Adım Adım Değişim

Bu çalışmaya hayatımızda olan kişileri koyarsak daha somut olacaktır. Ben hep hayatımdaki insanlar ile ilgili yapıyorum.
Meselaaaa ben Eşimden daha şanslıyım çünkü cumartesi işe gitmiyorum
Alt komşudan daha şanslıyım çünkü tüm gün ev işi yapmıyorum(onlar 8 kişi ) gibi
Sitem olmasın bence çünkü bu motive olmamızı sağlayan bir çalışma
Ayrıca dolunay etkisi devam ediyor bizi üzen kızdıran şeyleri bir kağıda yazıp daha sonra yakıp suya atın ve bütün o sıkıntıların yanan kağıtlar gibi yok olduğunu ve suyla akıp gitmesi gibi hayatımızdan çıktığını hayal edin ( ben dün gece gece sanırım 23.30 du balkonda yaktım kağıdı ) ehehe

Merhabalar,
bu hafta çalışma yazısını ancak gece yazabilecek gibiyim. Ama kısaca bahsedecek olursam yaptığımız lisetedeki maddeleri niye istediğimizi belirten ve her maddeye özgü 20 neden yazmak.
Bu yılın son pazartesisi gibi acı şeylerin de geri kalmasını dilerim ve hemen olumlamamı yapar iş başına dönerim
---- 2015 benim için iyi bir yıldı ama bundan sonraki yıllar hayatımın en muhteşem yıllarıydı.
Sevgilerle

bir iyiyim beş köyütüm dengem hiç yok. yeni yılda dengeli bir ruh durumu diliyorum :)

bir de bu yıl evlenmeyi diliyorum ortada aday bile yok ama belki hepsi bir yıl içinde toptan olur

ve yılın son günü..

dönüp geriye baktığım zaman çok da kötü geçmedi 2015.ufak tefek kalp kırıklıkları, sevgi arayışı, içime işleyen yalnızlık hüznü vs vs. hepsi telafi olunabilir şeyler. yeter ki içimdeki umudu koruyayım..

ben bu sene kendime daha çok değer vermeyi seçiyorum.
önce kendimi mutlu etmeyi
değer görmediğim yerden uzaklaşmayı
bitmesi gereken şeylerde ısrar etmemeyi
sevdiğim şeyleri yapmaya daha çok zaman ayırmayı
daha fazla okumayı
daha az geçmişe takılı kalmayı
daha fazla iyilik yapmayı
ve daha karşılıksız sevmeyi..

ben bunları yapmaya niyet ediyorum bu sene. umudum varsa ve nefes alabiliyorsam hayat gerçekten yaşanmaya değer..

herkese mutlu huzurlu seneler

Merhabalar
Bu gün çok üzücü bir haberi geç aldım. Uzun zamandır takip ettiğim sergül ablanın kızı minicik efsun vefat etmiş yüreğim acıyor kızlar gözlerimden yaşlar akıyor

kızlar tekrar selam ve iyi yıllar... girmedim uzun zamandır bu akşam bir bakayım dedim neler olmuş neler konuşulmuş topikte..ve memnun oldum güzel değişimler olmaya başlamış. 2015 benim için karışık ve hayal kırıklığıyla bitmiş oldu umarım yeni yıl hepimize iyi gelir. hayat sınavından geçemediğimiz dersleri geçene kadar yeniden karşımıza çıkarıyor. üniversite gibi alttan ders ala ala gidiyoruz geçemezsek ve gerçekten doğru cevapları verirsek o konuyla ilgili sınavımız bitmiş oluyor bir şekilde.. umarım 2016 bu kadar çok zorlamaz ve hayat deneyimlerimizi acı değil tatlı bir şekilde geçeriz. bu aralar eft konusu üzerinde yoğunlaştım ve bunu bari gerçekten anlayarak vazgeçmeden uygulamak istiyorum. bende deneyimlerimi paylaşırım sizlerle..sevgiler

günaydın, mutlu sabahlar, iyi yıllar

ben 2016 ya kalbimde sorularla girdim. ama artık cevap aramaktan vazgeçiyorum o sorulara. cevapların doğru zamanda bana kendiliğinden geleceğini biliyorum. ben sordukça ben bilmek istedikçe kendimden daha çok uzaklaştırıyorum. şimdi serbest bırakıyorum o yüzden. sevgi arayışımdan da vazgeçiyorum. sevmek isteyen buyursun gelsin, kalbimin kapısı açık

yine de inşallah bir mucize olur

Guzel topik olmus sevdım... katkım olsun.

Nil gun.

Sonunda oturdum da izledim :) hatta oturdum da yazıyorum sizlere. Çok çok güzel bir video ve izlerken para ilgili bahsettiği yerde aklıma bir yerlerde okuduğum bir yazı geldi. Sanırım pozitif gücün büyüsü adlı kitaptaydı. Bedava olan şeylere yönelmenin hep ihtiyaçta kalma duygusu yarattığını söylemişti. Bu nedenle para konusunda pek ilerleme yapılamayacağından bahsetmişti.
Geçen haftaki 20 maddelik çalışma da isteklerimizin alt nedenlerini bulmaya yarayacak bu şekilde denk gelmesi mükemmel olmuş

Hoşgeldiiiiiiiin

Mucize içimizde :)
Oğlumun ayaklarına baktıkça ayrı bir dünyaya gidiyorum. Şükrediyorum ne kadar mucizevi eşsiz birşey olduğunu düşünüyorum. Şimdi durup düşününce yıllar yıllar önce de annem benim için böyle düşünüyordu ve hala düşünüyor. Bizler kendimiz için de mucizevi olduğumuz zaman herşey değişecek

günaydıııın :)
ben bu ay bol su içmeye karar verdim ve dün 3 litre kadar içebildim. Her gün yazmaya çalışacağım içtiğim su miktarını :)

su o kadar önemli ki. ama ben de hiç içemiyorum yani zorlaya zorlaya anca bir litre. dün 4 bardak içtim fenalık geldi ben de biraz çabalıyım bari daha çok içmek için. bugülerde daha iyi sayılırım. ama benim ruh halimi ben biliyorum, stabil değil hiç. şimdi iyiysem yarın hiç iyi olayabilirim. çok gelgitli neyse inşallah beni bu halimle sevebilecek biri olur:))

şükürlerimi yaptım bu sabahmutlu olmak için sebep çok. asgari ücret de 1300 olduama bu ay 1300 olarak mı alıcam bilmiyorum, ya eski maaşımı vermeye devam ederse işverenim, soramam da utanırım maaş günü gelsin de bu huzursuz bekleyiş bitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…