Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Hepimize dua ettim kızlar inşallah güzel sonuçlarla karşılaşırız bundan sonrası için.. Yarın aşılama olduktan sonra nasıl oldu bitti yazarım bende merak ediyorum öatlama kontrolü yapcak mı yada aşılamada aynı zamanda izlem yapcak mı.. Banada duanızı esirgemeyin ve kendinizi üzmeyin inşallah güzel haberlerle kapanacak bu topik yada kapatmaz hamilelik serüveniyle devam ederiz 🥰❤️

Hepimize dua ettim kızlar inşallah güzel sonuçlarla karşılaşırız bundan sonrası için.. Yarın aşılama olduktan sonra nasıl oldu bitti yazarım bende merak ediyorum öatlama kontrolü yapcak mı yada aşılamada aynı zamanda izlem yapcak mı.. Banada duanızı esirgemeyin ve kendinizi üzmeyin inşallah güzel haberlerle kapanacak bu topik yada kapatmaz hamilelik serüveniyle devam ederiz 🥰❤️
Amin canım inşallah. Duaların içinde Allah razı olsun dualarini kabul eylesin inşallah. Bende allahin izniyle asilama olucam yarin. Rabbım kucaklarimizi doldursun, dua kapılarını açsın bizleri boş çevirmesin 🤲🤲💐

Anladım canım geçmiş olsun. İnan bende seninle aynı durumdayım birbirimizi tanımasak da umutsuzluğunu da o içindeki ufacık umut kırıntısını da bende hissediyorum. Bana saatler günler çok yavaş geçiyor. Bir yandan da geçmese mi diyorum negatif görmeye korktuğum için bu süreçler ne yazık ki sağlam psikoloji gerektiriyor. Ama canını sıkma ikimizin de çok az günü kaldı. Hamileysek havalara uçacağız. Değilsek eğer en azından deniyoruz, ilerlemeye çalışıyoruz. Öyle düşün. Rabbim inş bize de isteyen herkese de anne olmayı nasip eder, en kısa zamanda.
Amin amin inşallah canım tabi en önemlisi sağlık. 3 gündür ne cektiğimi bi ben bi Allah bilir o yüzden biz sağlam olalımda yavrumuz illaki gelicektir. Olumluda olsa olumsuzda olsa çok şükür sende üzülme umut hep var belki simdi belki baska tedavide Allah tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize 🤲🏻❤️

Hayırlısı olsun hakkında kuzum sen yinede baktır yumurtana güzel haberlerini bekliyoruz 🙏🏻🥰

Amin canım inşallah. Duaların içinde Allah razı olsun dualarini kabul eylesin inşallah. Bende allahin izniyle asilama olucam yarin. Rabbım kucaklarimizi doldursun, dua kapılarını açsın bizleri boş çevirmesin 🤲🤲💐
Yaaa aşılama günü arkadaşım var yani çok sevindim kuzm adın neydi yarında dua edeceğim senide isminle katmak isterim kızlar adınızı kaçırmış olabilirim belirtirseniz sevinirim..

Yaaa aşılama günü arkadaşım var yani çok sevindim kuzm adın neydi yarında dua edeceğim senide isminle katmak isterim kızlar adınızı kaçırmış olabilirim belirtirseniz sevinirim..
Ay ben dün unutmusum hatırlatmayı inşallah aailama oncesi girersin buraya. Asilama icin hastahaneye geçmeden önce esin bi soğuk duş alsın. Eger mümkün oluyorsa. İşimiz hayrolsun 🤗

Canım benim inşallah.. Niye bilmiyorum ama içime senden pozitif diye haber alacağımız doğuyor Rabbim utandırmasın
Hamileyim demek isterdim canım ama adet oldum.. olsun. Bi süre girmeyeceğim buralara yoruldum Allah isteyen herkese nasip etsin bu hayırlı günde hepiniz dualarımdasınız 🤲🏻 Hepimiz birgün mutluluktan ağlayacağız..

Hamileyim demek isterdim canım ama adet oldum.. olsun. Bi süre girmeyeceğim buralara yoruldum Allah isteyen herkese nasip etsin bu hayırlı günde hepiniz dualarımdasınız 🤲🏻 Hepimiz birgün mutluluktan ağlayacağız..
Hakkında hayırlısı olsun kuzum , Rabbim hayırlısıyla kolayından nasip etsin elbet emeklerinin karşılığını aldığın gün gelecek 🫶🏻

Rabbım hayırlısını versin. Ümitsizliğe dusme kendini birakma sende bizim dualarımızda olacaksın Rabbım tez zamanda sevindirsin 🤲🤍🤍🤍🤍

Canım benim ne desem boş biliyorum çok üzüldüm. Ama sakın umdunu kaybetme dinlen kendinle ilgilen..

Ay ben dün unutmusum hatırlatmayı inşallah aailama oncesi girersin buraya. Asilama icin hastahaneye geçmeden önce esin bi soğuk duş alsın. Eger mümkün oluyorsa. İşimiz hayrolsun 🤗
Canım oldum aşılama. Olsun kuzum teşekkür ederim yinede sperm sonuçlarımız çok iyiydi çok şükür. Yumurtam çatlamış. Aşılama sonrası ultrasonla baktı doktorum yumurta çatlamış ve rahme ulaşan spermleri de gösterdi. Rahmim içinde döl tutmaya çok müsait dedi. Bakalım kuzum sonuç ne olacak heyecanlıyımm

Canım oldum aşılama. Olsun kuzum teşekkür ederim yinede sperm sonuçlarımız çok iyiydi çok şükür. Yumurtam çatlamış. Aşılama sonrası ultrasonla baktı doktorum yumurta çatlamış ve rahme ulaşan spermleri de gösterdi. Rahmim içinde döl tutmaya çok müsait dedi. Bakalım kuzum sonuç ne olacak heyecanlıyımm
Canım hakkında hayırlısı olsun en güzel zamanda en güzel şekilde meleğine kavuşursun umarım. Bende öğlen bugün gittim test aldım erken gebelik testi malesef sonuç negatif çıktı. Aşılamadan sonraki 12 , iğneden sonra 14. gün bugün doktorumla konuştum regl olmassan pazartesi kan tahlili yaptır dedi.Ama negatifi görünce çok üzüldüm hiç umudum kalmadı.:KK43: Yine de hayırlısı böyle demek ki Rabbimin bir bildiği vardır.

Canım hakkında hayırlısı olsun en güzel zamanda en güzel şekilde meleğine kavuşursun umarım. Bende öğlen bugün gittim test aldım erken gebelik testi malesef sonuç negatif çıktı. Aşılamadan sonraki 12 , iğneden sonra 14. gün bugün doktorumla konuştum regl olmassan pazartesi kan tahlili yaptır dedi.Ama negatifi görünce çok üzüldüm hiç umudum kalmadı.:KK43: Yine de hayırlısı böyle demek ki Rabbimin bir bildiği vardır.
Canım benim doktorum bugünü saymadan 10 gün say kan testi ver dedi. Bilmiyorum belki erkendir senin için ben yumurtanın çatladığnı gördüm çünkü pazartesiyi bekle olmazsa kan ver istersen

Canım naptın nasıl geçti aşılama
11 gibi işlemler bitti. Baya zorlandım ama. Tek yumurtam vardı benim dun ogleden 3 buçuk gibi çatladı yumurtam. Ara ara sancim oluyo kanama felan.
Senin önceki yazını okudum da asilama oncesi sonrasi ultrasonda bakmis benim Allaha emanet oldu. Artık dollendiyse olduysa 2 hafta sonra belli olur. Ama senin pozitif gelecek gibi bi hissiyatim var Rabbım yanıltmasın kucaginizi doldursun inşallah 🤲🤲

Ağustos 1 de aşılama yaptım , bu gün hcg verdim ve 1.1 çıktı yani tutmamış !
Daha öncesinde idrar testi yapmış mıydınız? Bende ağustos 1 de aşılama oldum bugün öğlen erken gebelik testi yaptım negatifti.
Moralinizi bozmayın kızlar 12. Gün oluyo bugun bi kaç gün daha bekleyin yeniden deneyin. Erken gebelik testlerine bi dpktorum çok güvenmeyin demisti. Umutsuzluğa kapılmayın başka yumurtanız vardır asilama sonrasi belki o dollenmistir yeterli gün olmadığı için çıkmamıştır. Rabbım yüzünüzü güldürsün 🤲🤲

X