Ağlayarak dönüyorum

Çocuğum sen çıldırdın mı? Bu ezik sadece seninle yatmak istiyor başka bir derdi yok. İlk günden her hareketi faul. Her hareketi problem. Aklı şeyinde ergenin teki. Bunu da bahane etmiş. Sen daha döner mi diyorsun.

Bunu da bahane etmiş derken anlamadım

Gerizekalı olmadığımı anlatmaya çalıştım orda yoksa çok zekiyim diye değil yaşamaya yeterli iq um var
Evladım gerizekalı değilsen neden bu ısrar?
Geri döner mi?
Dönmesin mi?
Sevdim onu.

Madem kendine zeki biriyim diyorsun o halde topla kendini bırak şu salağı.
Yoksa sende salak olacaksın! Yazık hukuk okuyan bir kıza yakışmaz bu saçmalık.

Bence bi inşaatın en üst katına çık (hatta onun evine yakın bir yerde varsa daha iyi olur ) O buraya gelmezse atarım kendimi falan de , aynı filmlerdeki gibi . Bence o zaman ciddiyetini anlar ..:olamaz:

Öyle bişey yapmaya niyetim yok ilk bunları yazdığı anda aradım bi defa açmadı bu kadar daha da aramadım yazmadım

Takıntılı olabilir misiniz?

Sizi aşağılayan birine dönmekteki bu ısrar ve verilen her cevaba ''döner mi, döner mi acaba'' tarzı cevaplar yazmanız bana bunu düşündürttü.

:KK70:napayim arkadaşın duymak istediklerini söyledim çünkü dönmesini istiyor başka da birşey istemiyor.

Verilen her cevabı baştan okudum her yerden engelledim en doğrusu bu bir anda ayrılık şoku ile kendimde değildim yolda ağlaya ağlaya geldim filan en iyisi byee deyip önüne bakmak

Verilen her cevabı baştan okudum her yerden engelledim en doğrusu bu bir anda ayrılık şoku ile kendimde değildim yolda ağlaya ağlaya geldim filan en iyisi byee deyip önüne bakmak

Aynen öyle önüne bak pişman olacağını düşünmüyorum çoğu insan öyle yapıyor

Aynen öyle önüne bak pişman olacağını düşünmüyorum çoğu insan öyle yapıyor

Bende pişman olacağımi düşünmüyorum, beynime kan gitmeye başladı bile, o kadar üzülmeye değmeyecek bi insan ki o kadar ucuz ki hareketleri...uzulmeye değer bir insan değil sefil yaratik

Bizde sosyal medyadan tanistik
Ben de tam bunu soracaktım.
Kişi kendinden bilir işi.
Kendisi de şehrin tüm kızlarına yazan varoş bir erkek olmasaydı ne sana ilk DMi atardı ne o tipleri tanır ne de sana öyle bir cümle kurardı.
Gencecik kızsın, bu hıyar için döktüğün göz yaşına yazık.
Ama gerçek ve güzel tanışma hikayeleri yasamak varken neden Instagram'da slm yazana cevap veriyorsun ki? Çik sokaga, git birkaç etkinliğe... ortak hobilere sahip olduğun kaliteli insanlar bul, ille aglayacaksan onun için ağla. Bu adama en büyük ortak özelliğiniz Instagram sahibi olmanız , anladığım kadaeiyla

Ben de tam bunu soracaktım.
Kişi kendinden bilir işi.
Kendisi de şehrin tüm kızlarına yazan varoş bir erkek olmasaydı ne sana ilk DMi atardı ne o tipleri tanır ne de sana öyle bir cümle kurardı.
Gencecik kızsın, bu hıyar için döktüğün göz yaşına yazık.
Ama gerçek ve güzel tanışma hikayeleri yasamak varken neden Instagram'da slm yazana cevap veriyorsun ki? Çik sokaga, git birkaç etkinliğe... ortak hobilere sahip olduğun kaliteli insanlar bul, ille aglayacaksan onun için ağla. Bu adama en büyük ortak özelliğiniz Instagram sahibi olmanız , anladığım kadaeiyla

Merhaba , beni cafede gördü zaten tabiki buda doğru bi tanışma yöntemi değil ama selam yazıp cevap verdiğim biri değil, sorun şu ki boyle bir sürü kızı ekledi kendisi

Merhaba , beni cafede gördü zaten tabiki buda doğru bi tanışma yöntemi değil ama selam yazıp cevap verdiğim biri değil, sorun şu ki boyle bir sürü kızı ekledi kendisi
Artık sorun değil çünkü artık senin sevgilin degil :KK50:
Bak okullar da tatil oldu. Şehir dışına falan çıkıp kafa dağıt bence.
Zaten adamın sağlam ayakkabı olmadığını biliyorsun. Sana sevgili gibi değil cinsel obje gibi yaklaştığını da eski konulardan biz biliyoruz. Ağzı da bozuk sana bir ton hakaret etmiş. Ben erkeğim yaparım, sen kadinsin yapamazsın, kafasında dangalaktan bir adam işte.
Gencecik kızsın, piyasada erkek mi yok cidden? Ne tatliş insanlar var. Böyle birine takılıp kalman bile hata.
Zaten böyle basit şeylerin kavga sebebi oldugu ilişki cidden bir ilişki mıdır?
Onu neden ekledin? Vs
Ben 27 yaşındayım, kimler geldi kimler geçti hayatımdan. Hiç aklıma gelmedi kimleri eklemiş diye bakmak. Neden bakayım ki? Sosyal medyada ortalama bir insanın 100 takipçisi oluyor, yüzü de artniyetli insanlar mı?
Hayır. Her ekleyen birşey mi hissediyor? Yine hayir. Zaten cevap evetse Instagram yanlış uygulama demektir, tez elden tinder falan yükleyin.
Bence üzülmek bir yana sevin.
Yaşarken öyle gelmiyor ama azıcık zaman geçince anlayacaksın bu adamın ne tırt oldugunu

Artık sorun değil çünkü artık senin sevgilin degil :KK50:
Bak okullar da tatil oldu. Şehir dışına falan çıkıp kafa dağıt bence.
Zaten adamın sağlam ayakkabı olmadığını biliyorsun. Sana sevgili gibi değil cinsel obje gibi yaklaştığını da eski konulardan biz biliyoruz. Ağzı da bozuk sana bir ton hakaret etmiş. Ben erkeğim yaparım, sen kadinsin yapamazsın, kafasında dangalaktan bir adam işte.
Gencecik kızsın, piyasada erkek mi yok cidden? Ne tatliş insanlar var. Böyle birine takılıp kalman bile hata.
Zaten böyle basit şeylerin kavga sebebi oldugu ilişki cidden bir ilişki mıdır?
Onu neden ekledin? Vs
Ben 27 yaşındayım, kimler geldi kimler geçti hayatımdan. Hiç aklıma gelmedi kimleri eklemiş diye bakmak. Neden bakayım ki? Sosyal medyada ortalama bir insanın 100 takipçisi oluyor, yüzü de artniyetli insanlar mı?
Hayır. Her ekleyen birşey mi hissediyor? Yine hayir. Zaten cevap evetse Instagram yanlış uygulama demektir, tez elden tinder falan yükleyin.
Bence üzülmek bir yana sevin.
Yaşarken öyle gelmiyor ama azıcık zaman geçince anlayacaksın bu adamın ne tırt oldugunu

Bende dün onu sildim ama bu kadar hakaret edip cevap vermemesi zoruma gitti ağzıma geleni yazsam mi diye düşünmüyor degilim

Hanımlar, bence artik birşey yazip daha fazla bu arkadaşımız için değerli parmaklarınızı yormaya değmez. Birakalim en iyisi.

Konu sahibi sana sadece tamam diyorum :KK48:

Daha ne kadar görmezden gelmeyi düşünüyorsun çocuk değilsin bu kadar şey yazıp hakaretler yagdiriyorsan arkasında durup cevap vermen gerekli yazicam

Güncelleme: Mesaj attım konuştuk özür dilemedim üslubun iğrenç bana hakaret edemezsin dedim instagramda onun istediği insanları silseydim devam edicektik daha fazla ezilmeyi kendime yediremedim istemiyorum hoscakal yazdım böyle bitti hoscakal yazarken kalbim paramparca oldu ama sürekli uzulecegime 5 gün ağlar susarım dedim şimdi üzgünüm ama güçlü hissediyorum istediklerini yapsaydim kendime olan saygım biterdi herkese teşekkürler buraya yazarken hep çok depresyonda ve mutsuz oluyorum bu forum bana her zaman iyi geldi

Eski konularımı okuyanlar vardır , sürekli instagramda takip konusunda sıkıntı yaşıyorduk en son bu yüzden ayrılmıştık tekrar barışmak için adım attı, bende ona ınstagram konusunda istediğini yapmasını söyledim hatta bundan sonra sosyal medyada takiplesmeyelim dedim

Ben normalde gizli hesap kullanıyorum ancak dün hesabımi açmıştım, bana 5 dk sonra mesaj attı " nerde şehrin tüm kızlarına yazan varoş erkek var takip etmişsin onlarla devam et hadi iyi günler" diye bende " kimmiş onlar dedim"

Attığı şey şu " ben seni piyasada kimse tanımıyor şehrin oruspu çocukları ile muhabbeti yok diye farklı bir yere koymuştum şimdi diğerlerinden bir farkın kalmadı, arama bir daha benle isin olmaz artık "

Ben tekrar mesaj attım ama hiçbir yanıt vermedi , beni rehberinden silmis , sadece onu görmek için gelmiştim ağlaya ağlaya geri donuyorum

X