Kontakt Lens ADORE lensler

bi haber yok yaa ndn bukdr bekletiyorlar acaba
yılbasından sonra bari cıksa artık piyasaya...

adorelerden ses soluk yok yaa =)=) şuna bakın .. ne sinir.. ben çok merak ediyorummmm .. çıksaydı bi an önce..

canım adoreler göz rengini açmadığı için kimse tercih etmez.

ben bugun elegance harelı yesıl almaya gıttım ama o rengı onerdıler ben dogallıktan yanayım taktım gozrengım acık kahve oldugu ıcın sarı olanı bende yesıl durdu denedıgım ıcın önermek ıstedım

Nasıl yanıı .. Adoreler koyu kahvelerı aÇmıyormu kızlar ?? EĞer Öyleyse fenaa..renkler doĞalda benım gÖzler baya koyu..bana olmaz mı mesela ??

Nasıl yanİİ .. Adoreler koyu kahvelerİ aÇmıyormu kızlar ?? EĞer Öyleyse fenaa..renkler doĞalda benİm gÖzler baya koyu..bana olmaz mı mesela ??

canım bence lens merkezlerıne gıt ve orada dene benım açık kahve oyüzden bende adore yellow yeşil durdu sende elegace alabılırsın ama yesıl olanını tercıh et bence.bak bırde gecenlerde ben internette bır sıteye gırdım oradan gozrengını secıyorsun ve uzerıne herrenk lensı denıyorsun bırebır aynısı oluyor eger o sıteyı bulursam sana lınkını yollarım

banada yolarmısın linkini bu arada adoreleri denyebileceğimiz bir yer varmıdır ankarada birde aylık mı adoreler cevappp lüssenkaydirigubbakcemile

ay youtube dan baktım grisi ve sarısını çıkar çıkmaz alıcam hemde orta kahve gözde göstermişlerrrrr:eek:

banada yolarmısın linkini bu arada adoreleri denyebileceğimiz bir yer varmıdır ankarada birde aylık mı adoreler cevappp lüssenkaydirigubbakcemile

adoreler 3 aylık ama temız kullanırsan rahatsız etmezse 6 ay kullanabılırsın.canım adanada olduguna gore ankarada kesın vardır lens satan bıryere gıt ve sor ordada denersın hem ıcın rahat etmıs olur.

kızlar yeni seri çıkmadı henüz..lensler 3 aylık .. uzun süre kullanım nadir olarak 4 ay kadar oluyor ama fazlasını tavsiye etmiyoruz ..yeni serinin renkleri gerçekten de süper .. damarsız pupil i minik .. renklerde hoş .. bende bir mavi düşünüyorum topazio umduğum gibi çıkmazsa .. eski seri fiyatları 50 tl .. yeni seri fiyatlarıda belli diil ..

bulamadım ankarada konyalı optik diye bir yerde var internette sen ankara da buldunmu tuğba

Eki Görüntüle 34143 benim gözüm şöyle seda seninki ne benziyormu yeşil dururmu

canım ewet göz rengımız aynı belkı benımkı bıraz daha acık olabılır senden söle söleyım yeşil oluyor ama ınanılmaz dogal böle cırtlak bır yesıl degıluzaktan baksalar belkı cok anlasılmaz damarlı deıl harelı mükemmel ben bıle ınan sasırdım bukadar güzel sonuç beklemiyordum ya ben adanadan buldum ankarada nasıl olmaz burda fıyatı 75 tl

valla internetten baktım yarın sabah birkaç yere sorucam albümüne koyabildinmi albümünden bakıyım yeşili denedinmi

Kızlar adorenin eski serisinden alaıp kullananlar var mı? Varsa resimlerini burada paylaşabilirler mi? Hem böylelikle yeni seri ile eski seri arasında ki farkıda görmüş oluruz ha ne dersiniz......

X