Adetine bir haftadan az kalanlar buyrun günleri beraber geçirelim

kızlar bu sabah yüzüm kireç gibiydi. iş arkadaşlarım kim görse hasta mısın hafif miğde bulantısı yaşıyorum. 2 gün daha diyorum.

3 ağustosta reglı oldum normalde 28 gun de bır olur 4 aydır boyle 32. gun bugun ama hıç belırtı yok normalmı

canım yapmasın daha iyi ben 2 yıl yaptım eczaneciler zengin oldu bugün geçti günüm ama hiç test yapasım yok neden böyle oluyor insan acaba:26:

Cnm inşallah hamilesindir. Gidip bir kan testi filan yaptırsana... Senin yerinde olsam çoktan bir hastanede bulmuştum kendimi:)))) inşallah hepimizden birer birer güzel haberler alırız ne diyeyim. Allah hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsn inşallah...

Benim de Bat yarın ... Heyecan var hala 5 gün önce testte resti görmüş olmama rağmen... Bakalım son resti kim çekecek o mu ben mi :)

Sanırım sen de benim gibi sabırsızlandın ve bekleyemedin. Ben ilk kez böyle bir heyecan yaşıyorum çünkü kızım dakika bir gol bir bir hamilelikti benim için ... Gerçi böylesi de güzelmiş ama yarın veya sonraki günlerde regl olursam kendime yenilmiş gibi bir hisse kapılacağım gibi geliyor ya da vücudum bana ihanet etmiş gibi gelecek sanırım. Saçmalıyorum biliyorum ama bu ay ilk kez 2. çocuğa hazır ve istekli olduğumdan, vücudum 'hayır ben istemiyorum ama' derse çok üzüleceğim gibi geliyor (gerçi ilk testte dedi ama onu saymamayı tercih ediyorum şimdilik)

bende belirti falan da yok.. Ne göğüs agrısı ne uyku... Karın agrım var ama o da gaz problemim hep oldugundan

bnmde yarın adet gunum geen aya bakılarak tabı bellı olmuor bı kaç aydır gogus ularım tas gbı gogslerım çok sert ama hıç umudum yok

bendekilerse saymakla bitmez ... Bir yerde kirpikler karışmış diye mi okuyorum; hemen aynaya bakıyorum; karışmadıysa elimi yumuk yapıp karıştırıyorum. karışık kalıyorsa evet bu belirti de var diyorum artık... idrar renginden mi bahsediyorlar hemen koşuyorum bakıyorum afedersiniz açık sarı ve parlak tamam geliyor diyorum. Belde kasıkta ağrı sancı batmalar gırla gidiyor zaten... Sabahları bulantım sürekli var ve sürekli yiyorum kilom yetmezmiş gibi :))) Önceden yediklerimi de yemiyor, süt tatlı ekşi protein karışık gidiyorum bu birkaç gündür... Sonumuz pek hayırlı değil ama neyse :)

Benim yumurtlamadan sonra 7. ya da 8. gün 4-5 damla açık pembe leke geldi iki gün üst üste.Yumurtlamadan beri de hem kasıklarım hem göğüslerim ağrıyor hiç geçmedi ara sıra da belim.Dün yani 6-7 gün kala test yaptım yok....Artık beklemekten başka yapacak bişey kalmadı...

Benim adet öncesi bel ağrım şiddetleniyor gittikçe "yaz yaz, heyecanlı oluyor" dercesine ... :) Sanırım yarına kırmızı çıkacağım ... Herkese iyi geceler ...

Günaydın fıstıklar ... Ben de henüz kırmızı kartla oyun dışı bırakılmış değilim ... ama bugün gelse de gelmese de test yapmayacağım; artık akıllandım en az 5-6 gün geçmedikçe o testlere dokunmaya niyetim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…