Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Ovitrelle iğneden sonra 14. Gün adetim geliyor canım bnde 14. Gün yapıcam bu cumartesi inşallah. Amin cümlemizin.. sen nezeman yapıcaksn

Bende cumartesi veya pazar günü yapacağım. Sizin ilk aşılamanız mı? Benim ilk olduğu için hangi gün test yapacağımada karar veremiyorum. Bir de siz kan testi mi vereceksiniz idrar testi mi? İdrarda belli olur mu yani.

Canım bugün gittim doktora 18 16 ve 14 olmuşlar perşembe günü 1de çatlatma iğnesi olucam cuma günü 2de aşılama olacak hayırlısıyla..
Oh maşallah hadi hayırlısı inşallah güzel haberlerle dönersin. Bende yüksek ihtimal cuma olucam asilamayi. Yarin yeni kontrol var ve yarın için catlatma ignesi vereceğini söylemişti doktor. Yani çarşamba igne cuma asilama bana çok uzun geç gibi geliyo. Yarin bu konuyu konuşucam sizin iğneden bi gun sonra olucak ne guzel

Canım neden umudun kalmadı kesinlikle testini yenile benim 9.gün tertemiz oluyordu idrarda belli olmaz ki düşürne kendini..

İnşallah kuzum bakalım ne olacak. Ben doktoruma sordum 36 saat sonra olmuş herkes diye doktorum farketmez 24 36 saat içinde oluyor dedi belki beni bekletiyor ya kuzu 20 mm görmeden yapmıyor iğneyi o yüzden daha erken çatlayacağını düşünmüştür

Eveet bende kullanici adini gorunce direk hatirladimm Allah razi olsun insallah hepimize pozitifler gelir sende durum ne guzel haberler falan var mi 1 senedir
Ben o ay o topikte gebe kalmıştım canım ilk klomen ovitrelle ile Malesef 9 haftada kalp atımı durdu sonra miyom ameliyatı oldum iyileşme süreçleri derken bekledim bi engek yok ama henüz gebelik olmadı aşılama deneyelim dedik olmazsa tüp bebeğe gecicem

Başınız sag olsun cok uzuldum Rabbim saglikli hayirli evlatlar nasip etsin insallaaahhh bende o aydan 3 4 ay sonra kimyasal gebelik gecirdim o kadar bir daha pozitif goremedim

Evet her kişinin kendine özel bi düzeni var benim endişem suanlik tek yumurtam var oda çatlar asilama zamanı yumurtanın suresi dolar. Gerçi doktoruma baya güveniyorum ilk kez nazarlardan korusun ay Eylül ayına müjdeli haberlerle girelim

Başınız sag olsun cok uzuldum Rabbim saglikli hayirli evlatlar nasip etsin insallaaahhh bende o aydan 3 4 ay sonra kimyasal gebelik gecirdim o kadar bir daha pozitif goremedim
Üzüldüm canım.. Ama olsun demek ki gebe kalabiliyorsun ne güzel oldu karşılaşmak gönül isterdi tabi hamilelik topiğinde karşılaşalım ama olsun inşallah uğur getirir bize bu ay ikimizde güzel haberler veririz

Yok ya kaçırmazsın sanmıyorum kuzu yarın mm göre vs anlarız. Sanırım benm doktorum internette de çatlatma iğnesi sonrası 12 36 saatlerde ilişki olması şansı arttırır yazıyor sanırım ortalama bi saatte yapcak ki spermler çatlamasa bile sağlıklı olanlar dayanır diye içerde kalır 36.saatede ilişki verir tamam djskks bakalım cuma günü belli olacak çatlamış mı çatlamamış mı vs de sorarım söylerim

Hamiellik topiginde de karsilasiriz insallaaaaahhh senin bu ay nasil bi tedavi oluyo igne mi verdiler klomen falan mi

Hamiellik topiginde de karsilasiriz insallaaaaahhh senin bu ay nasil bi tedavi oluyo igne mi verdiler klomen falan mi
Ya normal yumurta takibini denedik bu sene 2 3 kere onda da sonuç alamadık bende aşılama istedim doktorumdan gittiğim de kist vardı doktorum böyleyken aşılama yapmak saçma olur dedi izleyelim bakalm basit kist mi yumurtlamayı etkiliyor mu dedi doğum kontrol hapıda verdi kist için baktık gayet güzel yumurtlama oluyor o zaman kist gözüksedd basit kist yumurtlmayı etkilemiyor öteki ay aşılama yapalm dedi öteki ay gittiğimde bayrama denk geldik hesaplayınca ertelemek zorunda kaldık ama hazır gelmişsin boş geçme dedi çatlatma iğnesi olmadan klomenle denedik olmadı aşılama içinde klomen verir diye düşündüm ama ben aşılamayı klomenle yapmam dedi gonalf verdi kuzum düşük doz yaptık ama benim yumurtalar bi anda kist olabiliyor diye doz arttırmadı 75 ml gonalf vurundum 6 gün sonra yumurta tam istediği boyutta değildi ama ek iğne yada hap vermek istemedi gününü beklemek istedi. Bugün gittiğimde de 3 yumurta vardı işte hesap yaptı perşembe 1 de vurulcam ovitrelle cuma 2 de aşılama yapılacak kuzu. Seninde uzun zaman oldu keşke hiç hapla denemeseydin aşılamayı. Bu arada doktorum beni bu aşılama tutmazsa tüp bebek yap vi sorunun yok dedi git gel yoruldun dedi maddi açıdan da ben özele gittiğim için maddiyatını burda harcama daha fazla dedi ve şey dedi kuzum bu tarz tedavileride çok önermiyolarmış zaten çok fazla uzadığı zaman ilaç dönemi bu sefer yumurta rezervini etkiliyormş biliyorsun ister istemez ilaçlar işimize yaramazsada yumurtalarımızı büyütüp atıyor o ayda. Arada amh testi yapın. Ben yaptırdım çok şükür bir sorun yoktu. Hepsini düşününce maddi olarak ve artık çok yorulduğum için bu ay olmazsa gerçekten tüp bebeğe geçmeyi düşünüyorum git gel çok yoruldum klomenden de çok yoruldum artık adını duyunca midem bulanıyor. Hakkımızda hayırlısı olsun ama bence iğneli olarak 3 kere denemeyi bekleme eğer özelde tedavi görüyorsan kuzu

Canim ben devlete gidiyorum orda 3 klomenle aşılama olmazsa 2 igneli aşılama o da olmazsa tup bebek surec boyle ilerliyormus o yuzden tekrar klomenle basladilar bende amh baktirdim canim benim biraz o yuksek cilti 8.5 falandi yanlis hatirlamiyorsam o yuzden her ay 10 yumurta falan oluyo 1 2 tanesi gelisiyo ama bencede elinizde oyle bir imkan varsa hic beklemeden tup bebege gecin en azindan pozitif sonuc alma ihtimaliniz yuksek aşılamada cok dusuk ihtimal

Canım ben devlette 3 iğneli aşılama tutmazsa tüp bebek için rapor çıkıyor diye biliyordum amh benimde 7lerde çıktı doktor bu hormonlar bu amh ile gebe kalamadın atcam senş camdan demişti pco var mı sende. Aynen aşılama için şans düşük ama aklımda kalmasın dedim

2. aşılamam 14. gün test ve kan tahlili yaptırınca cıkar canım

Canım neden umudun kalmadı kesinlikle testini yenile benim 9.gün tertemiz oluyordu idrarda belli olmaz ki düşürne kendini..
kuzum cumartesi yaparım test cumartesi zaten adet günüm. Mikrop almışım hastalanınca bde o kan sonucunuda görünce öle bi umudum gitti ama Allah büyüktür bekleyip görücez..

Tr de tüp bebek ne kadar acaba bilginiz varmı ? Ben kıbrıstayım burda 3000Euro dediler bana , orda daha mı uygun acaba ? Bide ben korkuyorum ya tüp bebekte tutmazsa son umud’da gider o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…