sonra üstüste iki gün birliktelik önerdi. Yumurtanın çatlayıp çatlamadığına bakmadı. İnş çatlamıştır :) Bu şekilde benim sürecimde tecrübesiz olduğum için idrar testi yapsam bile adet gecikmesini bekleyim diyorum tabi biraz zor geçiyor günler.

Aşılamamı iğneden 38 saat sonra oldum. Doktor 1 Ağustos günü sabah 11 le öğlen en geç 15 arası aşılamayı yapması gerektiğini söyledi. Saat tam 13.00 gibi oldum aşılamayı yarım saat orda dinlendim. Daha sonrasında kendimi çok yormadım. İlk gün benim karın kramplarım baya oldu daha sonra göğüs hassasiyeti de oldu. Kramplarda ince ince sızladı böyle. Bu sabah baya nefesimi kesecek kadar bir kasık krampı yaşadım yaklaşık 20-30 sn falan. Ama böyle şeylere çok takılmamaya çalışıyorum belki psikolojiktir diye. Dediğim gibi biraz sivilceleride görünce umutsuzluğa kapıldım.

Bu arada yarın için bol şans diliyorum umarım en yakın zamanda sizde emeklerinizin karşılığını alırsınız. Hepimiz mucizemize kavuşuruz. Dualarım sizinle.

Canım benim iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Umarım hepimiz emeğimizin karşılığını alırız. Açıkcası belirtiler cidden ama cidden çok yanıltıcı olabiliyor ben 11.gün erken gebelik testi negatif çıkınca umudumu kaybetmiştim ve gece ciddi anlamda reglimin aynısını yaşamıştım sağ kasığım ve bacağım ağrımıştı ve sivilcelerim benimde vardı. Hatta ağlamıştım yarın regli olurum ilaçlar beni mahvetti daha fazla tedavi istemiyorum diye 12.gün elimdd test kaldı diye yapmıştım şok olmuştum. Belirtiler gerçekten sonucu alınca anlamlandırabiliyosun meseka benim 6 7.gün gibi kasığım değişik bi ağrı olmuştu akşam üstü uzanırken sonra farkediyorsun ki o döllenen yumurtanın rahme geldiği zamanlarmış givi. Akıntı vs takip edemedim çünkü fitil kullanıyordum progestan. Hakkında hayırlısı olsun çatlatma iğnesi sonrası 14 ila 16 gün içinde aksilik olmazsa regli olunuyor. İşte o kadar değişken ki kişiye göre kimisi benm gibi öğreniyor kimisi daha geç yada daha erken. Sonuç güzel olsunda geç öğrenelim ziyanı yok. İğneyi saymadan 13 14. Günü test yapabilirsin yoksa reglin geçerse 1 hafta sonra bir daha yenilersin eğer negatif ama bir durum yoksa kontrole gidersin kuzu geneldd sağlıklı bi biçimde ilerleme şeklini bu tarz öneriyor doktorlar

Teşekkür ederim canım tecrübelerini paylaştığın için. Eğer kendimde o gücü bulursam adet öncesi en azından bir idrar testi yaparım, yok bulamazsam biraz daha beklerim. Rabbim hayırlı ,sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize.

Tabi ki kuzum reglin gecince daha rahat hissedersin en azından erken mi yaptım diye stres olmazsın. Haberdar et benide umarım meleğin seninledir

Biz seninle aynı gün aşılama olduk canım suan mesela bi ağrın var mı benim bugün ağrı sıfır kesin olmadı zaten. Normalde pazar günü benimde adetim ama ovitrelle sonrasın14. Gün cumartesi oluyor ve ben hep 14. Gün adet oluyorum. Keza büyük bi ihtimallede olucam tuttugunu sanmıyorum

Benimde adetim pazar günü. ovitrelle göre sayarsak aynen cumartesi oluyor. Benim bu sabah kasığıma böyle nefesimi kesecek kadar bir 20-30 sn ağrı girdi. Onun dışında şuan ağrım yok. Göğüs hassasiyetimde yok. Ama belirtilerde yanıltıcı oluyor. Ben psikolojik bile olabileceğini düşünüyorum. Umarım ikimizde hamileyizdir. Ama sürekli negatif gördüğüm için benimde umudum yok. Sizin aşılamanız çipli mi normal mi oldu. Benimki çipli.

Göğüs hassaiyeti vardı kalmadı heralde ovitrelle etkisi bittiğinden buda bitti. Bide ben salı günü çok hastalandım herşey birbirne girdi.. umut flan kalmadı zaten. Yok normal canım bnim aşılama

Göğüs hassaiyeti vardı kalmadı heralde ovitrelle etkisi bittiğinden buda bitti. Bide ben salı günü çok hastalandım herşey birbirne girdi.. umut flan kalmadı zaten. Yok normal canım bnim aşılama
Anladım canım geçmiş olsun. İnan bende seninle aynı durumdayım birbirimizi tanımasak da umutsuzluğunu da o içindeki ufacık umut kırıntısını da bende hissediyorum. Bana saatler günler çok yavaş geçiyor. Bir yandan da geçmese mi diyorum negatif görmeye korktuğum için bu süreçler ne yazık ki sağlam psikoloji gerektiriyor. Ama canını sıkma ikimizin de çok az günü kaldı. Hamileysek havalara uçacağız. Değilsek eğer en azından deniyoruz, ilerlemeye çalışıyoruz. Öyle düşün. Rabbim inş bize de isteyen herkese de anne olmayı nasip eder, en kısa zamanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…