Ağlayarak dönüyorum

hazalee98

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2018
1.227
1.040
26
Eski konularımı okuyanlar vardır , sürekli instagramda takip konusunda sıkıntı yaşıyorduk en son bu yüzden ayrılmıştık tekrar barışmak için adım attı, bende ona ınstagram konusunda istediğini yapmasını söyledim hatta bundan sonra sosyal medyada takiplesmeyelim dedim

Ben normalde gizli hesap kullanıyorum ancak dün hesabımi açmıştım, bana 5 dk sonra mesaj attı " nerde şehrin tüm kızlarına yazan varoş erkek var takip etmişsin onlarla devam et hadi iyi günler" diye bende " kimmiş onlar dedim"

Attığı şey şu " ben seni piyasada kimse tanımıyor şehrin oruspu çocukları ile muhabbeti yok diye farklı bir yere koymuştum şimdi diğerlerinden bir farkın kalmadı, arama bir daha benle isin olmaz artık "

Ben tekrar mesaj attım ama hiçbir yanıt vermedi , beni rehberinden silmis , sadece onu görmek için gelmiştim ağlaya ağlaya geri donuyorum

Güncelleme 10.sayfada :)

Son düzenleme:
Yapmayın güzel insanlar şu sosyal ağları yeni insanlar tanımak için kullanmayın. Diğer taraftan acaba o diğerlerinin o çocuğu olduğunu nerden anlamış ya oda o. Çocuğu yada tanıdıkları ortak nerden tutsan elinde kalır yani. Ama niyeti arayı düzeltmek ılsa sorar nerden tanıyosun falan diye bence sizi sizin silahınızla vurmaya çalışmış ve başarmış.

Bizde sosyal medyadan tanistik

Dönmesin tabi. Konuşma tarzı , davranışı çok kaba. Zaten durup dururken böyle davranıyor sağlık ,psikolojisi ya bozuk yada karakteri böyle.
Sevip , sevilmek mutlu olmak varken.boyle mutsuz bir ilişki neden? Sana değer veren bir kişi çıkar ins karşına.

Ya gerçekten anlamıyorum adam size ne demeye çalışmış farkında mısınız bu kadar lafı bana biri söylese ben arkama bakmadan kaçarım siz döner mi diyorsunuz hala yahu. Ayrıca siz onun takipleştiği kızlara laf diyorsunuz sizde de erkekler var o zaman siz de neden o kadar erkek var? asla ama asla bakmam sosyal medyada takip edenlere bakıp ne kız ne erkek hüküm vermemeli yani ama dönse koşa koşa gideceksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…