Adetine bir haftadan az kalanlar buyrun günleri beraber geçirelim

bekleme canım git yaptır beklemek çok zor

inşallah bu eylül ayı hepimizin yüzünü güldürür arkadaşlarım, ve bizim gibi bebek özlemiyle yanan herkesin yüzünü güldürür... ALLAH hepimize hayırlısını versin inşallah..amin...adetim 9 eylül...

yarın adet olmam gerekiyor dün test yaptım negatif..ama normalde dün bugün kahvwerengi akıntı başlaması lazımdı hiçbirşey yok..bugün de hafif belim ağrıyor..hamilelik olmaz diyede saçıma baluaj yaptırdım..zararı olur mu..ya da hamile miyimdir..offf...

Cnm hamilelik belli olana kadar boya, içilen ilaç filan zarar vermezmiş çocuğa...bende 7- 8 eylül gibi hastalanmam lazım ama hiç kendimi hamile gibi hissetmiyorum. Sanırım bu ayda olmayacak artık hayırlısı ne diim ama her ay aynı şeyleri yaşamaktan sıkıldım..sanki bir döngü gibi. Hayırlısı herşeyin hepimiz için..artık güzel haberler alalım birimizden de olsa inşallah yaa.. Ne güzel olur:)))moral buluruz hep beraber.

Anne adaylarıııııı yarın adet günüm ama ben çok umutlandımmm..Bu 2.denememiz öncesindede 2 kere hamile kalmıştımm.Düşükle sonuçlandılar Şimdi nasıl bir tadavi uygulıcağımızı biliyoruzzz.Doktorumm çok iyi.Bebişimin olduğunu öğrenince içim çok rahat olucakk.Benden mutlusu olamazz o dakika.Kızlarr bugün midem bulandı ve çıkarttımm...Belime sancı giriyor sık sık.Göğüs uçlarım çok hassas.Birde akıntı var....Başım ilk defa bugün döndü...Birde göbeğimin alt kısmında açık kahve rengi uzun çizgi belirmeye başladı.BU KADR RASTLANDI MÜMKÜNMÜ?????UYKUYA DÜŞKÜNLÜKTE VAR.ALLAHIMMMMMMM İNŞALLAHH HAMİLEYİMDİRRR

göğüs hassaalığını nasıl anlıyorsunuz kızlarr?? sanırım biraz detay oldu ama ben anlamıyorum

bir de kaç gündür olan göğüs ağrım bugün geçti kırmızılar mı gelecek acaba. bir yandn da gelmeyecek gbi hissediyorum kızlar bugün dua edin de hasta olmayım da yarın test yapayım:18:

adet günüm 1 gün geçti diye umutlanan ben bu sabah yine hüsran içindeyim ben artık anladım ki belirti felan hikaye, tamamen psikolojik! bazal vücut ısısı çok iyi bir yöntem. dün 35,9 çıkan ateşim bu sabah 35,7e düştü. dereceyi görünce hemen çantama ped koyup çıktım evden, şu anda da çok sancım var.muhtemelen yarım saate kadar adet olucam. bugün itibariyle 5 ayı da geride bırakıyorum. ne yapalım...umudumuzu kaybetmemeliyiz...her şeyin hayırlısı......

kızlar günaydın....test sonucumu aldım maalesef hamile değilim.....sonuç 1.25 çıktı.
nasip kısmet....test sonucunu alınca kasıklarımın ağrısıda belimin ağrısıda geçti yani herşey psikolojik miş....bundan sonra relax davranıyorum ve adet gunume kadar test yapmıcam kendıme soz verdım....doktor yoktu eczaneye danıştım neden dedım yarım saatten sonra silik çıktı negatif oluyor ...şüpheli oluyor vücudumuzda azda olsa bchg hormonu var onu salgılarmış yarım saat içindekiler geçerli dedi..öyle işte....

Sıra bana geliyoo kızlar galiba bnmde kaç gündür ne bacağım ne belim ağrıyordu bugün ağrım var galiba bende sizin kervana katılacağımm.. Hayırlısı artık. Bu ay kimseden güzel haber yok galiba((

Kızlar yazmaya devam edelim elbet hepimiz için hayırlı bir zaman vardır.. Beklicezz napalım..

yarın dr a gitcem korkuyorum hemde utanıyorum adetli adetli off kadın olmak ne zor ya(

Kızlar benımde adetıme 8 gun kaldı beklıyorum bakalım ama bu ay bende tuhaf gıden goguslrım ılk defa adetıme 13 gun kala sızım sızım sızlamaya basladı ve suan sızlaması yok ama cok acıyrlar.daha once bole olmazdı.her ay gunumde olurum 13unden 13uneee...bu ay olmak ıstemıyorum amaaa ınsallah oğluşuma bı kardes gelırrr

Kızlar umudunuzu asla kaybetmeyin bu ay olmadı diğer ay oluuur.Geç olsunda güç olmasın.Bende bugün adet olmayı bekliyorum ama olmıcammm ağrı sızı bişi yokkkk.Adet olmakda istemiyorumm ama bilemiyorumm Hayırlısı olsunn.Tes yapıyorumm çıkmııyor ama en son aldığım teste güvenmiyorum bennnn 4 liralık test aldımmm ama ALBİ TESTİ DAHA İYİ SONUÇ VERİYORDU.Bugünn almamak için yeni bir testiiii, zor tutuyorumm kendimii kızlarrrr

cnm bence bir kaç gün daha bekle eğer olmazsan hastaneye gidip bir kan testi yaptır.. sen kaç aydır deniyosun??ilk aylar mı??

Canım geçen ay da denedikk ama olmadı.Bilmiyorumm hemen hamile kalırdım bennnn.Bu ay 2 ayımız oluyorrrr.Sen ne zamndır deniorsun bakalımm

kızlar belirtilere takmayın kafanızı,kendinizi incelemeyin.. bende öyleydim hatta doktora bile dedim oram agrıyo, buram acıyo dedim, bana salla gitsin önemseme dedi.. birde psikolojik heralde ondan olmuyo bebiş dedim arkadasım öyle dedi bana dedim doktora.. doktorda sen onun bunun dedigini ne takıyosun,millet car car konusur... O BEBEK BURAYA GELECEK.. dedi... benim moral tavan yaptı tabi,çok gülmüştük.. eşim ben ve doktor... :))) o yüzden takmayın belirtilere, umursamayın elalemi ve kimseye söylemeyin bebek yapmak istediginizi, en yakınınıza bile söylemeyin.... ok.. ALLAHIM hepimizin yüzünü güldürür inşallah bu ay... amin...

merhabaa arkadaslarr ben sizi bikac gundur takip ediyordumm ayni durumda olldugumuz icin benim adetime 5 gun vardi bugun test yaptim silik ama ciktii.rabbim c.c herkesin gonlune gore versinn..

Bnm bu ay 3.ay olacak...7-8 eylül benimde adet olmam lazım bekliyorum..hiçbişey hissetmiyorum ama hayırlısı yarın öbür gün haber weririm zaten ne olduğunu..keşke hamile olsam ne mutlu olurum.. Allah hepimize tez zamanda hayırlı bir evlat nasip etsn inş:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…