Adım Adım Eski Kiloma Dönüyorum:)) ★hedef 57 ★

Gunaydin canim hayirli cumalar.
En guzel spor açık havada yürüyüş yapmak bol bol oksijeni icine cekerek yesillikler icinde daha fazla kalori harcatir. Benim disarda cocukla yuruyus yapmam imkansiz evde spora devam edicem insallah
Günaydın sabah aç karnına tartıldım. tam 69 kiloyum. Tam anlamıyla dikkat edemiyor olmama rağmen güzel sonuç benim için. Hem de sporsuz. Valla benim de iki çocuk var ama akşamları eşime bırakıp çıkmayı düşünüyorum. İki komşumla birlikte. Kışa kadar da öyle yapıyorduk zaten.

Günaydın sabah aç karnına tartıldım. tam 69 kiloyum. Tam anlamıyla dikkat edemiyor olmama rağmen güzel sonuç benim için. Hem de sporsuz. Valla benim de iki çocuk var ama akşamları eşime bırakıp çıkmayı düşünüyorum. İki komşumla birlikte. Kışa kadar da öyle yapıyorduk zaten.
Harikasin canim masallah aynen devam bundan sonra duraksamak yok insallah.
Bende hergun olmasa da haftada 2 gun oglusu kizima birakip cikabilirim yuruyuse. Bize cok yakin yuruyus parkuru var orada yuruyebilirim belki.

Menüm

Sabah... 1 bardak limonlu su
Kahvalti...1 ad yumurta 1 dilim peynir domates ve cay
Ara... sade turk kahvesi
Ogle...1 su bardagi sut 4 y.k. yulaf ezmesi ve 2 y.k. yaban mersini
Ara ... 3 kuru kayisi ve sade turk kahvesi
Aksam...kiymali pirasa salata ve yogurt

Kahvemle kuru kayisimi yedim simdi spor vakti terlemek guzeldir...

Menüm

Sabah... 1 bardak elma sirkeli su
Kahvalti...2 y.k. cokelekli yumurta 3 ad zeytin ve cay
Ara... sade turk kahvesi
Ogle...1 su bardagi sut 2 y.k. yulaf ezmesi ve 2 y.k. yaban mersini
Ara ... 3 kuru kayisi ve sade turk kahvesi
Aksam...kiymali karnabahar salata ve yogurt

günaydın canım
Sabah diyetisyenle son kontrolüme gittim. 1 haftada 600 gr vermişim. Ama tam 1900 gr yağdan gitmiş. Su ve kas artışım olmuş bu yüzden 600 gr gözüküyor. Çok mutlu oldum ya bu kadar yağ yakmak harika benim için. Seninle de paylaşmak istedim. Bundan sonra ayda bir vücut analizi için gidicem. Kontrol altında tutmak için. Totalde ise 24 haftada 22 kilo vermiş oldum. 2-3 kilo daha verebilirsem hedefime ulaşmış olacağım inşallah.

günaydın canım
Sabah diyetisyenle son kontrolüme gittim. 1 haftada 600 gr vermişim. Ama tam 1900 gr yağdan gitmiş. Su ve kas artışım olmuş bu yüzden 600 gr gözüküyor. Çok mutlu oldum ya bu kadar yağ yakmak harika benim için. Seninle de paylaşmak istedim. Bundan sonra ayda bir vücut analizi için gidicem. Kontrol altında tutmak için. Totalde ise 24 haftada 22 kilo vermiş oldum. 2-3 kilo daha verebilirsem hedefime ulaşmış olacağım inşallah.
Merhaba canim :KK200:
Mutlulugunu benimle paylasman cok guzel canim benim inan kendim vermis gibi cookk sevindim hedefe ulasmana az kaldi desene. Ama 2 - 3 kilo verince daha da vermek istiyceksin buna eminim. Bu arada vucut yag oranin kac kilo merak ettim?? Ideal kac kg yag olmasi gerekliymis canim sordunmu diyetisyene.
22 kilooo dile kolay hemde 6 ayda:nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9: buna masallah der alkislarim ben darisi ben ve diger zayiflamak isteyen herkese olsun insallah seni azminden dolayi tebrik ederim. Bu surecte sabir irade azim en yakinlarinin destegi cok onemli giden kg lar bir daha geri donmesin insallah canim benim:halay::sampiyon::KK73::KK31::KK68::KK5:

Merhaba canim :KK200:
Mutlulugunu benimle paylasman cok guzel canim benim inan kendim vermis gibi cookk sevindim hedefe ulasmana az kaldi desene. Ama 2 - 3 kilo verince daha da vermek istiyceksin buna eminim. Bu arada vucut yag oranin kac kilo merak ettim?? Ideal kac kg yag olmasi gerekliymis canim sordunmu diyetisyene.
22 kilooo dile kolay hemde 6 ayda:nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9: buna masallah der alkislarim ben darisi ben ve diger zayiflamak isteyen herkese olsun insallah seni azminden dolayi tebrik ederim. Bu surecte sabir irade azim en yakinlarinin destegi cok onemli giden kg lar bir daha geri donmesin insallah canim benim:halay::sampiyon::KK73::KK31::KK68::KK5:
Çok teşekkür ederim canım. Darısı tüm kilo ver isteyenlerin başına başta sen olmak üzere.
Şuan yağ oranım yüzde 34.5
Diyetisyen im ideal oranın yüzde 30 olduğunu söyledi ama yaş ilerledikçe bu oranda esneklik olabileceğini söyledi. İlk başladığımda ise yüzde 44 dü yanılmıyorsam. Yani vücudumun yarısı yağdı anlayacağın. Sağlık için de büyük bir risk altındaydim çok şükür geride kaldı o günler. Şimdi diyorum neden 10 sene beklemişim hiç bir şey yapmadan.
Şimdi bunu koruma ve dediğin gibi biraz daha verme zamanı. Desteğin için çok teşekkür ederim canım

Çok teşekkür ederim canım. Darısı tüm kilo ver isteyenlerin başına başta sen olmak üzere.
Şuan yağ oranım yüzde 34.5
Diyetisyen im ideal oranın yüzde 30 olduğunu söyledi ama yaş ilerledikçe bu oranda esneklik olabileceğini söyledi. İlk başladığımda ise yüzde 44 dü yanılmıyorsam. Yani vücudumun yarısı yağdı anlayacağın. Sağlık için de büyük bir risk altındaydim çok şükür geride kaldı o günler. Şimdi diyorum neden 10 sene beklemişim hiç bir şey yapmadan.
Şimdi bunu koruma ve dediğin gibi biraz daha verme zamanı. Desteğin için çok teşekkür ederim canım
Cok guzel canim masallah az kalmis demekki yag oraninin yuzde 30 a dusmesine ama bi 59 lari gor derim onun zevki de bambaska tabiki senin kararin yas ilerlese bile dis gorunus onemli bence. Tabii once saglik icin zayifliyoruz.

Menüm

Sabah... 1 bardak elma sirkeli su
Kahvalti...1 yumurta 1 dilim peynir 3 ad zeytin 1 dilim ekmek ve cay
Ara... sade turk kahvesi
Ogle...6 y.k. bamya yemegi ve yogurt
Ara ... tarcinli sut ve elma
Aksam...avuc icim kadar tavuk salata ayran

Cok guzel canim masallah az kalmis demekki yag oraninin yuzde 30 a dusmesine ama bi 59 lari gor derim onun zevki de bambaska tabiki senin kararin yas ilerlese bile dis gorunus onemli bence. Tabii once saglik icin zayifliyoruz.
59 güzel olur tabiki ama hayatım boyunca hiç o kadar zayıf olmadım. En düşük kilom 62-63 dü o da evlendiğimde.
Sonra aldıkça aldım. O yüzden o kadar verebilir miyim bilmiyorum. Hayırlısı artık. 6 ayda çok şey öğrendim ve yeme alışkanlığımı değiştirdim. Bundan sonra aynı hatalara tekrar düşmem inşallah.

59 güzel olur tabiki ama hayatım boyunca hiç o kadar zayıf olmadım. En düşük kilom 62-63 dü o da evlendiğimde.
Sonra aldıkça aldım. O yüzden o kadar verebilir miyim bilmiyorum. Hayırlısı artık. 6 ayda çok şey öğrendim ve yeme alışkanlığımı değiştirdim. Bundan sonra aynı hatalara tekrar düşmem inşallah.
Merhaba canim
Sen diyetini ve sporunu yaptigin muddetce neden olmasin canim yeterki çabala emek ver mutlaka karsiligini alirsin hayirlisi ile insallah

Hayirli cumalar herkese :))
Bu hafta dan hic memnun degilim artidayim 400 gr cık :KK43:((
Su anki kilomda uzun sure kaldigim icin beni biraz zorluycak yeni alinanlar cabuk gitti ama biraz daha sabirli olmam lazim galiba.

Hayirli cumalar herkese :))
Bu hafta dan hic memnun degilim artidayim 400 gr cık :KK43:((
Su anki kilomda uzun sure kaldigim icin beni biraz zorluycak yeni alinanlar cabuk gitti ama biraz daha sabirli olmam lazim galiba.
Hiç moralini bozma canım belli dönemler oluyor böyle. Vücut kendini korumaya alıyor. Ben de uzun bir dönem 70 lerde takılıp kaldım hatırlarsan. Şimdi yine vermeye başladım. Veremiyorum diye vazgeçmemek gerekiyormuş aslında.
Ben de dün sabah aç karnına 67.700 kiloydum. Yani 1 haftada 1.300 gr vermişim

Bir Haftada Dört Kilo Nasıl Verilir?
Bir hafta içerisinde hızlı kilo vermek istiyorsanız diyete girmemeniz gerekir. Bu işin birinci sırrı su içmekten gelir. Çünkü su vücuttaki ödemi yok etmektedir. Gün içinde iki buçuk litre su tüketmeniz gerekir. 11 yıldır sağlık programı hazırlayıp sunan deneyimli sunucu Meltem Şarkışlalı güzellik, bakım, sağlık ve estetik konularında merak edilen soruları Kadınlar Kulübü TV için yanıtlıyor.
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteğinizi bekliyoruz.
https://www.kadinlarkulubu.tv/

Hiç moralini bozma canım belli dönemler oluyor böyle. Vücut kendini korumaya alıyor. Ben de uzun bir dönem 70 lerde takılıp kaldım hatırlarsan. Şimdi yine vermeye başladım. Veremiyorum diye vazgeçmemek gerekiyormuş aslında.
Ben de dün sabah aç karnına 67.700 kiloydum. Yani 1 haftada 1.300 gr vermişim
Merhaba canim :))
Moralim bozulmadi dersem yalan olur Destegin icin tesekkur ederim.
Ama simdi daha iyiyim.
Hala ayni kilodayim.
Kilo verememenin verdigi moral bozulluguyla ufak tefek kacamaklarim oldu. 3 gundur spor yapiyorum. Yediklerimede dikkat ediyorum insallah 7- 8 kilo daha verebilirim.
Masallah canim sana. Kurtuldun 70 lerden cok mutlu oldum senin adina kilo vermek aynada kendine bakarken begenmek cok guzel bi duygu.

Merhaba canim :))
Moralim bozulmadi dersem yalan olur Destegin icin tesekkur ederim.
Ama simdi daha iyiyim.
Hala ayni kilodayim.
Kilo verememenin verdigi moral bozulluguyla ufak tefek kacamaklarim oldu. 3 gundur spor yapiyorum. Yediklerimede dikkat ediyorum insallah 7- 8 kilo daha verebilirim.
Masallah canim sana. Kurtuldun 70 lerden cok mutlu oldum senin adina kilo vermek aynada kendine bakarken begenmek cok guzel bi duygu.
Günaydın canım
Hatırlarsan bir dönem ben de senin gibi takilmistim. Veremiyorum ama tekrar vermeye başladım. Eminim sen de vereceksin yeter ki pes etme tamammi

Bu sabah tartildim guncel kilom 76.5 kg.
Amacim 7 li rakamlardan kurtulup oyle yazmakti kilomu ama uzun surecege benziyo daha fazla utanmanin alemi yok. Oh be yazdim kilomu sonunda insallah 6 li rakamlarida yazarim birgun.
Spora saglikli beslenmeye devam tabiki ama kilom takildigi icin 3 gunluk detoks yapiyorum bu gun basladim detaylar bende sakli uydurdum cunku kafama gore :KK50::kk77:

Bu sabah tartildim guncel kilom 76.5 kg.
Amacim 7 li rakamlardan kurtulup oyle yazmakti kilomu ama uzun surecege benziyo daha fazla utanmanin alemi yok. Oh be yazdim kilomu sonunda insallah 6 li rakamlarida yazarim birgun.
Spora saglikli beslenmeye devam tabiki ama kilom takildigi icin 3 gunluk detoks yapiyorum bu gun basladim detaylar bende sakli uydurdum cunku kafama gore :KK50::kk77:
Maaşallah canim. Tabiki utanmiyacaksin ne varmış utanacak. Aldığımız gibi veririz bu kiloları. Ayrıca cokta kilolu değilsin . Tabiki daha sağlıklı olmak için biraz daha vermeli.
Bana kilolusun diyenlere ben herzaman kilolu değilim sadece tombisim ve güzelim diyorum.
Boş ver hayat her türlü geçiyor. Stres yapmadan zayiflayalim insaallah.
Cuma günü eksiler görmeniz dileğiyle güle güle.
Haa bu arada her zaman yazmıyorum ama sürekli takip ediyorum basarilarinizi görmek beni mutlu ediyor

X