Ağlayarak dönüyorum

Adam dunyanin lafi i etmis. Size resmen kufur etmis siz onun icin aglayin. Zaten sizi yetistiren insan boyle insanlar icin aglayin diye yetistirdi sizi.. 5 aylik bir kizim var umarim asla boyle bir karakteri olmaz.

Haklısınız, her şeyi düşünmek lazım bi adım atmalı miyim peki şaka gibi bana cevap dahi vermedi o kadar hakaret edip whatsapp dan da silmis

Pardon sen kafayı mı yedin acaba? 20 yaşında gencecik kızsın, sana hakaret eden, kıymet vermeyen, saçma sapan konuşan bi ezik için bu kadar ağlamak da nedir yani?
Daha bir de adım atmaktan bahsediyorsun. Evet adım at tabii. Hayatın için doğru düzgün bir adım at. Kızım var bir tane, büyüse de böyle davransa (kınamıyorum, dilimi ısırıyorum) 2 tokat atardım kendine gelsin diye. Burda olsan sana da atardım gerçi. İhtiyacın var belli ki. Annene selamlar.

Annem kesinlikle istemiyor 1 kere ayrıldık tekrar baristigimizi bilmiyor

Annem kesinlikle istemiyor 1 kere ayrıldık tekrar baristigimizi bilmiyor

Akıllı kadınmış annen. Biraz örnek al annenden, azıcık lafını dinle kadıncağızın. Şimdi senin üç kuruşluk mahalle zibidilerinin peşinde kendini böyle harap ettiğini bilse ne derdi Allah aşkına? Utanmış soyleyememissin bile. Utanacağın şekilde yaşama, akıllı ol.

Bugün üç beş erkek arkadaşınla takipleştin diye o... damgası yiyorsun, yarın müvekkilinle bir çay içsen ne olursun bilmiyorum.

Allah akıl fikir versin.

Bu zihniyetteki adamların ç....ü keserler inşallah:)))

Adam ne guzel de ustu kapali hakaret etmis sende saf gibi agliyorsun ben olsam o laflari yedirirdim.

Gerizekalı olmadığımı anlatmaya çalıştım orda yoksa çok zekiyim diye değil yaşamaya yeterli iq um var

O zaman lütfen böylesine basit bir ilişki için endişe duyma! Bu kadar değersiz görme kendini.

Yaşın gereği seni anlamaya çalışıyorum. Ama bunca insan bir şey diyorsa dikkate al derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…