Ağlayarak dönüyorum

Adam karakterini ortaya koymus resmen, bu durumda geri donermi sorusu sence oldumu?
boyle kiymet deger bilmeyen adamlara zamaninizi heba etmeyin gercekten yazik..

Bariz kiskanmis seni fakat cok agir konusmus

" Ben seni piyasada kimse tanımıyor diye seçtim , şimdi diğerlerinden farkın kalmadı" bu ne biçim laf yahu. Pazardan karpuz mu seçiyorsun !! Adamın bakış açısına bak. Kendi çok düzgün de senin diğerlerinden farkın kalmadı diyor. Once herkes kendi duzgunlugune baksin.Bu şekilde konuşan bu şekilde gören bir adamla ne yapacaksınız pardon da?

Seviyesini konuşma şekliyle ortaya koymuş. Yerlerde.

Ben gördüm geçirdim, piyasayı bilirim izlenimi veriyor. Siz hala ağladım, öldüm diyorsunuz. Çok itici resmen masum olmadığını bangır bangır haykırıyor. Ve sırf bu sebepten gidiyor. (Bahane diye düşünüyorum) bu insan için mi ağlıyorsunuz? Gözyaşlarının bile bir saygınlığı olmalı.

Yazık etmeyin en güzel günlerinize.

Sizce geri döner mi

Geri dönse kabul edecekmisin? Çok enteresansin o kadar laf söylemiş sana

Attığı şey şu " ben seni piyasada kimse tanımıyor şehrin oruspu çocukları ile muhabbeti yok diye farklı bir yere koymuştum şimdi diğerlerinden bir farkın kalmadı, arama bir daha benle isin olmaz artık "

Yani bunun açılımı sen maşallah kızım kim bilir bu insanlarla neler yaptın demis.
Arama dediği halde aramak ne kadar doğru bilemedim.

Evet edicem

Ne yapabilirim

Dönsün istiyorum ne yapabilirim

Konu sahibi herkes sana adamın nasıl bir karakter olduğunu , konuşmasının ne kadar kötü olduğunu söylemiş hala dönsün istiyorum diyorsun. Dönse ne olacak seni ezmeye , aşağılamaya devam edecek. Hani burada konu açılıyor ya bakire olmadığımi söyledim erkek arkadaşım seninle evlendigime şükret diye düşünmeye basladi diye , hah işte senin bu adamda o zihniyette biri "kendine bakmadan , karşısındaki kadını mal olarak gören", onun bakış açısına göre ambalajı açılmamış bir mal istiyor. Bu kadar hakareti, böyle dusunen birini yakistiriyor musun kendine. İnstagramda ekledin birilerini diye sana demedigi hakaret kalmamış.

Ama yine de çok istiyorum diyorsan, git yalvar nolur geri dön de. Gelince buraya konu açma ama lütfen erkek arkadaşım beni aşağılıyor, bana vuruyor , beni kısıtlıyor vs diye. Çünkü adamın karakter belli, düşünce şekli belli, yapacakları da belli.

Atarlı semtin giderli çocuğu. Okurken kafamda tesbih çeken fosfor rengi spor giyimli saçlar jöleli bir şey canlandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…